Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
من خیلی دنبالشم 1 ماه تو سایتش ثبت نام کردم ولی هنوز بهم کی نداده اگه سریالی داری لطف میکنی بدی؟ اگه نداری بگو چطوری تونستی بگیری کی رو . یوزرم تو سایت milad هستش
خیلی عشق اینجور بازیام
شاخشون دیابلو هست که هنوز دارم دیابلو 2 میزنم.draknsang online هم زدم خوب بود . تایتان کوِیست هم زدم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
1 دونه بیشتر نیست . خب به کدومتون بدم ؟ :-/

راستی : بازی الان توی Closed Beta هست و حجمشم 4.5 گیگ هست و 21 ژانویه یعنی 18 روز دیگه میره تو Open Beta که همه میتونن شرکت کنن . اگر کسی خواست دیگه بگه . چونکه فکر کنم بعضی ها نخوان 4 گیگ دانلود کنن یا صبر میکنن تا Open Beta :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کسی نبود ؟ :-/

---------- نوشته در 09:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

راستی این بازی یه بازی Free to Play و آنلاین هست . یکی از ادمین ها لطفا اینو به بخش بازی آنلاین منتقل کنه .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
فقط میتونم اینو بگم تو RPG باز نیستی :d فقط بلدی ترول کنی :d . یعنی اینجا یه Hard Core پلیر تو سبک RPG نیست از این بازی خوشش بیاد ؟ :(

فقط می تونی بند خف رو اجرا کنی گلم ;;) :D اگر نمی دونی چیه بیا تو پ.خ بگم بهت

بفرست بیاد کی بی صاحب رو :D !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من میخوووام
عزیز من اینجا پستت رو دیدم ولی شرایط رو دوباره تکرار کردم که ''
بازی الان توی Closed Beta هست و حجمشم 4.5 گیگ هست و 21 ژانویه یعنی 18 روز دیگه میره تو Open Beta که همه میتونن شرکت کنن . اگر کسی خواست دیگه بگه . چونکه فکر کنم بعضی ها نخوان 4 گیگ دانلود کنن یا صبر میکنن تا Open Beta'' فقط کافی بود بگی من هستم . حالا صبر کن ببینم دوباره گیرم میاد یکی دیگه یا نه .

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
شما بگو 10 گیگ باشه دانلودش میکنم . راستی من چند جا خوندم که قسمت solo ش 3 ساعته یکی دیگه گفته بود 7 ساعته . شما میدونی چقده؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
شما بگو 10 گیگ باشه دانلودش میکنم . راستی من چند جا خوندم که قسمت solo ش 3 ساعته یکی دیگه گفته بود 7 ساعته . شما میدونی چقده؟
تا اینجا من اصلا Solo ندیدم . بازی که شروع شد یه کم که جلوتر رفتم رسیدم یه جایی مثل کمپ که دیدم کلی پیلیر دیگه هم اونجا هستن و دارن کوئست میگیرن آیتم میخرن یا به Chestشون سر میزنن . یه چیزی بین PVE RPG و MMO RPG هست . مثلا Diablo و WoW رو قاطی کنید :d .

واسه بتا کی : http://www.pathofexile.com/forum/view-forum/52

به اینجا سر بزن ببین گیرت میاد یا نه . من به هر دری میزنم خبری نیست که نیست :( سعیتو بکن .

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
تا اینجا من اصلا Solo ندیدم . بازی که شروع شد یه کم که جلوتر رفتم رسیدم یه جایی مثل کمپ که دیدم کلی پیلیر دیگه هم اونجا هستن و دارن کوئست میگیرن آیتم میخرن یا به Chestشون سر میزنن . یه چیزی بین PVE RPG و MMO RPG هست . مثلا Diablo و WoW رو قاطی کنید :d .

واسه بتا کی : Forum - Beta Invite Discussion - Path of Exile

به اینجا سر بزن ببین گیرت میاد یا نه . من به هر دری میزنم خبری نیست که نیست :( سعیتو بکن .

خدا شما را خیر عنایت فرماید
یه چیزی تو مایه های draknesang online هست ولی با این فرق که توی اون هم محیط و هم دشمنا میبایست از سرور دانلود شن ولی تو این بازیو کلا دانلود میکنه و فقط سرور میگه دشمنا کجا ریسپون شن دقیقا مثه دیابلو 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر