راهنمایی بازی ((طبیعت ناشناخته Botanicula ))

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
سلام اینجا باید بری رو بچه کلیک کنی یا روی 2 تا دایره بالایی یادم رفته ولی می دونم باید روی یک کدوم از این ها کلیک کنی

---------- نوشته در 01:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان سعی می کنم یک راهنمای جامع درست کنم و در اول پست بذارم تا همه سوالاتون برطرف بشه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان این قسمت باید چکار کرد؟من فک میکنم بازی تو این مرحله گیر کرده چون اصلا کار خاصی نمیتونم بکنم.حتی خارج از اشپزخونه هم نمیتونم بشم.توضیحات در پست اول که مربوط به عکس هست رو هم خوندم ولی اصلا علامت دست نمیاد که بشه کاری کرد.کسی همچین مشکلی داشته؟

wncld5uoxny955etd99j.png

bahmani200

کاربر سایت
Aug 2, 2012
1
سلام ببخشین لطفا واضع تر میکین این مرحله رو چجور باید رد کرد اول کدوم عددهارو باید زد

[سلام ببخشین لطفا واضع تر میکین این مرحله رو چجور باید رد کرد اول کدوم عددهارو باید زدQUOTE=اشا;2095548]
Botanicula_136.jpg

با توجه به عکس
1 -5و7 رو کنترل میکنه
2 -3و5 رو کنترل میکنه
3 -2و4 رو کنترل میکنه
4 -3و5 رو کنترل میکنه
5 -4و1 رو کنترل میکنه
6 -2 رو
و 7 -1رو[/QUOTE]

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
دوستان این قسمت باید چکار کرد؟من فک میکنم بازی تو این مرحله گیر کرده چون اصلا کار خاصی نمیتونم بکنم.حتی خارج از اشپزخونه هم نمیتونم بشم.توضیحات در پست اول که مربوط به عکس هست رو هم خوندم ولی اصلا علامت دست نمیاد که بشه کاری کرد.کسی همچین مشکلی داشته؟

برای مشاهده تصویر اصلی (801x601) روی این نوار کلیک کنید.
wncld5uoxny955etd99j.png

سلام شما احتمالا بازی رو دانلود کردید
شما باید برید و در گوگل سرچ کنید((رفع اشکال بازی botanicula))
بعد از این که ریختی می تونی راحت هر کاری رو که می خوای انجام بدی اگه نریزی تو اشپزخونه گیر میکنه روی هیچ چیزی هم نمی تونی کلیک کنی

[سلام ببخشین لطفا واضع تر میکین این مرحله رو چجور باید رد کرد اول کدوم عددهارو باید زدQUOTE=اشا;2095548]
Botanicula_136.jpg

با توجه به عکس
1 -5و7 رو کنترل میکنه
2 -3و5 رو کنترل میکنه
3 -2و4 رو کنترل میکنه
4 -3و5 رو کنترل میکنه
5 -4و1 رو کنترل میکنه
6 -2 رو
و 7 -1رو​

سلام باید این قدر روشون کلیک کنی تا همشون پایین باشن اون وقت می تونی حرکت کنی

[/QUOTE]
[h=1][/h]

rezastar

کاربر سایت
Aug 3, 2012
5
پیدا کردن سومین بچه بازیbotanicula

چرا جواب من رو نمیدهید
دوست عزیز شما باید به همان جایی که اب دادید و چیزی گل مانند رشد کرد بروید در سمت چپ یک کرم هست و اون کرم رو بدید به اون موجودی که قلاب ماهیگیری دستش هست اون به شما یک خرچنگ میده و شما باید به قسمتی که عنکبوت وجود داره برید و با اون خرچنگ نخی که عنکبوت با ان معلق است را ببرید و به جلو بروید و بچه دیگری رو پیدا کنید. تشکر یادت نره.

آخرین ویرایش:

rezastar

کاربر سایت
Aug 3, 2012
5
سلام من تو مرحله 5 جایی که باید 4تا انرژی رو پیدا کنی گیر کردم. من3تارو پیدا کردم ولی هر چی میگردم انرژی خورشید رو پیدا نمی کنم.

efja2002_1

کاربر سایت
Aug 9, 2012
1
سلام لطفا منو راهنمایی کنید من تو این مرحله نمیدونم چیکار کنم جایی که باید ستاره و خورشید و بارون و کاج رو بگیرم نمیدونم ستاره رو چجوری بگیرم؟!!

rezastar

کاربر سایت
Aug 3, 2012
5
دوست عزیز شما که خورشید رو گرفتید یک لطفی بکن به ما بگو .من هم دوباره این مرحله رو میرم و بهت میگم چجوری باید ستاره رو بگیری. هرچه زودتر بهتر. راستی هر کی تو بازی هایgod of war1&2-gta5-گیر کرد یه ندا تو همین تاپیک بده مخلصش هم هستیم سه سوت جوابشو میدم.

آخرین ویرایش:

BAND.OF.GAMERS

کاربر سایت
Sep 6, 2012
105
نام
رضا
سلام دوستان من اون قسمتی که باید شترمرغ هارو پیدا کنی گیر کردم و همه ی اون شتر مرغ

هایی رو که توی پست های قبل گفته بودید رو پیدا کردم .:-s

میشه توضیح بدید هر شتر مرغ در چه قسمتی هست o:-)

shadow.boy

کاربر سایت
Sep 26, 2012
1
دوست عزیز شما که خورشید رو گرفتید یک لطفی بکن به ما بگو .من هم دوباره این مرحله رو میرم و بهت میگم چجوری باید ستاره رو بگیری. هرچه زودتر بهتر. راستی هر کی تو بازی هایgod of war1&2-gta5-گیر کرد یه ندا تو همین تاپیک بده مخلصش هم هستیم سه سوت جوابشو میدم.

agha shoma mirid ye ja ke kolly tanab shabihe oonayy ke rooshoon lebas mizary hast ke oon paiin ham ye doone abi hast ke man nemitoonam begiramesh va ye mojod siahe dahan baz. bayad ba soorakhaye sefid beri kheili bala bad mitooni khorshido begiri ... hala komakam konid diske setare va derakht ro ro begiram ;)

negin67

کاربر سایت
Dec 10, 2012
1
سلام
میشه کمکم کنید. من تو مرحله پیدا کردن شتر مرغ ها بد جوری گیر کردم. 2 تا مونده و دیگه نمیدونم باید کجا رو بگردم. یه جا هست که یه اتاق کاملا تاریک هست که نمیدونم چه خبره و اونجایی که هر کدوم از این این 5 تا میرن زیر یه شیری یه چیزی میخورن و بعدم وارد یه جایی میشن که اکثرا تو حبابن.اونجا هم 2 تا شتر مرغ پیدا کردم. دیگه نمیدونم باید چی کار کنم. لطفا کمکم کنید.مرسی.

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
من یه شتر مرغ مونده تمومش کنم 14 تارو..توی اتاقی ام که دو تا موجود دارن توپ بازی میکنن..کلی ساعت رو دیوار هست و از شیپور ها لامپ بیرون میاد..دستگیره رو میکشم هیچ اتفاقی نمیفته..دوستان گفتید باید تخم مرغ بزارم روی میز ..از کجا تخم مرغ بیارم؟/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر