PSVita OLED vs Samsung Galaxy Note Super AMOLED

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بد نیست بقیه چیزا رو هم درنظر بگیری.
note که فقط پول صفحه نمایشش رو نمیگیره که.دوربین با کیفیت.سیستم عامل قوی.کلی امکانات جانبی.همه اینا +امکانات ارتباطی کامل.
اونوقت شما باید اینو با قیمت ویتای 3g مقایسه کنی نه wifi.
خوشبختانه یا بدبختانه توی ایران تفاوت قیمت ویتا با نوت خیلی کمه.
منظورت از ارتباط کامل چیه ؟!
ویتا GPS 3G 2G WiFi و .... داره نوت فقط امکان ارتباط صوتی با استفاده از سیم رو داره !!
یعنی گوشی تلفن هست !
وگرنه همه شون فیسبـــوک دارن ،با اسکایپ میشه مکالمه تصویری صوتی کرد و .... !
اگر قرار بود بهای تمام شده ویتا 500 تا بشه مطمئنا با یک غول بی شاخ دم طرف بودیم !:)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اون هایی که میگن Note بهتره حرفشون درسته ولی نگاه کنید

533 دلار یک Note

277 دلار ( یه 3G با تخفیف )

2 برابر

حالا شما امکانات الان ویتا رو ببین 2 برابرش کن

KANE کیه ؟؟ :D اسم داریم :D شیخ ممد :D ..

بعد این مقدار پولی که میدی می تونی از بیشتر امکانات استفاده کنی

بعدا سیستم برنامه نویسی Vita .. کد باز یا Open Source نیست مگر نه تا الان 1000 تا برنامه مفید و بهتر Note داشت

بعد شما

Super AmoLed رو با AmoLed مقایسه می کنید .. !

قیمتش می ارزه حتی بیشتر از قیمتش هم می ارزه ویتا !

پشت Note تاچه ؟

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
منظورت از ارتباط کامل چیه ؟!
ویتا GPS 3G 2G WiFi و .... داره نوت فقط امکان ارتباط صوتی با استفاده از سیم رو داره !!
یعنی گوشی تلفن هست !
وگرنه همه شون فیسبـــوک دارن ،با اسکایپ میشه مکالمه تصویری صوتی کرد و .... !
اگر قرار بود بهای تمام شده ویتا 500 تا بشه مطمئنا با یک غول بی شاخ دم طرف بودیم !:)
هروقت تونستی با ویتا یه اس ام اس بزنی بعد درمورد امکانات دیگش صحبت میکنیم.
شما یه نوت با حافظه داخلی 16 رو با قیمت یه ویتا 3g با مموری 16 مقایسه کن.تموم شاخ و برگای غوله میریزه!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بچه ها چرا شلوغش ميکنيد!!
اين دوستمون ي کاري جالبي خواست بکنه اومد صفحه هاي اين دو وسيله ي دوست داشتني رو باهم مقايسه کرد!!!
توجه کنيد فقط صفحه نمايش!!
نه قيمت نه کارايي نه اس ام اس دادن يا ندادن!!
مقايسه يک گوشي با کنسول مقايسه اي کاملا غلط است!
کاملا مشخص هست که يک گوشي 5/3 inch با دوربين هشت و فيلم برداري full HD گرون تر بايد باشه از يک کنسول دستي!!
در اين که ويتا نسبت به کاراييش هم بسياااار مفت هست هيچ شکي نيست!!
وسلام!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
شما یه نوت با حافظه داخلی 16 رو با قیمت یه ویتا 3g با مموری 16 مقایسه کن.تموم شاخ و برگای غوله میریزه!
هروقت تونستی CPU 4 هسته ای و گرافیک 4 هسته ای و دکمه ها و آنالوگ های ویتا و Touchpad پشت کنسول و بازی های با گرافیک ویتا و بقیه قابلیت ها مثل تجربه ی آنلاین بازی کردن و Crossplay و مکالمه به هنگام بازی و... رو با Note مقایسه کنی اونوقت راجع به بقیه امکانات صحبت میکنیم :D
هرچند این مقایسه به نظر من از ریشه مشکل داره! خب طبیعیه رزولوشن ویتا پایین تره تا تو پردازش بازی ها بهتر عمل کنه! AMLOED نبودنش هم بخاطر اینه که قیمت تمام شدش پایین تر باشه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
کاملا تابلو هست تو عکسا که کیفیت NOTEبالاتره نمیدونم چرا بعضی ها با شک و تردید حرف میزنن؟! در ضمن این مقایسه فقط برای صفحه نمایش هست چرا به کل دستگاه و همه کارایی دوتا دستگاه ربطش میدین؟!! فقطو فقط صفحه نمایش
و ممنون از محمد جان!برای این مقایسه جالب با اینکه کلا محمد کم کار شده ولی گزیده کار شده !!!:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کنسول گیمنگ میدونی چه ؟!
باید معنی کنسول بازی اونم از نوع دستی ـش رو به همه توضیه بدیم جدیدا !!
این کنسول برا گیم ـه عزیز جان نه برا اس زدن !!
اون اس زدن با هک شدن مطمئنا اضافه میشه به ویتا !
حافظه 16 گیگ هم 80 تومنه و 32 180 تومن !
براش میشه خرید !!

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
دوستان چرا انقدر اعصاب خودتونو خورد مي كنيد !!!!!?????
اين بنده خدا اومده فقط كيفيت صفحه دو دستگاهو با هم مقايسه كرده .
حالا اين دو دستگاه در موارد ديگه چه ربطي به هم دارن خدا مي دونه كه شما مي گيد اس ام اس .....

آخرین ویرایش:

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
کنسول گیمنگ میدونی چه ؟!
باید معنی کنسول بازی اونم از نوع دستی ـش رو به همه توضیه بدیم جدیدا !!
این کنسول برا گیم ـه عزیز جان نه برا اس زدن !!
اون اس زدن با هک شدن مطمئنا اضافه میشه به ویتا !
حافظه 16 گیگ هم 80 تومنه و 32 180 تومن !
براش میشه خرید !!
من نمیدونم چرا تا وقتی که از برتری های ویتا در مقابل گوشی صحبت میشه این حرفا رو نمیزنین حالا که برتری های گوشی در مقابل ویتا رو گفتم دارین معنی کنسول بازی رو به من میگین!
بعدشم شما حافظه 16 گیگ ویتا رو از کجا میخری 80 تومن؟!
---------
درضمن من این بحث رو شروع نکردم فقط خواستم خدمت اون دوستی که گفت دلیل با کیفیت بودن صفحه نوت قیمت زیادشه بگم که فقط این یه مورد نیست.
منم موافق اینم که این مقایسه فقط درمورد صفحه نمایش باشه.

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
[FONT=&amp]من خودم نوت دارم. صفحه اون عالی هستش یا بهتره بگم محشره! یه گالاکسی اس پلاس هم دارم وقتی تصویرش رو بااون مقایسه می کنم می بینم واقعا کنتراست تصاویر [/FONT]Note[FONT=&amp] یه سر و گردن از [/FONT]S+[FONT=&amp] بالاتره. [/FONT]
[FONT=&amp]من اگر چه [/FONT]PS Vita[FONT=&amp] ندارم ولی مدتی بود که منتظر یه همچین مقایسه ای بودم تا ببینم نسبت به نوت چطوریه تا بشه درمورد کیفیت صفحه اش قضاوت کرد. (با تشکر از این دوست خوبمون که این مقایسه روانجام داده)[/FONT]

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام.
من با اینکه هنوز ویتا ندارم ولی با دیدن این عکس ها میگم تصویر ویتا واقعا عالی هستش. چون در حال حاظر من هم Note دارم و هم Ipad 3. تصویر Note واقعا خیره کننده است. ولی اصلا انتظار نداشتم ویتا بتونه همچین تصویری بده. فقط اینو بهتون بگم که دوربین دوستمون نتونسته رنگ و کنتراست واقعی Note رو نشون بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر