وسایل جانبی برای Psp

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
آخرین ویرایش:

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
آقا هومن سه تا قیمت ازتون میخوام
Pspman اینجوری نوشته :
" - دوربین Psp که 1.3 مگاپیکسلش 82 و 1.5 مگا پیکسلش 87 هزار تومنه.3 مگا پیکسلی هم اومده 130 تومن. "

لطفا قیمت هر سه نوع دوربین رو بدید

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
یک نمونه از اسپیکر های پی اس پی
bigben_pspspeaker.jpg

اینم یه باتری باتری که نیست یعنی شارزر پی اس پی همراه که 3200 مگا آمپر قدرت داره بعد زودتر هم شارز میکنه 130 گرم هم وزن داره
ببخشد عکسس کوچیکه
190_PSPpowerpackRGB.jpg

این رو نمیدونم چیه
23912-dgsp-586.jpg

psp_dream.jpg

این یه جا برای یو ام دی
psp_umd_cleaner.jpg

سلام
میشه دوربین دیجیتال یا وب کم کامپیوتر رو بهش وصل کرد
این دوربین های خود پی اس پی برنامه می خواهد که بیاد

Last edited by a moderator:

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
قیمتهاتون خیلی گرونه مغازه دار از شما ارزانتر میده

برای داشتن قیمتها تاپیک زیر هم هست

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3919

هومن جون نمی دونم شما اصلا تاپیک من رو خوندی یا نه؟
wooperwalk_by_okirst.gif

اگه قیمت PSP هام رو میگی که کلا دیگه PSP نمی فروشم و از پست حذفش کردم.
Laie_57.gif

دلیلی هم نداره که همه جنسام از همه مغازه ها ارزونتر باشه
no.gif

در ضمن من قیمتهام رو همه رو نوشتم اونم به طور قطعی نه حدودی
help.gif
عکس همه اجناس هم موجوده.
help.gif

ولی شما فقط قیمت چند تا رو گذاشتین اونهم حدودی
nono.gif

شما میگی من گرون میدم
flirtysmile1.gif

- من محافظ LCD رو که شما میدی 5 تومن میدم 4 تومن. مدل خیلی بهتر از اونهم که سه لایه هست و کیت مخصوص نصب داره میدم 4500 تومن
- مموری XBOX360 رو سایت مایکروسافت گذاشته 50 دلار من میدم 25 تومن.
dance.gif
این یعنی من گرون فروشم.

شما هم اگه قیمت قطعی تمامی اجناس موجود رو بذاری خیلی خوب میشه. مثلا شما عکس تمام کیف های موجود برای PSP رو گذاشتی ولی دریغ از قیمت یکیشون. و تا قیمت نذاری
نمی تونی بگی من گرون میدم
happy.gif

باز هم میگم دلیلی نداره همه جنسهای من از همه جا ارزونتر باشه. اگه گرون میدادم تو تاپیکم 198 تا پست نمیدادن
viannen_37.gif

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
همش برای 500 تومان بالاتر بودن قیمت LCd protector میگی ارزانتر میدی ولی در مقایسه بقیه که گرونتره قضاوت نمیکنی :p
مطمئنا در زمانی بسیار نزدیک برای بچه های عزیز تمام لوازم جانبی کنسولها و خود کنسولها رو با قیمت میگزارم
تا همه با بهترین قیمت به کنسول مورد علاقه برسند .
درضمن یه مساله دیگه هم بگم
الان مموری sony stick 2GB خود سونی هست 140$ در صورتی که مموری 2گیگ رو من میدم
25 تومان حالا منم باید اینجوری مقایسه کنم ؟؟؟

باتشکر

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
عزیزان شما هر دو کارتون درسته پیشنهاد میکنم هر دو در این تاپیک فعالیت کنین و یه لیست بصورت pdf یا text از تمام اجناس(نه فقط psp )درس کنین و اینجا بزارین و هرکدوم فقط سوالات و موارد مربوط به خود رو جواب بدین مطمعنم هر دو خوب کار میکنین و لطفا مقایسه قیمتها و جنساتونم بسپارین به بچه ها و مشتریا هرکسم کاره خودشو بکنه من grooss جان رو که میشناسم و میدونم تو کارش جزو بهترینهاس با اطلاعاتی هم که از PSPMAN دیدم کارش درسته حالا اطلاعاتمون در اینده حتما بیشتر میشه

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
همش برای 500 تومان بالاتر بودن قیمت LCd protector میگی ارزانتر میدی ولی در مقایسه بقیه که گرونتره قضاوت نمیکنی :p
مطمئنا در زمانی بسیار نزدیک برای بچه های عزیز تمام لوازم جانبی کنسولها و خود کنسولها رو با قیمت میگزارم
تا همه با بهترین قیمت به کنسول مورد علاقه برسند .
درضمن یه مساله دیگه هم بگم
الان مموری sony stick 2GB خود سونی هست 140$ در صورتی که مموری 2گیگ رو من میدم
25 تومان حالا منم باید اینجوری مقایسه کنم ؟؟؟

باتشکر

عزیزان شما هر دو کارتون درسته پیشنهاد میکنم هر دو در این تاپیک فعالیت کنین و یه لیست بصورت pdf یا text از تمام اجناس(نه فقط psp )درس کنین و اینجا بزارین و هرکدوم فقط سوالات و موارد مربوط به خود رو جواب بدین مطمعنم هر دو خوب کار میکنین و لطفا مقایسه قیمتها و جنساتونم بسپارین به بچه ها و مشتریا هرکسم کاره خودشو بکنه من grooss جان رو که میشناسم و میدونم تو کارش جزو بهترینهاس با اطلاعاتی هم که از PSPMAN دیدم کارش درسته حالا اطلاعاتمون در اینده حتما بیشتر میشه

منم اصلا اهل کل کل نیستم.ولی اگه حرفی نمی زدم ممکن بود بقیه فکر های دیگه ای بکنن
sterb003.gif

شما اگه به رو لینک رو امضام کلیلک کنی تو پست اول تاپیکم کل اجناس موجود رو به همراه قیمت و عکس میتونی ببینی دیگه PDF رو می خواهی چیکار. تازه من پست اول رو آپدیت میکنم
و بهش اضافه میکنم
Laie_20.gif

این نکته رو هم به طور کلی میگم :
shisha_goza22.gif

فکر کنم دیگه همه الان می دونن این رمهای 2 گیگ سونی که زیر 70 تومن قیمت دارن تقلبین هر کی می خواهد امتحان کنه بره به یه نمایندگی سونی که اونا از طریق یه وسیله ساده تقلبی بودن هولوگرام رو مشخص میکنن(تقلبی ها زیر اون وسیله مخصوص رنگ طبیعی دارن ولی اصلی ها سیاه دیده میشن. آگهیش بارها و بارها از طرف سونی تو روزنامه ها اومده;) )
مموری 4 گیگ رو هم نمایندگی سونی تو پاساژ ایران 145 تون میده 2 گیگش رو هم میده 70 تومن.
superbiggrin.gif

ولی این مموریهای تقلبی هم اگه تست کنی مشکل خاصی ندارن.
awink.gif

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
آقا هومن سه تا قیمت ازتون میخوام
Pspman اینجوری نوشته :
" - دوربین Psp که 1.3 مگاپیکسلش 82 و 1.5 مگا پیکسلش 87 هزار تومنه.3 مگا پیکسلی هم اومده 130 تومن. "

لطفا قیمت هر سه نوع دوربین رو بدید

تا کنون برای PSP دوربین 1.3 پیکسل اومده نه بیشتر

به اسم
PSP-300x
باتشکر قیمت هم میزنم توی تاپیکم

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اینم یه باتری باتری که نیست یعنی شارزر پی اس پی همراه که 3200 مگا آمپر قدرت داره بعد زودتر هم شارز میکنه 130 گرم هم وزن داره
میدونی 3200 مگا آمپر یعنی چی؟؟؟؟؟ نیروگاه برق که نیست!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا!
خوب یکی یه سوتی داد من تذکر دادم و تموم شد! حالا اینکه هرکی خوشش اومد بیاد یه پست درباره اش بده که نمیشه!!!
اینم دلیل پاک شدن پست!(خداروشکر از معدود فرومایی هستیم که هردمبیل نیست!)
ابتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر