Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اینجا رو یه راهنمایی میکنید

اونجا که یه زنه هست عینخ زنه گابریل که باید یکیشون رو انتخاب کنیم . بعد که انتخاب میکنیم اون یکی میره تو یه چیزه دوار و دایره ایی شکل . چه جوری باید کشتتش ?

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوستان اینجا رو یه راهنمایی میکنید

اونجا که یه زنه هست عینخ زنه گابریل که باید یکیشون رو انتخاب کنیم . بعد که انتخاب میکنیم اون یکی میره تو یه چیزه دوار و دایره ایی شکل . چه جوری باید کشتتش ?
با استفاده از chaos power يا همون قدرت اتيشي بزنيش تا سپرش بره بعد هم بزنيش
وقتي هم سريع حركت ميكنه يخ بهش بزن

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
بچه ها میگم یه مطلبی، حالا که خیلی ها این بازی را تموم کردن (و خیلی ها هم خوششون نیومده) میگم چطوره در مورد پایانش صحبت کنیم.
مثلا به نظر شما گابریل یا همون دراکولا آخر بازی بعد از اینکه
شیطان را شکست داد و آلوکارد پسر خودش را دوباره احیا کرد و بعدش تو آینه ی سرنوشت نگاه کرد، به نظر شماها چی دیدش که بعدش خندید و آینه را خورد کرد؟
عمشو دید:|

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
با استفاده از chaos power يا همون قدرت اتيشي بزنيش تا سپرش بره بعد هم بزنيش
وقتي هم سريع حركت ميكنه يخ بهش بزن

والا من امروز هر چه قدر امتحان کردم نشد ، یعنی با آتش میزنم بعد هی چی بهش ضربه میزنم اصلا اثر نمیکنه . با یخ هم میزنم اصلا انگار نه انگار . کلا یه درصد از جونش هم کم نمیشه . خواهشا اگه امکانش هست دقیق بگید این جادوگر درون گردونه رو چه جوری بکشم ؟

با تشکر

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
والا من امروز هر چه قدر امتحان کردم نشد ، یعنی با آتش میزنم بعد هی چی بهش ضربه میزنم اصلا اثر نمیکنه . با یخ هم میزنم اصلا انگار نه انگار . کلا یه درصد از جونش هم کم نمیشه . خواهشا اگه امکانش هست دقیق بگید این جادوگر درون گردونه رو چه جوری بکشم ؟

با تشکر

بايد با استفاده از اون توپ هاي اتيشي كه وقتي chaos power روشنه ميتوني بزني چند بار پرت كني دقيقا مثل پرتاب كردن توپ ها يخي فقط بايد اتيش بزني همين!

Sent from iPad using Tapatalk

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام اونجایی که مجسمه رو میکشم بعدش یه سوراخ باز میشه اونجا یه چیزی هست دورش نور میچرخه بالاش خارجی نوشته نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه یکی راهنمایی کنه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بايد با استفاده از اون توپ هاي اتيشي كه وقتي chaos power روشنه ميتوني بزني چند بار پرت كني دقيقا مثل پرتاب كردن توپ ها يخي فقط بايد اتيش بزني همين!

والا امروز چند باری بازم امتحان کردم .
وقتی با اون توپ های آتشی سه بار شلیک میکنم ، یه دموی دو سه ثانیه ایی نشون میده و برای یه لحظه اون چیزای دوروبر دایره خالی میشه ولی تا میام بهش بزنم بازم پر میشه و نمیشه کاری کرد .
کلا توپ هامم محدوده و یکی دو بار دیگه که این کارو میکنم دیگه توپ آتشین نمیشه شلیک کرد .

خلاصه من که حسابی این جا گیر کردم .

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
وقتی با اون توپ های آتشی سه بار شلیک میکنم ، یه دموی دو سه ثانیه ایی نشون میده و برای یه لحظه اون چیزای دوروبر دایره خالی میشه ولی تا میام بهش بزنم بازم پر میشه و نمیشه کاری کرد .
کلا توپ هامم محدوده و یکی دو بار دیگه که این کارو میکنم دیگه توپ آتشین نمیشه شلیک کرد .

رفیق یه skill خوب واسه chaos power بگیر بعد مدام بهش حمله کن.. فقط ضرباتشو جاخالی بده!! 3 تا حلقه رو اینجوری خورد کن.. تا بتونی بزنیش..

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

وقتي انرژي قدرت هات تموم ميشه ادم هاي معمولي مياد وقتي ميكشيشون يه چيز هاي قرمز رنگ مكعبي مياد دورشون ولي نبايد B بزني گردنشونو بخوره بايد عادي بزنيشون تا بميرن بعد اون مكعب ها مياد بعد ميري نزديك مكعب ها براي پر كردن اتيش RS براي پر كردن يخ LSرو فشار ميدي و يه كم ميگيري
بعد وقتي اون ضربه هاشو ميزنه جا خالي ميدي بعد خودت ميزنيش

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
بعد از تموم کردن بازی میشه کالکتیبل ها و جم هارو جمع کرد و چلنج هارو ادامه داد؟

کسی نبود جواب منو بده؟

١-شما ميتونيد بعد از اتمام بازي هم داخل شهر و هم داخل قلعه بچرخيد و هر چي ميخوايد جمع كنيد
٢-شما بايد توضيحات بيشتر يا اگه ممكنه يه عكس بزاريد من نفهميدم منظورتون به كجا هست

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام.
برای کشتن دومین accloyte بعد از مرگ ویکتور بلمونت اونجایی که سه تا گارد نگهبانی میدن باید ازشون رد بشیمو باید چکار کنیم؟؟؟؟

vanita

کاربر سایت
Feb 26, 2014
6
دوستان یه سئوال فقط مسخره نکنید. چون خودم دارم به خودم میخندم. من چجوری میتونم اسلحه ها و قدرتام رو آپگریت کنم؟ ممنون میشم جواب بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر