آيا براي Max Payne 3 روي PC آماده ايد؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
maxpayne0525-610.jpg

Max Payne 3 هفته ي آينده يا به عبارتي اوايل ژوئن روي رايانه هاي شخصي ريليز مي شود. و حالا بهترين موقع است كه ببينيد چه سيستمي براي اجراي بازي نيازه و اگر سيستمي در حد اين عنوان نداريد آن را آپگريد كنيد.
Rockstar سيستم هاي مورد نياز را به صورت چهار دسته ي كامل به شرح زير تست كرده و در اختيار كاربران قرار داده است:

حداقل سيستم مورد نياز
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 2.4 GHZ or AMD Dual Core 2.6 GHZ, or better
2GB System RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB RAM
or AMD Radeon HD 3400 512MB RAM

حداقل سيستم توصيه شده
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 3GHz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA GeForce 450 512MB RAM
or AMD Radeon HD 4870 512MB RAM

سيستم بالاي توصيه شده
Windows 7/Vista (32 or 64 bit)
Intel i7 Quad Core 2.8Ghz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA GeForce 480 1GB RAM
or AMD Radeon HD 5870 1GB RAM

حداكثر سيستم مورد نيار
Windows 7/Vista (64 bit)
Intel i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ
or AMD FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
16GB System RAM
NVIDIA GeForce GTX 680 2GB RAM
or AMD Radeon HD 7970 3GB RAM

سایر موارد مورد نیاز
HDD Space: 35 GB
Sound Card: 100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live
Initial activation requires internet connection and a valid Rockstar Social Club account (13+ to register); Online play requires log-in to Rockstar Social Club (13+); software installation required including GameShield IronWrap; DirectX and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
16 گیگ.؟؟واقعیت داره.؟اصلا با عقل جور در نمیاد فکر کنم همون 3 گیگ منطقی تر باشه تا این 16 گیگ آخه یه دفعه خیلی میره بالا تقریبا 4 برابر....!!

آيا براي Max Payne 3 روي PC آماده ايد؟

از طرف بچه ها میگم :dبا اجازه ی مدیران و ناظمین محترم بببببببله:d(شوخی کردم دلخور نشیدا:d)دیدم عنوان قشنگه گفتم یه دستی به سرو روش بکشم:d

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
هنوز درک نکردین که این جور سیستم پیشنهادی ها 2 حالت بیشتر ندارن؟
1-یا هایپ الکی هستن
2-یا برای فریم های 60 یا بالاتر در نظر گرفته شدن.
البته 1280x720 این چیزا سرش نمیشه:Dمن راحت همه ی بازی ها رو روی 1280x720 با بالاترین تنظیمات بازی می کنم.اونم با یکی از فسیل ترین سیستم های تاریخ:Dحالا کمی زیاده روی کردم ولی قدیمی سیستمم خو.بروید داخل پروفایلم ببینید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اون آخریه یعنی ما تو پورت کردن بازی یه گ*هی خوردیم موندیم الان، شما برای این که بتونید بازی رو با تنظیمات کمی بهتر از کنسول ها بازی کنید باید یه چی ببندین که گند زدن های مارو بپوشونه . . .
راک استار معروفه :D.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اون آخریه یعنی ما تو پورت کردن بازی یه گ*هی خوردیم موندیم الان، شما برای این که بتونید بازی رو با تنظیمات کمی بهتر از کنسول ها بازی کنید باید یه چی ببندین که گند زدن های مارو بپوشونه . . .
راک استار معروفه :D.
مگه نگفته بودن پورت نیست؟:D
================================================
سر BF هم قضیه همین بود،با اون سیستم‌های فضایی که پیشنهاد میدادن آخرش با یه 460-3gb میشد راحت اجرا کرد :D

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اين سيستم هايي كه خيلي بالا گفته شده براي اجراي بهتره بازيه
مثلا روي حداقل سيستم هم اجرا مي شه؛ در اينصورت شايد يه قسمت از گيم پلي بازي حالت باگ پيدا كنه يا كند حركت كنه و يا ....
اون قسمتي هم كه گفته رم 16 گيگ، خواسته يه چيزي بگه كه يعني اگه همچين رم يا سيستمي داشته باشيد ديگه هيچ غمي تو اجراي هر بازي اي نداريد! معمولا همچين سيستم هايي رو پيشنهاد مي دن كه بازي بدون مشكل اجرا شه ولي با همون رم 3 و حداكثر سيستم مورد نياز بازي تميز اجرا مي شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر