Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
نكته اينه كه ديگه بازي نمي كنم من
ولي كِرمش تو جونم وول وول مي كنه گاهي اوقات
اينو هم همينجوري دانلود كردم برا اوقات بيكاري رو لپتاپم باشه، مث Torchlight كه هميشه همراهمه... بهتر از آدامش جويدن و بازي با منوهاي موبايله!
و بايد بگم كه آره، به ديابلو 3 نمي رسه از نظر نرمي، ولي اگه بخوايم اينجوري نگاه كنيم از اون طرف ديابلو 3 هم به Torchlight نمي رسه! چون واقعاً نرم تر و خوش دست تره
بايد بگم كه سيستم talent tree اين RPG، يه جورايي يك نوآوري بزرگ و جالبه! واقعاً حال ميده دستكاري كردن اين درخت بزرگ و فكر كردن روش
فعلاً طبق عادت هميشگيم در دنياي RPG، يك witch دارم. lvl 18 ـه الان. يكم spam ـه ولي خوب منم skill gem هاي زيادي پيدا نكردم، از اونورم كاملاً Fire Base ام. شايد علت همين باشه. گرافيكشم realistic ـه من زياد حال نمي كنم. گرافيك fantasy باحال تره. رنگ ها جيغ و زنده... اونجوري FTW !
سيستم loot شم جالبه، ولي اينكه از اين lvl پايين ميشه +rarity chance و اينا بست يكم زبيله!
مالتيشم من تست نكردم، ايشالا يكم وقت دستم بياد خدا قسمت كنه مالتيشم!
ولي community خوب و گرمي داره!
داداش اگر وقت کردی خواستی بازی کنی حتما من رو خبر و بی نسیبم نزار , بزار تو خود بازی از وجودت بهره ببریم آخه Public همه که ولی بیشتر در حد برگ چغندر و به خاطر پینگ بهترشون لوت میکنن همه چیز رو تو هوا . واسه درجه سختی بالا هم حتما باید چند تا دوست داشته باشی که همراهیت کنن ;) .

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
داداش اگر وقت کردی خواستی بازی کنی حتما من رو خبر و بی نسیبم نزار , بزار تو خود بازی از وجودت بهره ببریم آخه Public همه که ولی بیشتر در حد برگ چغندر و به خاطر پینگ بهترشون لوت میکنن همه چیز رو تو هوا . واسه درجه سختی بالا هم حتما باید چند تا دوست داشته باشی که همراهیت کنن ;) .

حتماً
add از character name ـه يا از ID؟ اگه از name ـه بزن Mestinon اگرم از ID ـه كه همين zxc0012004
تو europe ام طبعاً
البته latency اونقدرام بد نيستا
من برام دور و بر 110-100 مي گرده
كه رضايت قلبي داريم از اين بابت :)

نكته: يك فرد متاهل مثل من به هيچ وجه بدرد بازي آنلاين نمي خوره. اولاً كه اگه برسه هفته اي دو سه باره
در ثاني تا بشينه: احمــــــــــــــــــــــد ماست نداريم. ماست مي گيرم. دوباره 5 دقيقه بعد: احمــــــــــــــــــــــد اين سي دي چجوري رايت ميشه از رو لپ تاپم؟... اونم رايت مي كنم براش دوباره 2 دقيقه بعد: احمــــــــــــــــــــــد... و اين قصه سر دراز دارد.

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
حتماً
add از character name ـه يا از ID؟ اگه از name ـه بزن Mestinon اگرم از ID ـه كه همين zxc0012004
تو europe ام طبعاً
البته latency اونقدرام بد نيستا
من برام دور و بر 110-100 مي گرده
كه رضايت قلبي داريم از اين بابت :)

نكته: يك فرد متاهل مثل من به هيچ وجه بدرد بازي آنلاين نمي خوره. اولاً كه اگه برسه هفته اي دو سه باره
در ثاني تا بشينه: احمــــــــــــــــــــــد ماست نداريم. ماست مي گيرم. دوباره 5 دقيقه بعد: احمــــــــــــــــــــــد اين سي دي چجوري رايت ميشه از رو لپ تاپم؟... اونم رايت مي كنم براش دوباره 2 دقيقه بعد: احمــــــــــــــــــــــد... و اين قصه سر دراز دارد.
اسم کاراکتر هست - Latency شما بیش از حد خوبه :d البته تو بازی من 200 210 میگیرم که بعضی جاها میره بالای 1500 (F1 رو بزن گراف نشون میده همه چیز رو) بعضی وقتا هم اتک ها گیر میکنه :(
پ.ن : تو زندگیت امیدوارم همیشه موفق باشی >:d< .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان تا الان نزدیک به 3 تا پچ دادن بیرون هر کدوم بازی رو زیباتر و بهتر کرده . خیلی روون تر شده فریم بهتری میده و خیلی خفن شده . حتما پیشنهاد میشه از الان بازی رو شروع کنید که بهترین موقع هست .

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
منم هستم
Amir157
اسم هیرو هم AmirGh
......................
گیم پلیش سفت و کنده اینطور نیست؟
torchligh خیلی سریع و روونتره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم هستم
Amir157
اسم هیرو هم AmirGh
......................
گیم پلیش سفت و کنده اینطور نیست؟
torchligh خیلی سریع و روونتره
یه پارتی 6 نفره XP Run برو اونوقت میفهمی شل هست یا سفت :d تا اینجا که راضی کننده هست بازی هم بعد از هر پچ هی روون تر میشه و خوش اومدی به جمع ما >:d<

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Aryanath اسمت تو بازی چیه؟
تو loby به صورت coop کویست یا pvp هم داره؟
یه توضیح در مورد مولتیش می دید ؟
بازی PVE هست بخش داستانی و توی Act 2 پیش Gruest یا همچین چیزی اسمش بود میریم واسه PVP . بخش داستانی هم میتونی تنهایی بری یا پارتی (تا 6 نفر) یه Notice Board داره اونجا دنبال پارتی میگردی .

اسم منم تو بازی Immortal_Xerxes هست و Trissss . اولی Marauder هست و دومی Witch . اگر اسمو پیدا نکرد بگو چک کنم ببینم درست دادم یا اشتباه .

راستی یه خبر خیلی خیلی عالی :

We have standardised the TCP port that the game uses for instance server connections to one that is less likely to be affected by packet shaping. This may improve network performance with some ISPs.

یعنی افرادی که پینگشون درست بوده ولی الکی تو بازی لگ بودن (مثل خودم) الان دیگه اون مشکل رو ندارن . آخه من تو هیچ بازی لگ نبودم جز این اونم واسه کیفیت پایین اینترنت بود که به شکر خدا رفع شده پس اگر کسی میخواد فارم کنه دیگه لگ نیست و با خیال راحت میتونه بازی کنه ;)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
طبق معمول خودم تنها هستم - سالی جون دوست داریم .

امروز بعد از ساعت ها جست و جوی سخت فهمیدم بهترین Character و Build بازی مربوط Marauder و Templar هست و Build مختص یه اینا هم Elemental Cleave هست یعنی رسما بقیه در مقابل اینا بوقن (البته نه بوقِ بوق ولی اینا تانک هم میشن) . امروز اکت 1 درجه Cruel تنهایی رفتم Brutus رو زدم یه Legendary هم داد جاتون خالی یه کمربند که خیلی به درد Build من میخوره :d در کل با سیستم دراپ حال میکنم اساسی . دوستانی که RPG باز هستید و دنبال یه RPG واقعا درست میگردید بیایید سراغ این بازی و D3 رو ول کنید که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره . از ما گفتن بود .

پ.ن : کسی اون بیرون داره بازی میکنه یه خبر بده اگر کمکی چیزی خواست در خدمتم . منبع اون اطلاعات رو هم خواستید بهتون میدم + توضیحات کامل با عکس و ویدیو قدم به قدم .

Ezio 66

کاربر سایت
Jan 9, 2013
4
نام
Elää
خیلی گیم خوبیه. من به شخصه وقتی اینو شروع کردم، همه‌ی بازی‌های دیگه رو ول کردم و بیست چهار ساعت چسپیدم به این. بعد این‌که کلاً روز به روز بهتر و بهتر میشه. بی‌صبرانه منتظر Act 4 ام.
بعد اینکه وقتی از normal difficulty وارد cruel difficulty میشه گیم، دیگه هیچی کشک نیست و تا یه gear درست‌حسابی نداشته باشی نمی‌تونی پیش بری تو بازی.
تو trade هم خوب میشه سر ملت کلاه گذاشت. xD
بعد دیگه این مدت هم که بازی آنلاین تعطیله، جای خالی‌ این گیم حس میشه! کسی راهی سراغ نداره؟! pingzapper کار میکرد یه مدت که اونم دیگه تر میزنه.

killer110

کاربر سایت
Jun 23, 2008
60
سلام
چند تا سوال داشتم
1 - این بازی برای دانلود با لنچر نیاز به چیزپی ان داره که هی قطع و وصل میشه برای وارد شدن به بازی هم اینقد دردسر داره ؟
2-حجم کامل بازی در حال حاضر چقدره؟
3-کلا ارزش بازی رو داره ؟

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
سلام
چند تا سوال داشتم
1 - این بازی برای دانلود با لنچر نیاز به چیزپی ان داره که هی قطع و وصل میشه برای وارد شدن به بازی هم اینقد دردسر داره ؟
2-حجم کامل بازی در حال حاضر چقدره؟
3-کلا ارزش بازی رو داره ؟
1-نه نیازی نداره راحت میشه بازی کرد
2-بعد نصب میشه 6 گیگ شاید حجمی که دان می کنی هم 6 باشه دقیق نمی دونم
3-اگه از بازی های سبک ترچلایت ودیابلو خوشت میاد از اینم خوشت میاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر