راهنمایی بازی ((طبیعت ناشناخته Botanicula ))

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
این جوجه داخل این اجاق گاز رو چطور بیارم بیرون؟؟نمیزاره..اصلا تو این اتاق چیکار باید بکنم؟
uczxgkcs0kvvty25gqti.jpg

ghasedak_002

کاربر سایت
Feb 20, 2013
3
باید از آش\ز خونه از جلوی اونایی که دارن غذا می خورن یه چیز گرد نارنجی هست برداری بعد بجای شتر مرغ بهش بدی که شتر مرغ رو بهت بده

---------- نوشته در 07:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:32 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز شما که خورشید رو گرفتید یک لطفی بکن به ما بگو .من هم دوباره این مرحله رو میرم و بهت میگم چجوری باید ستاره رو بگیری. هرچه زودتر بهتر. راستی هر کی تو بازی هایgod of war1&2-gta5-گیر کرد یه ندا تو همین تاپیک بده مخلصش هم هستیم سه سوت جوابشو میدم.

اون قسمتی که طناب کشی بود یادته؟؟؟پایینش یه موجود سیاه بود که یکی از دونه های آبی که واسه چشم اون موجوده اونجا بود . باید راهه بالا رو پیدا کنی خورشید اون بالاست

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

من قسمتی که بقیه گیر افتادن یکیشون تنهایی گوی ها رو جمع میکنه تو قسمت بالایی که بقیه حبس شدن یه موجود سیاه هم هست گیر کردم تا می خوام جامو با قارچ عوض کنم اون موجود منو میگیره چکار کنم؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

botanicula
2Q==

هر کاری می کنم نمیشه من رو میگیره.........اعصابم بهم ریخته....

limbo2012

کاربر سایت
Feb 12, 2013
3
نام
محمد حسین
دوستان من تو اون قسمت که با یک زیر دریایی که چشمش را از اهالی سیرک گرفتم به داخل دریا می روم ولی یک موجودی دستش را به زیر دریایی من قلاب کرده و تا یک محوطه ای بیشتر نمی تونم برم لطفا کمک کنید:x

---------- نوشته در 10:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:42 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها تو اون قسمتی که دوتا کفشدوزک دارن با هم مسابقه می دن باید چیکار کنم تا حالا دو بار اون موجوده که شبیه بادوم زمینیه را بردم ولی کلاه را به من نمیده

:-/:-/:-/:-/:-/:-/

ghasedak_002

کاربر سایت
Feb 20, 2013
3
دوستان من تو اون قسمت که با یک زیر دریایی که چشمش را از اهالی سیرک گرفتم به داخل دریا می روم ولی یک موجودی دستش را به زیر دریایی من قلاب کرده و تا یک محوطه ای بیشتر نمی تونم برم لطفا کمک کنید:x

---------- نوشته در 10:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:42 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها تو اون قسمتی که دوتا کفشدوزک دارن با هم مسابقه می دن باید چیکار کنم تا حالا دو بار اون موجوده که شبیه بادوم زمینیه را بردم ولی کلاه را به من نمیده

:-/:-/:-/:-/:-/:-/

باید با همون قلاب بری به سمت پایین وبه اون موجودی که روی کتیبه قطره بود فکر میکنم بچسبونی بهش تا از روی کتیبه بلند بشه بتونی برش داری
دومی هم وقتی کفشدوزکت برنده میشه بادوم زمینی بالا پایین می پره ُ یه موجودی رو دیواره هست که وقتی روش کلیک کنی کلاه رو از روی سر بادوم زمینی میندازه.

---------- نوشته در 04:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

Botanicula_135.jpg

:((:((:((:((

من اینجا گیر کردم ..... یکی کمک کنه ...... نمیتونم برم داخل c منو میگیره... چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

limbo2012

کاربر سایت
Feb 12, 2013
3
نام
محمد حسین
من اونجایی گیر کردم که باید از روی موجوداتی که شبیه حلزون هستن بپری و به یک کتیبه ی سبز رنگ برسی من نمی تونم حلزون ها را درست حرکتبدم تا با پرش از روی اونها برسم به کتیبه لطفا کمکم کنید:-/

pouyan808

کاربر سایت
Mar 22, 2013
1
salam man tu un ghesmati ke balute miofte tu yejaye tarik va az 5 jahat mire tu dahane un mojudato yeseri bazi mide gir kardam 4 jahato raftam faghat ghesmate rastesh munde unjai ke ta miri varedesh mishi 3 4ta mojud mese aghrab mian va faghat mituni yekishuno bezani ! lotfan age kasi rafte in ghesmato ye rahnamai bokone vaghean dg maghzam javab nemide ;(
in marhale bade unjaie ke un katibeharo tahvil dadim baruno khorshido setareo.... bade un in marhalas ke samte rastesh gir kardam...

tarnom

کاربر سایت
Jun 28, 2015
1
سلام خسته نباشید1:من تو مرحله دوم گیرکردم 4کلید پیداکردم موجودی که اهنگ میزنه روش کلیک میکنم فرارمیکنه نمیدونم ازکجاکلید5ام رو بدست بیارم؟؟2:اون قسمتی از درخت که قیف گیرکرده با سه تا دانه کنارشن که میتونی حرکتشون بدی اونا هم برای گذشتن از این مرحله نیازی هست کاری کنیم یا نه؟؟ .لطفا کمکم کنیدممنون میشم.

hosseinhx

کاربر سایت
Jun 4, 2015
100
ببین تو یه خونه هست کلی لوازم توشه که همشون ریخت و پاش هستن باید یه موجود زرد مکعبی پیدا کنی و بری جا همپن پرده بعد حله
من یه جا هست فقط همونو نمیدونم چیه که یه کلید هست میزنی چندتا دایره میچرخن بعد هم قطع میشن چیکار کنم؟ واسه همون شتر مرغا

آخرین ویرایش:

Taha51804000

کاربر سایت
Aug 7, 2015
1
سلام
من اون جا گیر کردم که هر پنج تا دونه روی یک دونه مغز بزرگ گیر می کنن و اون مغز دست وپا دار نارنجی نورانی شده و وقتی هر کدام از اون پنج تا رو میکشی تا از اون کره شکل مغز فاصله بگیرن یه طناب برقی برشون میگردونه سر جاششون مثل نیروی جاذبه
بد جوری گیر کردم لطفا کمکم کنید.
با تشکر

Parsa_darksoul

کاربر سایت
Jun 3, 2016
2
اون قسمتی که طناب کشی بود یادته؟؟؟پایینش یه موجود سیاه بود که یکی از دونه های آبی که واسه چشم اون موجوده اونجا بود . باید راهه بالا رو پیدا کنی خورشید اون بالاست

من همه چیزو گرفتم فقط خورشید مونده باس کجا برم بگیرمش لطفا جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر