FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
دوستان سلام...
آقا من اون Read me مال پچو خوندم و کاراشم کردم اما فایده نداشت، حالا چه کار کنم؟:D
راستی یه سوال خیلی مهم تر اینکه من حواسم نبود یکی از کریرام رو رو یکی دیگه Overwrite کردم حالا دیگه هر چی ریستور و این کارا رو میکنم فایده نداره، چه کار کنم اینو؟:|

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
دوستان سلام...
آقا من اون Read me مال پچو خوندم و کاراشم کردم اما فایده نداشت، حالا چه کار کنم؟:D
راستی یه سوال خیلی مهم تر اینکه من حواسم نبود یکی از کریرام رو رو یکی دیگه Overwrite کردم حالا دیگه هر چی ریستور و این کارا رو میکنم فایده نداره، چه کار کنم اینو؟:|

آقا کسی نظری نداره؟:D

Hashem_Angello

کاربر سایت
Aug 22, 2013
17
نام
هاشم
سلام دوستان

یکی میتونه به من بگه این پچ های رسمی فیفا همین 1.5 و 1.6 و 1.7 دقیقه چه چیزایی به بازی اضافه میکنه؟؟
من هم این پچ های رسمی رو نصب کردم هم پچ های mooding way رو ولی شک دارم که پچ خود فیفا درست نصب شده یا نه! مثلا من الان یه بازیکنو که 90 دقیقه بازی میدم، اگه 3-4 روز بعد دوباره ازش بازی بگیرم توی این نوار توی بازی توانش از همون اول بازی نصفس! ولی 2-3 ماه پیش که بازی میکردم اینجوری نمیشد (بازیو دوباره نصب کردم). میخوام بدونم این الان یعنی بازی من با پچ رسمی آپدیت شده یا این اپدیت نشدس و باید دوباره پچ رسمیو نصب کنم؟؟؟؟

مرسی

masoud237masoud

کاربر سایت
Aug 12, 2008
47
سلام
من همه این پچ ها رو نصب کردم تا نسخه 2.1 اما وقتی میرم تو بازی بعد از انتخاب personal setting تو اول بازی از بازی میپره بیرون.وقتی رزولوشن رو میارم پایین میره تو بازی ولی بازیکنا غیبن و زمین سیاهه و میره بیرون.ویندوزم هم 8 هست وگرافیک6770m ati.نسخه بلک باکس هم هست بازی.
میشه کمک کنید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقا یعنی فان ترین باگای تاریخ گیم رو همین سری فیفا داره!

صحنه رو داشته باشین:

نکته رو گرفتین؟؟:D
تو بخش تعویضا 4 تعویض انجام شده! در صورتیکه بیشتر از 3 تا تعویض توی لیگ ممنوعه :))
این مال داداشمه ( من آرسنالی نیستم :D ) ولی حواسش نبوده 3 تا تعویضو کرده چهارمی رو هم کرده بعد بازی باگی شده :D

تا جایی که یادمه اون چهارمین بازیکنی که وارد زمین شده نامرئی بود :D ولی با اینکه نامرئی بوده روی توپ هم تاثیر میزاشته :))

خداییش یکی از طنز ترین چیزا همین باگای فیفا هست :D کافیه یک سرچ تو یوتیــوب بزنید تا شونصد تا واستون بیاد :D

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا یعنی فان ترین باگای تاریخ گیم رو همین سری فیفا داره!

صحنه رو داشته باشین:

نکته رو گرفتین؟؟:D
تو بخش تعویضا 4 تعویض انجام شده! در صورتیکه بیشتر از 3 تا تعویض توی لیگ ممنوعه :))
این مال داداشمه ( من آرسنالی نیستم :D ) ولی حواسش نبوده 3 تا تعویضو کرده چهارمی رو هم کرده بعد بازی باگی شده :D

تا جایی که یادمه اون چهارمین بازیکنی که وارد زمین شده نامرئی بود :D ولی با اینکه نامرئی بوده روی توپ هم تاثیر میزاشته :))

خداییش یکی از طنز ترین چیزا همین باگای فیفا هست :D کافیه یک سرچ تو یوتیــوب بزنید تا شونصد تا واستون بیاد :D
کی حرف شما رو رد میکنه؟:D
فیفا این چیزاش خیلی ضایس دیگه!:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
باز خوبه تعویض اضافه اتفاق میوفته! مثل pes دروازبان مثل چوب خشک توپ رو نگاه نمیکنه تا گل بخوره!

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

آقا امروز هم تو آپدیت نقل و انتقالات انجام نشد نمیدونم تا 2014 باید صبر کنیم، امیدوارم امسال PES کاری بکنه تا Fifa یه تکونی به خودش بده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
درود

آقا امروز هم تو آپدیت نقل و انتقالات انجام نشد نمیدونم تا 2014 باید صبر کنیم، امیدوارم امسال PES کاری بکنه تا Fifa یه تکونی به خودش بده.
یعنی نمیدونی فیفا آپدیت تابستانی نداره؟ آپدیت تابستانی میره برای فیفای بعدی! یعنی فیفا 14

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
باز خوبه تعویض اضافه اتفاق میوفته! مثل pes دروازبان مثل چوب خشک توپ رو نگاه نمیکنه تا گل بخوره!
از این اتفاقات واسه منم افتاده تو فیفا, یبار پاس دادم به دروازه بان, کاسیاس قشنگ نشت توپ رو نگاه کرد توپم رفت تو گل:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر