قیمت Wii در ایران

alfabi

کاربر سایت
Oct 19, 2011
19
با سلام به همه :

من یه راهنمایی میخوام بچه ها ؟

بین کنسول ها کدوم کنسول رو بخرم به نظر شما ؟

1: پلی استیشن 3

2: ایکس باکس360

3: wii

4 : یا همون سیستم کامپیوترم رو ارتقا بدم بهتره

در ضمن پولش اصلا برام ملاک نیست

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
با سلام به همه :

من یه راهنمایی میخوام بچه ها ؟

بین کنسول ها کدوم کنسول رو بخرم به نظر شما ؟

1: پلی استیشن 3

2: ایکس باکس360

3: wii

4 : یا همون سیستم کامپیوترم رو ارتقا بدم بهتره

در ضمن پولش اصلا برام ملاک نیست
خوب بستگی به سلیقه خودت داره اگر به گیم پلی اهمیت میدی و قبلا بازیهایی مثل ماریو و زلدا رو بازی کردی wii گزینه خوبی فق ط گرافیکش مثل 2 عنوان دستگاه دیگه نیست
ولی اگر گرافیک برات مهمه یا xbox بگیر یا ps3

alfabi

کاربر سایت
Oct 19, 2011
19
خوب بستگی به سلیقه خودت داره اگر به گیم پلی اهمیت میدی و قبلا بازیهایی مثل ماریو و زلدا رو بازی کردی wii گزینه خوبی فق ط گرافیکش مثل 2 عنوان دستگاه دیگه نیست
ولی اگر گرافیک برات مهمه یا xbox بگیر یا ps3

من خودم عاشق بازی های ماریو پارتی هستم از ماریو پارتی 4 تا 8 رو بازی کردم کلا ما یه تیم 5 نفره هستیم من خانومم داداشم پسر خاله ام و خواهرم که کلا با ماریو پارتی 3 نینتندو به سمت بازی های wii کشیده شدم خیلی از بازی هاش خوشمون میاد چون گروهیه و آخر کل کل و....الانم انواع ورژن های مبدل بازی های wii رو دلفین باشه دارم اما متاسفانه تنظیمات زیادی داره و ادمو کلافه میکنه تونستم بازی کنم اما....

الان خودم قبل از زدن پست بالا بیشترین گرایشم به کنسول wii بود ولی تا الان چون بازی نکردو کلا اصلا این کنسول ندیدم برام خیلی چیزا مبهمه برای همین گفتم تو نت بگردم و اطلاعاتمو کامل کنم. در ضمن من دیشباز یه بابایی تو شهرستان قیمت گرفتم گفت کنسول wii با تمام متعلقاتش یه چیزی حول و حوش 1300000 در میاد .درست میگه یا بنده خدا 6 میزنه من امروز تو گوگل سرچ زدم از 330000 تا 480000 بود.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
من خودم عاشق بازی های ماریو پارتی هستم از ماریو پارتی 4 تا 8 رو بازی کردم کلا ما یه تیم 5 نفره هستیم من خانومم داداشم پسر خاله ام و خواهرم که کلا با ماریو پارتی 3 نینتندو به سمت بازی های wii کشیده شدم خیلی از بازی هاش خوشمون میاد چون گروهیه و آخر کل کل و....الانم انواع ورژن های مبدل بازی های wii رو دلفین باشه دارم اما متاسفانه تنظیمات زیادی داره و ادمو کلافه میکنه تونستم بازی کنم اما....

الان خودم قبل از زدن پست بالا بیشترین گرایشم به کنسول wii بود ولی تا الان چون بازی نکردو کلا اصلا این کنسول ندیدم برام خیلی چیزا مبهمه برای همین گفتم تو نت بگردم و اطلاعاتمو کامل کنم. در ضمن من دیشباز یه بابایی تو شهرستان قیمت گرفتم گفت کنسول wii با تمام متعلقاتش یه چیزی حول و حوش 1300000 در میاد .درست میگه یا بنده خدا 6 میزنه من امروز تو گوگل سرچ زدم از 330000 تا 480000 بود.

نه قیمتش از 330 هست تا 385 هست البته بستگی به وسایل اضافی هم داره که چی بخوای براش اضافه کنی مثل ریموت اضافه یا موشن پلاس یا wiifit که اینطور قیمت دستگاه میره بالا البته میتونی توی سایت دسته دوم تمیز هم پیدا کنی

alfabi

کاربر سایت
Oct 19, 2011
19
نه قیمتش از 330 هست تا 385 هست البته بستگی به وسایل اضافی هم داره که چی بخوای براش اضافه کنی مثل ریموت اضافه یا موشن پلاس یا wiifit که اینطور قیمت دستگاه میره بالا البته میتونی توی سایت دسته دوم تمیز هم پیدا کنی

آقا ایمان به نظر شما می ارزه ؟ این که wii بگیرم اصلا پولش برام مهم نیست ها . از این نظر میگم که خیلی ها تو این تاپیک گفته بودن خوبه خیلی ها هم گفته بودن بده . خیلی ها گفته بودن بی بازیه . خیلی ها هم گفته بودن بازی های متنوعی داره.

راستی یه چیزی که امروز من رو برای خرید wii دو دل کرد این بود که مدیر این شرکت گفته بود ورژن جدین کنسول wii در سال 2012 ارائه میشه آقا ایمان شما هم این خبرو شنیدین یا نه اگه صحت داره به نظر شما بمونم منتظر ورژن جدیده یا ....

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
آقا ایمان به نظر شما می ارزه ؟ این که wii بگیرم اصلا پولش برام مهم نیست ها . از این نظر میگم که خیلی ها تو این تاپیک گفته بودن خوبه خیلی ها هم گفته بودن بده . خیلی ها گفته بودن بی بازیه . خیلی ها هم گفته بودن بازی های متنوعی داره.

راستی یه چیزی که امروز من رو برای خرید wii دو دل کرد این بود که مدیر این شرکت گفته بود ورژن جدین کنسول wii در سال 2012 ارائه میشه آقا ایمان شما هم این خبرو شنیدین یا نه اگه صحت داره به نظر شما بمونم منتظر ورژن جدیده یا ....

کی گفته کم بازی داره چیزی حدود ۱۰۰۰ تا بازی داره که ۳۰۰ تاش توبن شما اگه گرافیک برات مهم نیست ۱۰۰ درصد وی بگیر

alfabi

کاربر سایت
Oct 19, 2011
19
کی گفته کم بازی داره چیزی حدود ۱۰۰۰ تا بازی داره که ۳۰۰ تاش توبن شما اگه گرافیک برات مهم نیست ۱۰۰ درصد وی بگیر

شما داشتین دوست عزیز . راضی هستین ؟ در ضمن میشه با دسته های پلیاستیشن هم بازی کرد تو کنسول wii یا نه ؟

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
راضی که چه بگم تووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووبه

اره دسته شبیه دسته ps2 داره

alfabi

کاربر سایت
Oct 19, 2011
19
قیمتش با همه متعلقاتش چند فی میخوره ؟ در ضمن ورژن بندی داره یانه ؟ مثل پلی استیشن با هارر 12 0یه قیمت با هارد 360 ؟ اسلیم ؟ غیر اسلیم ؟

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
قیمتش با همه متعلقاتش چند فی میخوره ؟ در ضمن ورژن بندی داره یانه ؟ مثل پلی استیشن با هارر 12 0یه قیمت با هارد 360 ؟ اسلیم ؟ غیر اسلیم ؟

دگه خیلی خیلی خیلی خیلی بخوای بگیری ۶۰۰ یا ۷۰۰ شایدم کمتر اره اخرین فریمورشم ۴.۳ هستش

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

از نظر من ارزش داره مخصوصا اگر چند نفر با هم بخوان بازی کنن فکر نکنم هیچ دستگاهی به اندازه WII براش بازی اومده باشه درسته یه سری بازیهای بچه گونه داره ولی همون بازی ها هم جز بهترین بازیها هست
اومدن که میاد ولی احتمالا تا یکسال دیگه شایدم بیشتر ولی وقتی اومد تا بیاد توی ایران جا بیوفته یا کپی خور بشه که شایدم اصلا کپی خور نشه دیگه اون به خودتون بستگی داره که بخواین کپی بازی کنید یا اصلی تازه قیمش هم هست که اطمینان داشته باش خیلی گرون هست البته توی ایران

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
QUOTE=imankazami;1835528]بازی کپی رو 2000 تومان میخری اصلی رو 70000 تومان
برای اینکه بازی کپی بخواین انجام بدی نیاز به دستگاه کپی شده دارید البته اگر دستگاه جدید کپی خور بشه ولی برای بازی اصلی فقط بازی رو داخل دستگاه میزارید و با خیال راحت بازی میکنید تازه اینطوری از یه سری مزایا که برای هر دستگاه فرق میکنه میتونید استفاده کنید[/QUOTE]

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
QUOTE=imankazami;1835528]بازی کپی رو 2000 تومان میخری اصلی رو 70000 تومان
برای اینکه بازی کپی بخواین انجام بدی نیاز به دستگاه کپی شده دارید البته اگر دستگاه جدید کپی خور بشه ولی برای بازی اصلی فقط بازی رو داخل دستگاه میزارید و با خیال راحت بازی میکنید تازه اینطوری از یه سری مزایا که برای هر دستگاه فرق میکنه میتونید استفاده کنید
[/QUOTE]

البته تو ایران کبی خور بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر