BF3 l PSN

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
آقایون من یه مشکل دارم تا حالا ۲ بار خواستم آپدیت 2 GB باری را بگیرم ولی روی ۹۰٪ که میرسه دیگه سرعت پایین میاد و جلو نمیره هیچ راهی نیست که این ابدیت را از pc گرفت واقعا به کمک شما نیازمندم

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
آقایون من یه مشکل دارم تا حالا ۲ بار خواستم آپدیت 2 GB باری را بگیرم ولی روی ۹۰٪ که میرسه دیگه سرعت پایین میاد و جلو نمیره هیچ راهی نیست که این ابدیت را از pc گرفت واقعا به کمک شما نیازمندم
بفرما http://dl.top2download.com/Download/Game/Consul/PS3/PSN/PS3.game.updates(www.Top2Download.com).rar ایدی بازیتو وارد کن با IDM حالشو ببر

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
داداش اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده.در ضمن دستگام کپی نیست
منم همين مشكلو داشتم
نتو با كابل لن به دستگاهت وصل كن شايد يكبار ارور بده ولي خييييلي احتمال ارورش كمه خيييلي
من با وايفاي تقريبا شيش بار شايدم بيشتر ارور داد اما با لن يبار ارور داد دفعه بعد بدون ارور اپديت شد

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
منم همين مشكلو داشتم
نتو با كابل لن به دستگاهت وصل كن شايد يكبار ارور بده ولي خييييلي احتمال ارورش كمه خيييلي
من با وايفاي تقريبا شيش بار شايدم بيشتر ارور داد اما با لن يبار ارور داد دفعه بعد بدون ارور اپديت شد

آقا دستگاه پسرخاله م کپیه تا حالا 300 بار خواستیم آپدیت BF3 رو بگیریم همش ارور میده هم با لن امتحان کردیم هم WIFI

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
من bf3 ریختم . آپدیت حدود 1.5 گیگ plg هم تا رفت تو بازی دانلود کردم
حالا آنلاین پس با rap و بریزم یا نیازی نیست ؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
آقا یه سرور ایرانی یا یه گروهی یه جایی یه چیزی نیست ما بریم با چندتا هم وطن بازی کنیم بابا با این اجنبی ها و با این سرعت نفتی ما بازی کردن با اونا اصلا حال نمیده ( نه این که حال نده نه ولی با شما بیشتر حال میده)

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
آقا یه سرور ایرانی یا یه گروهی یه جایی یه چیزی نیست ما بریم با چندتا هم وطن بازی کنیم بابا با این اجنبی ها و با این سرعت نفتی ما بازی کردن با اونا اصلا حال نمیده ( نه این که حال نده نه ولی با شما بیشتر حال میده)
BF3 کلا توی خاور میانه سرور نداره چه برسه به ایران!:d:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بهترین سرور چیه؟ که قانون نداشته باشه یا حد اقل با سی4 مشکل نداشته باشن چون من وقتی لیدر میشم خیلی با استراتژی بازی میکنم ، مثلا تو seine crossing تو طبقه دو اپارتمان دیوارو با سی4 میترکونم کمپ میکنم بقیه تیمم میگم از اونجا دیفند کنن و خودم از بالا سی4 پرت میکنمو با لایت ماشین گان که گریپ داره دهن صاف میکنم ، سرور هاردکورم بود بگین ، اونجا لاقل کارم به کمپری نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر