کدام شخصیت سریال ها

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
شما کدوم شخصیت سریال های تلویزیونی رو دوست دارید ؟

خودم : manuela arcuri (ویتالی در افسران پلیس) و سمیر و تام کبرا11 .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
اين تاپيك2باز زدي بهتر بود اسم تاپيك ميزدي كدام شخصيت فيلم مثلا از كدوم بازيگرخوشتون مياد من از:
جاني دپ+اورلاندو بلوم+بم مارگارا=سري JACKASS+.......................

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
نمیدونم چرا دو تا شد ؟ هر کی دلش خواست بازیگر های فیلمم بگه ! منم تو فیلم ها از cho yan fat و استیون سیگال خوشم میاد

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
از سریال ها از اون پسره تو کبری 11 که کریستین اولیور نقششو بازی میکر(یان بود فکر کنم-اون
پسر چشم سبزه نه ها!اون یکی!)
پرستاران از میچ خوشم میومد...جرالد،تری.
کمیسر لسکو....خود کمیسر.
دکتر کویین....خود دکتر،هنک(!)و اون پسره،پرستون!(همین بود؟)
زندگی در مارس هم بامزه است...

از بازیگرا،همه رو دوست دارم....به خصوص بازیگرای کلاسیک(و مرحوم!)مثل آلن دلون،جیمز دین،جان وین،مارلون براندو...

آخرین ویرایش:

Iommi

کاربر سایت
Feb 25, 2007
35
نام
Mobin.K
سلام.......

منم از این بازیگرا به شدت ! خوشم میاد : مل گیبسون - ژان رنو - رابی ویلیامس - روبرت دنیرو (مخصوصا تو اون فیلمه که دنیرو نقشه یه آدمه کند ذهنو بازی میکرد و دکترش رابی ویلیامس بود و... - دنیرو به خاطره اون فیلم جایزه ی اسکار گرفت )
+ مارلون براندو - جانی دپ و........ و عشقم "تام هنکس" مخصوصا تو فیلمه Farrest Gump حتما ببینید Winner of 6 academy awards
....
و به نظرم تو بازیگرهای زن رو دسته : Marilyn Monroe - Jodie Foster - Demi Moor و بعضی از بازیهای نیکل کیدمن بازی نیومده. !

(البته سینمای Bollywood یا هندی هم قدرته بالایی داره .... و بازیگرهای بزرگی مثل آمیتا باچان - سلمان خان - آیشا واریا و..... وجود داره ولی فیلماشون....!!!!!!!)

Attachments

• 4q67l0g.jpg
    4q67l0g.jpg
    42.3 KB · مشاهده: 35

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
عاليه دست درد نكنه مبين البته ديدم تو پست بچه ها نبود بگم يكي از بهترين بازيگريعني ال پاچينو واقعا فيلماش توپه مخصوصا بعد از ظهر سگي-صورت زخمي و خفن ترن فيلم يعنيGOD FATHER تازگي يا به ال پاچينو جايزم دادن به عنوان بهترين بازيگر مرد...

Iommi

کاربر سایت
Feb 25, 2007
35
نام
Mobin.K
عاليه دست درد نكنه مبين البته ديدم تو پست بچه ها نبود بگم يكي از بهترين بازيگريعني ال پاچينو واقعا فيلماش توپه مخصوصا بعد از ظهر سگي-صورت زخمي و خفن ترن فيلم يعنيGOD FATHER تازگي يا به ال پاچينو جايزم دادن به عنوان بهترين بازيگر مرد...

آلپاچینو هم کارش درسته ... خفن !
یه فیلم داره با کیانو ریوز (بازیگر ماتریکس) به اسمه Devil's Advocate یا وکیل مدافع شیطان ....
حتما ببینید........مثله بیشتره فیلمهای آل پاچینو جایزه زیاد برده....

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
اون جشن تقدیر از آلپاچینو واقعا زیبا بود...احتمال این که تو ایران بازیگرا-به خصوص جوونا-حاضر بشن از یکی دیگه تقدیر کنن اون هم این قدر مفصل خیلی خیلی کمه،متاسفانه!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اون جشن تقدیر از آلپاچینو واقعا زیبا بود...احتمال این که تو ایران بازیگرا-به خصوص جوونا-حاضر بشن از یکی دیگه تقدیر کنن اون هم این قدر مفصل خیلی خیلی کمه،متاسفانه!
این جشنه باعث شد من بیشتر از آلپاچینو خوشم بیاد:)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
الپاچینو - شان بین - رنه اشتینگ - اردوگان اتالای - ......... اولیشه - اگه با اسم خودشون بقیه رو بگم اکثرا نمیشناسید . کمیسر لسکو - ماری تو رابین هود - جیل والنتاین - منیس - جان تراولتا . نیکلاس کیج

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر