تا چه اندازه از کنسولتون راضی هستید .

تا چه حد از Wii راضی هستین ؟

• خیلی زیاد .

رای‌ها: 36 39.1%
  • اگه میدونستم اینجوریه نمیخریدم .

رای‌ها: 3 3.3%
  • از خریدش پشیمون هستم .

رای‌ها: 2 2.2%
  • آشغاله D:

رای‌ها: 5 5.4%
  • من nintendo Wii ندارم .

رای‌ها: 46 50.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    92

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من 360 3 ماه دارم.امروز ویی خریدم.گرافیک نداره ولی بازیاش خییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللییییییییییی باحاله.دیوونتون میکنه.روانی میشید بازی کنید.انقدر هیجان داره که حال صفای دنیا و آخرت رو با هم براتون میاره.بوکس وی اسپ.رت رو بازی کردم از نفس افتادم.رد استیل رو بازی کردم ار هیجان نزدیک بود سکته کنم انقدر خوف بود.به نظر من باید یه 360 بگیرید عین من و یه ویی هم کنارش.چون واقعا نداشته باشید یکیشو خیلی ستم و همش حرص بازی های انحصاری رو میخورید.برید بگیرید و حالشو ببرید.
دو تا ایراد داره:hd ساپورت نمیکنه.صدای سه بعدی هم تعطیل.

اول از همه اینکه مبارکه!! :love:

دوم اینکه یه کم احساسات خودت رو کنترل کن ، نگرانت شدم!!! (شوخی!!) :p

اگه منظورت از صدای 3 بعدی ؛ صدای surround هست باید بگم که Wii از Dolby Pro Logic II پشتیبانی میکنه که از هیچی بهتره... ;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
این رد استیل رفتم جلو..خیلی باحال شد مخصوصا شمشیر بازیاش..فقط کنترلش انگار یه خورده گیجه؟؟؟یهو شروع میکنه چرخ زدن دور خودش!!
خبر خوش برای ویی داران.کارت گرافیک وی از پیکسل شیدر پشتیبانی میکنه.تو رد استیل دیدم.وقتی تو آسانسور شیشه ایی بود به وضوح مشخص بود.منتها پیکسل شیدر 1 هسته و مث 360 و 3 نیسته(مال اونا 3 هست)

• Like
Reactions: ehsanservat

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
آقا يه راهنمايي برادرانه به من بكنيد!
من ميخواستم يه Wii بگيرم ولي نميدونم ارزشش رو داره يا نه ؟‌ خوشبختانه سيستم كامپيترم بالاست و همه بازيهاي جديد و با گرافيك بالا را روش ران ميكنم ديگه نيازي به PS3 و XboX 360 ندارم! كلا از كنسول خوشم نمياد ولي Wii چون متفاوته كرمش تو تنم افتاده كه بگيرم! بازياشم خودم ميتونم دانلود كنم!
فقط اينكه بازياش لوس و بي مزه نيست ؟ كه سر 1ماه دستگاه رو بندازم كنار ؟ يا اينكه گرافيكش از PSP كه بالاتره ؟‌ :cheesygri

قيمت هم اگه داريد لطف كنيد و من از ايران بگيرم بهتره يا دوبي ؟ به فروشنده بگم با چه مشخصاتي باشه دستگاه‌؟

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
من 360 3 ماه دارم.امروز ویی خریدم.گرافیک نداره ولی بازیاش خییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللییییییییییی باحاله.دیوونتون میکنه.روانی میشید بازی کنید.انقدر هیجان داره که حال صفای دنیا و آخرت رو با هم براتون میاره.بوکس وی اسپ.رت رو بازی کردم از نفس افتادم.رد استیل رو بازی کردم ار هیجان نزدیک بود سکته کنم انقدر خوف بود.به نظر من باید یه 360 بگیرید عین من و یه ویی هم کنارش.چون واقعا نداشته باشید یکیشو خیلی ستم و همش حرص بازی های انحصاری رو میخورید.برید بگیرید و حالشو ببرید.
دو تا ایراد داره:hd ساپورت نمیکنه.صدای سه بعدی هم تعطیل.

ممنون این نظرتون خیلی در انتخاب کردن wii بهم کمک کرد

• Like

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
خواهش میکنم!! منو رسما بردی به ۸ سال پیش و خاطراتم زنده شد الان این پستای ۸ سال پیشو دیدم..یادش بخیر!

ممنون
خوشحالم که باعث خوشحالی و شادی شما شدم
من آخرین کنسول هایی که داشتم سگا جنسیس و سوپر نینتندو بود بعد خانواده نذاشتن دیگه کنسول بخرم درگیری زندگی و مشکلات بیشتر منو دور کرد که الان بعد از سال ها میخوام یه کنسول بخرم
wii انتخاب کردم درباره اش دارم تحقیق میکنم در درباره خودش هم بازیاش و کمی سردرگم شدم چون هر کسی چیزی میگه تا اینکه نظر شما خوندم که اصل و ماهیت این دستگاه بیان کردید که خیلی تو تصمیم گیریم کمکم کرد

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
ممنون
خوشحالم که باعث خوشحالی و شادی شما شدم
من آخرین کنسول هایی که داشتم سگا جنسیس و سوپر نینتندو بود بعد خانواده نذاشتن دیگه کنسول بخرم درگیری زندگی و مشکلات بیشتر منو دور کرد که الان بعد از سال ها میخوام یه کنسول بخرم
wii انتخاب کردم درباره اش دارم تحقیق میکنم در درباره خودش هم بازیاش و کمی سردرگم شدم چون هر کسی چیزی میگه تا اینکه نظر شما خوندم که اصل و ماهیت این دستگاه بیان کردید که خیلی تو تصمیم گیریم کمکم کرد

ولی الان نظر من رو بخاید میگم نخرید. یه دستگاه از رده خارج شده هستش و حتی wii u هم زیاد خوب در نیومده. در ضمن قاعدتا دستگاه قبلیتون جنسیس و سوپر نینتندو بوده سنتون باید بالا باشه به همین جهت وی مناسب سن شما نخواهد بود.

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
ولی الان نظر من رو بخاید میگم نخرید. یه دستگاه از رده خارج شده هستش و حتی wii u هم زیاد خوب در نیومده. در ضمن قاعدتا دستگاه قبلیتون جنسیس و سوپر نینتندو بوده سنتون باید بالا باشه به همین جهت وی مناسب سن شما نخواهد بود.

پس بنظرتون WII ارزش خرید نداره؟ آره سنم بالاست
یه سری میگن WII خوبه بخر یه سری میگن نه خودم موندم
نظرت درباره PLAYSTATION TV چیه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
wii بخر ps3 هم بخر چون نمیشه واقعا گفت کدومش بهتره هردوش از لحاظی برتری دارن به دیگری...اگه جفتش رو بخری که عالی ولی یکدومش رو خریدی هم ضرر نکردی هر دوشون عالین.فقط تا میتونی از xbox و کنسول های ماکروسافت دور شو....ژاپنی ها توی بازی سازی استادتر و هنری تر کار میکنن تا آمریکایی ها بخاطر همین یا از شرکت sony بخر همیشه کنسولهات رو یا nintendo

آخرین ویرایش:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
من کنسول wii ندارم ولی چون خودم یک زمانی فروشنده بودم و با مشتری ها و تجربیاتشون سر کار داشتم مطمعنم یک بازی واقعی رو روی کنسول wii تجربه میکنید چون بازی هاش واقعا بازین:d
حتی میشه لیست امتیازات بازی های انحصاری wii رو دید همه عالین

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من کنسول wii ندارم ولی چون خودم یک زمانی فروشنده بودم و با مشتری ها و تجربیاتشون سر کار داشتم مطمعنم یک بازی واقعی رو روی کنسول wii تجربه میکنید چون بازی هاش واقعا بازین:d
حتی میشه لیست امتیازات بازی های انحصاری wii رو دید همه عالین

ممنون مهرداد جان که اومدی و نظرتو و تجربتو از wii گفتی :x

خیلی زیاد خیلی زیاد

خیلی زیاد خیلی زیاد چیه :p فروختیش رفت که :D
عنوان تاپیک خاص ترین wii دنیا با کیف :D

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اینم wii من بود :x