چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
حقیقتش از اینکه بازی های ایکس باکس ریجن دارند خیلی بدم میاد
چون که مثلا ما یک بازی رو میخریم که ریجن اش به کنسولمون نمیخوره بعدش پولمون حروم میشه

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
من خودم اول یه ایکس باکس core pack گرفتم تاریخ ساختش 2005 بود فکر کنم دومین محصول کارخونه بود(اولیشو داده بودن به بیل گیت)خلاصه سر یک ماه سه چراغ شد به این دلیل تا مدتی از ایکس باکس زده شدم
بعد از حدود 2 سال رفتم یه ps3 فت گرفتم که اونم صدای بویینگ 747 میداد نگو رفرش بوده خلاصه اونم سره یک ماه سوخت:((
خلاصه با هزار بدبختی دوباره پولامو جمع کردم رفتم یه 360 باندل gears of war 3 گرفتم.فقط میتونم بگم بی نظیر بود.طراحی عالی بدنه در کنار کیفیت ساخت فوق العاده اسلیم
الانم حدود دو ماهه پیش یه پولی دستم اومد رفتم یه ps3 اسلیمم گرفتم واسه بازیای انحصاریش اینم عالیه ولی من قدر 360 باهاش حال نمیکنم.گرفتمش 5 تا بازی باهاش تموم کردم الانم یک ماهه روشن نشده:dمنتظرم the last of us باهاش بازی کنم بعد بفروشمش
خلاصه بگم که وقتی رنگ قرمز براق بدنه ایکس باکسمو میبینم اونو با یه لامبورگینی عوض نمیکنم:dبا اون عکس اسکلت روی دسته هاش.الانم دنباله اینم که یک باندل halo 4 بگیرم طراحیش عالیه.زیباترین و با کیفیت ترین کنسول این نسل:x
بابا خوش به حالت اینایی که گفتی یک میلیون کفشه تازه می خوای باندل هیلو هم بگیری من که یدونه الایت خریدم جاسپر هرروز هم بازی می کنم مشکلی هم نداره فقط از یک چیزش خوشم نمیاد اونم طرز به نمایش در اوردن اچیومنت هاست که نسبت به تروفی سونی واقعا اماتور و بی ریخت هست مال سونی خیلی طراحی زیباتری داره البته اینا دلیل نمیشه برم سونی بگیرم من چون اون حالا گرافیکش پایینه تر هست

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
xbox

من خودم بیشتر xbox دوست دارم چون برا أنلاین خیلی بهتره اما خوب باید گلد خرید و مجانی نیست مثل پلی3 دستگاه گیم خوبیه اما پر خرجه من تا حالا 3تاxbox خریدم یک پریمیوم یک الیت این أخری هم اسلیم 2تای اولی به مشکل 3چراغ دچار شدن و خوب عملا میدونید که دیگه فاتحهاما پلی3 یکی خریدیم هنوز که هنوزه مثل بنز کار میدهنتیجه اگه ماکرو کنسولهاشا با دوام تر بدون داشتن چنین مشکلاتی بزنه که نخوای هی دستگاه بخری که مشکلات دستگاه قبلی را نداشته باشه اما باز ببینی اینم 3چراغ شد خوبه :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
منم ایکس باکسمو خیلی دوست دارم. همیشه از تنهایی درم میاره. اما راستش خیلی دوست دارم پلی استیشن هم داشته باشم. :d راستش از اون پسره توی بازی آنچارتد که مخصوص پلی 3 خیلی خوشم میاد :d
اما هیچی مثل کینکت ایکس باکس نمیشه. مخصوصاً dance central :walkman:
:d

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من داشتم و خیلی هم راضی بودم و راروی رام بازی میکردم هارد نداشتم با این حال باهاش روزی سه چهار ساعت بازی میکردم تا اینکه از ایران اومدم بیرون اینجا هم دنبالش نرفتم و نسل بعدیش بیاد حتما میخرم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منم ایکس باکسمو خیلی دوست دارم. همیشه از تنهایی درم میاره. اما راستش خیلی دوست دارم پلی استیشن هم داشته باشم. :d راستش از اون پسره توی بازی آنچارتد که مخصوص پلی 3 خیلی خوشم میاد :d
اما هیچی مثل کینکت ایکس باکس نمیشه. مخصوصاً dance central :walkman:
:d
مگه xbox خوش تیپ کم داره؟[-(مارکوس فینکس با دور بازوی 75cmو مسترچیف با قابلیت پرواز با جت پک:d
تازه اون یارو توی انچارتد که بچه سوسوله:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر