قیمت Wii در ایران

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
چین میشه با 170 180 تومان به پول ایران یک wii بخری البته اگر جایی تونستی پیدا کنی !

چون ایرانی ها از کنسول بازی فقط گرافیک بازی رو متوجه میشوند و اصلا نمیدونند گیم پلی به چی میگن فقط دنبال کنسولی میگردند که بیشترین گرافیک و داشته باشه و موقع بازی خریدن اولین چیزی میپرسند گرافیک بازی چجوریه ... !!!!!
بهترين كارو ايراني ها ميكنن هوشو زكاوت ايراني هارو هيچ كدوم از كشور ها ندارن اگه اين محدوديتها و قانون هاي الكي و بيخود نبود و كساني كه ايرانو دارن روز به روز خرابتر ميكنن نبودن:( (خودتون ميدونيد كيارو ميگم ;)) اونوقت بهت ميگفتم ايران الان سر كشورها بود يا نه از همه لحاظ

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
اولا ما مثل شما خارجی ها که نیستیم !:)
دوما دلیل کم خریدن wii نبودن بازی های معروفی همچون بازی های کمپانی ubi و eidos است.

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
لطف سر این بحث نکنید که چرا تو ایران میخرن یا نمیخرن خوب معلومه هم قیمت 360 دیگه یارو دییونه نیست که بره wii بگیره

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
اقا Wii رو از اينجا بخرم بهتره يا از دوبی؟:biggrin1:
کپی خور کردنش چقدره؟:biggrin1:
اينجا كه قيمتا خيلي بالاست و كنسولم كم پيدا ميشه دمه عيدي، اگه مي تونيد از دوبي بگيريد چون قيمت اونجا فكر كنم به قيمت جهانيشه. پول كپي خور كردنشم حدود 30 تومن در مياد.

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
کسی آخرین قیمت j رو نداره؟؟؟؟؟
من آخرين قيمتي كه از وست گرفته بودم 440 بود ولي بايد بين 400 تا همين 440 باشه ، اگه دنبال كنسول هستيد من كنسول خودم رو براي فروش گذاشتم كه بساير تميزه و هيچ فرقي با نو نميكنه ،‌تاپيكش هست.

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان تهراني كه مايل به خريد wii هستن ،‌من دستگاهم رو كه 6 ماه بيشتر كار نكرده براي فروش گذاشتم مي تونيد آدرس اون رو در امضام ببينيد.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام خواهشا اخرین قیمتها رو در فروشگاه های نکست جن و پرتو و وست گیم بگویید کدوم ریجین ارزان تره؟
کلا ارزانترین که میتونم پیدا کنم چند تومنه؟؟
مرسی

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام خواهشا اخرین قیمتها رو در فروشگاه های نکست جن و پرتو و وست گیم بگویید کدوم ریجین ارزان تره؟
کلا ارزانترین که میتونم پیدا کنم چند تومنه؟؟
مرسی

تو فروشگاه وست کنسول wii به قیمت 430 تومان هر دو رجیون هستن
تو پرتو هم فقطj موجود هست که 370 تومان میفروشه اگر هم جاهای دیگه بگردی میتونی uc رو 400 تومان هم پیدا کنی
در حال حاضر قیمت jوuc یکسان هستن شاید 20الی 30 تومان اختلاف قیمت داشته باشن
با این قیمت بازار من پیشنهاد میکنم هر کسی که در حال حاضر میخواد این کنسولو بخره رجیونuc رو بخره;)به نظر من انتخاب بهتری هست --تو این شرایط;)--

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر