FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
درود

من چند تا سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید...

1- آیا برای آپدیت، هر 3 آپدیت 1.5 و 1.6 و 1.7 رو با هم انجام بدم یا همون 1.7 همه آپدیتها رو انجام میده؟
2- اگه بخوام بازی رو اوریجینال بازی کنم برای آپدیت Matchday و غیره سی دی کی خریداری کنم کافیه؟ یا مثل Xbox چیزی مثل Online Pas میخواد؟
3- آیا سی دی کی با نسخه بلک باکس مشکلی داره؟ اگه داره نسخه ای رو که باید گیر بیارم رو بگید.
از کل این سوال ها بگذریم تو سایت های مختلف قیمت های مختلف رو دیدم مثلا یک سایت Fifa 13 Ultimate edition قیمت 166 هزار و fifa 13 standard قیمت 125 هزار و یک سایت دیگه
Fifa 13 Ultimate edition قیمت 105 هزار معمولی 80 هزار.
فرق اینها رو به من بگید و بگید (پخ کنید) از کجا خرید کنم که OK باشه

سلام اونایی رو که میدونم رو بهت میگم
1. 1.7 کافیه
2. بله فقط سی دی کی کافیه
3.نمیدونم فکر کنم مولتی رو از بلک باکس حذف میکنن -حداقل بیشتر بازیا که اینطوریه

allianz_12

کاربر سایت
Jul 9, 2011
5
سلام. من فیفا رو نصب کردم ولی بازی تمام صفحه نیست کناره های تصویر خالی. و گرافیک بازی هم خیییییییییییلی پایینه. چطوری باید درستش کنم ؟

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
دوستان سوالم احتمالا تکراریه اما چطور میشه تیم ملی ایرانو به بازی اضافه کرد ؟

من بازیو نصب کردم و آپدیت 1.7 رو هم ریختم !
یه چیزیم به اسمه
[h=1]FIFA 13 MODDINGWAY MOD V 1.8.4[/h]گرفتم !

دیگه باید چکار کنم که تیم ملی ایران اضافه شه ؟

saladin74

کاربر سایت
Oct 24, 2012
46
نام
محمد رضا
سلام. من فیفا رو نصب کردم ولی بازی تمام صفحه نیست کناره های تصویر خالی. و گرافیک بازی هم خیییییییییییلی پایینه. چطوری باید درستش کنم ؟

باید به پوشه fifasetup داخل پوشه بازیتون برید و fifaconfig رو اجرا کنید اونجا میتونید رزولیشن و تنظیمات مربوط به گرافیک رو انجام بدید

hojatmj

کاربر سایت
Feb 9, 2012
11
نام
Hojat
سلام دوستان من ورژن 1 هتس فیفا م

میخوام اپدیت 1.7 کنم نمیشه کپی میکنم تو پوشه نصب شده هیچ اتفاقی نمیوفته -

کرک هم ریختم باز نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

چند ماهی میشه درگیرشم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان یک آنلاین پس فیفا 13 آلتیمیت تیم برای پیسی دارم که به اشتباه خریداری کردم 75 تومن خریدم اگه کسی خواست با تخفیف بهش میدم بهم پ م بزنید

mohammad1326

کاربر سایت
Mar 14, 2013
4
سلام
یه سوال دارم لطفا تا شب حتما جوابمو بدین
من یه پچی از فیفا رو میخوام که نقل و انتقالات و گیم پلی رو بروز کنه......اموزش نصبش رو هم اگه میشه بزارین...............
فقط لطفا لینک دانلود بدین چون من خودم از مودینگ وی یکی دان کردم هرکاری کردم نقل و انتقالات رو بروز نکرد......................فقط هرچه سریع تر چون حجم زیاد مونده ولی 1 روز بیشتر وقت ندارم.......حجمش هم هرچقدر شد مشکلی نیست(از 1گیگ بیشتر نباشه بهتره)

sinners_silent

کاربر سایت
Jul 26, 2009
25
دوستان سوالم احتمالا تکراریه اما چطور میشه تیم ملی ایرانو به بازی اضافه کرد ؟

من بازیو نصب کردم و آپدیت 1.7 رو هم ریختم !
یه چیزیم به اسمه
FIFA 13 MODDINGWAY MOD V 1.8.4

گرفتم !

دیگه باید چکار کنم که تیم ملی ایران اضافه شه ؟

کسی نبود؟
منم پچ 1.7 رو دانلود کردم و هم این 1.8.4 رو اما هیچ کدومشون کار نمیدن.تو محیط نصب کپی کردم اما نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر