pokemon:firered

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
PokeMon:Fire Red

چند وقتی میشه که امولاتور گیم بوی رو برای PC نصب کردم دارم صبح تا شب بازیش می کنم این ورژن از Pokemon رو.
یکی از خاطره انگیز ترین بازی های عمرمه:xپسر داییم اورجینالشو داشت رو GBA SP.دستگاه رو میزد به شارژ و صبح تا شب بازی می کرد و ما هم بهش استراتژی میدادیم:D
فکر کنم اون pokemon اتیشیه(Charmander بود؟)رو اول بازی برداشته بود و تا اخر Evolve ش کرده بود.
خواستم نطر شما رو هم درباره ی این بازی بدونم.برای همین تاپیک زدم.

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من که هیچوقت ازین بازی خوشم نیومده و نمیاد!;) تمام ورژنهاش از میکرو تا گیم بوی و دی اس فکر کنم همشون یک جورن
لطفا یک دلیل برای من و امثال من بیار تا بازی کردنش رو امتحان کنیم;)

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
من که هیچوقت ازین بازی خوشم نیومده و نمیاد!;) تمام ورژنهاش از میکرو تا گیم بوی و دی اس فکر کنم همشون یک جورن
لطفا یک دلیل برای من و امثال من بیار تا بازی کردنش رو امتحان کنیم;)
1-بازی خیلی وسیعه!یعنی بهت بگم 200 ساعت هم بازی کنی یه جاهایی هست که نرفتی!فقط تو cerulean city میتونی 10-20 ساعت بگردی!
2-بازی اینقدر ایتم ها و پکمن های مختلف داره که هرچه قدر بازی کنی هنوز یه pokemon جدید پیدا می کنی!همچنین TM ها و HM های مختلف!
حق دارید البته بازی ای هست که هرکسی خوشش نمیاد;)

BlueFir3

کاربر سایت
May 19, 2012
1
بازی خوبی بوده برای زمان خودش الان هم برای کنسول دستی و موبایل بازی خوبی میتونه باشه ولی واسه کنسول خانگی نه

آخرین ویرایش:

modir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
1
من خیلی از این بازی خوشم میاد پیشنهاد میکنم همه اونو بازی کنن مخصوصا مرحله دوم بازی بسیار هیجان انگیزه

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من نسخه sapphire و emarald اش رو بازی کردم و خوشم اومد . واقعا برای اون کنسول دستی تو اون دوره تحول خاصی بود و فروش فوق العاده ای هم داشت
اینی که شما میگه تفاوت عمدش چی بود؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کاور این بازی زیبا

thumbnail.asp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر