بازی رویاهای شب

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
ساخت بازی رویاهای شب از مهر ماه 90 کلید خورده ، این بازی یک محصول با درون مایه طنز و هدف آن مفرح ساختن اوقات بازیباز است ، گرافیک کاریکاتوری دو بعدی و دیالوگ ها و اتفاقات طنز درون بازی سعی دارد لحظات خوشی را برای همه اقشار سنی رقم بزند .
در این پست یک تریلر کوتاه و غیر رسمی از نمونه اولیه کار که سه ماه پیش ساخته شده برای دانلود می گذاریم در ضمن عکس پایین اسکرین شاتی از بازی است،مطمئنا آنچه در تریلر مشاهده می فرمایید محصول نهایی نخواهد بود ، همچنین این بازی با هدف حمایت از کودکان مبتلا به بیماری سرطان واقع در موسسه محک ،تجاری خواهد شد.
لینک تریلر بازی :
پرشین گیگ - دانلود - beta.rar

سایت بازی :
ghashami.com

طراح اصلی و مدیر گروه :
سید محمد حسن قشمی

اسپانسر :
بیمه دی4719

اسکرین شات:

2.JPG

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
به نظر من اولين كاري كه بايد بكنيد اينه كه موهاي سر شخصيت اول بازي كچل كنيد به جهت حمايت از كودكان سرطان
دوست عزیز گفتن این حرف هم اشکال داره، اگر ما همچین کاری بکنیم یه نوع توهین هست به این کودکان،البته شما شوخی کردید

---------- نوشته در 09:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

دمت گرم . خسته نباشی .

WORK HARD !
خواهش می کنم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به نظر من با اینکه تصویر پسزمینه نسبتا خوب و زیبا کار شده ولی طراحی شخصیت بازی بشدت ضعیف هست و کیلومترها از استاندارد پایینتره. من پیشنهاد میکنم طراحی شخصیت رو عوض کنید...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام حرف نفر بالایی تایید میشه

HUD خیلی ضعیفه .. کلا شخصیت و HUD رو بردارید .. :| :| :| به جا یه چیز دیگه بذارید

ولی محیط هنری بد نیست !

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
این یه دموی رسمی واسه خیلی وقت پیش بود شخصیت عوض شده و حرکاتش کمی بهینه شده، حتی پس زمینه و محیط عوض شده و الآن داریم سعی می کنیم پویاتر بشه، مثلا شما تو این تریلر یه مشکل رو ندیدید اونهم اینه که پس زمینه زنده نیست،اما ما این رو حل کردیم،سایه ها و دوری و نزدیکی های اجسام روشون کار شده

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
قصد داریم یکی دیگه از بازی هامونو بهمراه پک این بازی به عنوان هدیه به کسایی که بازی رو می خرن تقدیم کنیم ، که یه مینی گیم رانندگی هست و خبر خوب ایکه سورس بازی هم قابل دسترسه

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
پیش آغاز بازی : به روایت شب نقش اول بازی !
باید برای تقسیم ارثیه به خونه عمم می رفتم ،فکر می کردم ارثیه من بهتر از بقیه بچه هاست که کلی ملک و املاک گرفتن اما شانس ن لباس های ...... عمم به همراه دندون مصنوعیش جزء چیزایی بود که از صندوقش واسه من مونده بود اما به علاوه یک نقشه! نمی دونم این نقشه گنجه یا آدرس یکی دیگه از لباس های زیر عمه 90 ساله نازنین ! باید اول از همه به یک سری شرطای وصیت نامه که ..........هست عمل کنم بعد ماجرا جویی رو شروع کنم و .........

قسمتی از داستان و پیش درآمدی بر اون بود واسه کسایی که علاقه مند بودند قسمت هایی از داستان این بازی طنز رو بدونند

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
نسخه آزمایشی که نه اما تریلر می دیم به موقع
ما می خوایم فعلا جزئیات زیادی رو رو نکنیم تا وقتی بازی وارد بازار شد یه به پخش اون نزدیک شدیم حداقل حرفی برای گفتن داشته باشیم دمو های عادی بازی رو خراب می کنه

majid1889

کاربر سایت
Jun 30, 2012
23
نام
مجید
نسخه آزمایشی که نه اما تریلر می دیم به موقع
ما می خوایم فعلا جزئیات زیادی رو رو نکنیم تا وقتی بازی وارد بازار شد یه به پخش اون نزدیک شدیم حداقل حرفی برای گفتن داشته باشیم دمو های عادی بازی رو خراب می کنه
عزیز خوشحالم اینجا هم میبینمت
اگه بخوای بفروشی چقدر میفروشی هر نسخه رو ؟
DLC هم میدید ؟ :d

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
از الآن که نمی شه قیمت گذاشت، ما روی هر بازی مبلغ ناچیزی هم جدا می گذاریم واسه مبتلایان به سرطان که باید خریدار خیر ما پرداخت کنه ، کسایی که اورژینال و بصورت پک بخرن همیشه دی ال سی ها رو رایگان می گیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر