سخت ترین تروفی که گرفتین(پلاتینیوم نه)!!!!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
بعیده سایت ps3trophies.org تو گایدش سوتی به این بزرگی بده ...
فکر کنم حق با شما باشه اخه خودم برای این تروفی تست نکردم ولی باهاش چندتا تروفی دیگه مثل اونی که نباید میزاشتیم کسی وارد پست بشه رو گرفتم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
33.jpg

Juggler

اخ اخ:|
اینو یادم رفت.پدرم رو دراورد .مثل این که باگ داشت بازی.10 بار تست کردم تا داد...
توضیح:باید 5 تا از اون جونورا که اسماشون یادم نیست:dیا اول یخ بزنی بعد سمی کنی بعد اتیش بزنی
یا اول سمی کنی بعد اتیش بعد یخ بزنی .:dیا اول اتیش بزنی بعد سمی کنی بعد یخ بزنی.:dیا اول یخ بزنی بعد اتیش بزنی بعد سمی کنی#:-s
خودم می دونم دری وری گفتم.اخه شانسی گرفتمش:))
تو resistance3

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
dead space 2 hard core mode..دهن ادم سرویس میکنه

من هم باsohyl موافق هستم.....هر كي فكر ميكنه حرفه اي هستش بازي رو روي اين درجه تموم كنه...........همون اول كه دست هاي آيزاك بسته هستش...اگه كوچكترين مكثي كنيد...به فنا ميريد....چه برسه كه بازي رو تموم كنيد.........خلاصه اشك آدم در مياد:d:d:d

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
24.jpg

L'Cie Paragon
Earned a 5-star rating for all Cie'th Stone missions

34.jpg

Treasure Hunter
Held every weapon and accessory

شما فکر کنید دو نفری یه چیزی حدود 250 ساعت بازی رو ff 13 داشتیم آخرشم این دو تا رو نتونستیم بگیریم!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
40.jpg
Auto Fanatic
trophy_silver.png

Drive every vehicle in the city
باید سوار همه ی ماشین ها که 95 تا هستن بشین
خوب سخت ترین تروفی بازی بود و هیچ راهنمای خاصی براش نبود
باید l.a رو کامل می گشتی تا اون ماشین مد نظر رو پیدا کنی!
واسه 2 تا ماشین اخری روح و روانم خجسته شده بود:D
Bunny Hunt
89E.jpg

Kill an airborne enemy
واسه این تروفی باید لوک خوش شانس باشین وگرنه هرچی از دهنتون در بیاد می گید!
تو بازی باید یک نفر رو تو هوا بکشید که واقعا سخته و هیچ ترفندی نداره . کاملا شانسیه!

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
شکستن80تاشیشه درkillzone3سخت نیست اما اونقدر اعصابت رو خورد میکنه وگیجت میکنه که هرچی ازدهنت در میاد به سازنده هاش میگین.بازی رو بزارین روحالت الایت اون وقت دیگه فکرنکنم سازنده های بازی هم بتونن تمومش کنند

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
شکستن80تاشیشه درkillzone3سخت نیست اما اونقدر اعصابت رو خورد میکنه وگیجت میکنه که هرچی ازدهنت در میاد به سازنده هاش میگین.بازی رو بزارین روحالت الایت اون وقت دیگه فکرنکنم سازنده های بازی هم بتونن تمومش کنند
این تروفی با دیدن ویدیو خیلی راحت می شه
و هم چنین درجه ی سختی تاثیری نداره تو گرفتن این تروفی!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کلا بازی کردن کار سختی نیست که بخوای تروفی بگیری سخت باشه بیشتر از حالت ساخت بازی که سازنده ها در میارن مسخره هستش تا سخت سختی وقتی هستش که شما بهت فشار بیاد از روی اینکه بتونی راه های دیگه رو تو بازی امتحان کنی که بتونی تروفی رو بگیری نه با به قول سازنده اگه اونجوری بری گرفتی نری نگرفتی یعنی باید یا مثل اون تستر خوره بازی کنی یا وگرنه هیچی مثل GT5 یا یک سری بازی دیگه بیشتر خنده دار هستش تا سخت یا GOW3 اون بخش چلنج مسخره با وجود اینکه گرفتم شون اما واقعا مسخره بود یا بعضی بازی های دیگه اینجور تروفی ها خلاقیت رو میکشه میگه فقط باید مثل من باشی تا بگیری .;)

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
کلا بازی کردن کار سختی نیست که بخوای تروفی بگیری سخت باشه بیشتر از حالت ساخت بازی که سازنده ها در میارن مسخره هستش تا سخت سختی وقتی هستش که شما بهت فشار بیاد از روی اینکه بتونی راه های دیگه رو تو بازی امتحان کنی که بتونی تروفی رو بگیری نه با به قول سازنده اگه اونجوری بری گرفتی نری نگرفتی یعنی باید یا مثل اون تستر خوره بازی کنی یا وگرنه هیچی مثل GT5 یا یک سری بازی دیگه بیشتر خنده دار هستش تا سخت یا GOW3 اون بخش چلنج مسخره با وجود اینکه گرفتم شون اما واقعا مسخره بود یا بعضی بازی های دیگه اینجور تروفی ها خلاقیت رو میکشه میگه فقط باید مثل من باشی تا بگیری .;)

آقا من شرمنده شما که حرفه ای هستی این هارو زود میگیری من که مثل شما نیستم:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا من شرمنده شما که حرفه ای هستی این هارو زود میگیری من که مثل شما نیستم:d

من هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز فقط به نظرم این تروفی ها سخت نیست روش داره همین اگه شما هم دقت کنی تو بازی و دوم دقیقا متوجه بشی تروفی از شما چی میخواد و بازی چی هستش یعنی دقیقا بدونی داری چی بازی میکنی چه کارهایی میتونی انجام بدی تروفی گرفتن راحت میشه حالا تجربه ای همه ساله من هم یه امتیازه قبول دارم اما بازم انقدر سخت نیست تلاش میخواد همین .

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز فقط به نظرم این تروفی ها سخت نیست روش داره همین اگه شما هم دقت کنی تو بازی و دوم دقیقا متوجه بشی تروفی از شما چی میخواد و بازی چی هستش یعنی دقیقا بدونی داری چی بازی میکنی چه کارهایی میتونی انجام بدی تروفی گرفتن راحت میشه حالا تجربه ای همه ساله من هم یه امتیازه قبول دارم اما بازم انقدر سخت نیست تلاش میخواد همین .

من کی گفتم شما به من جسارت کردین!من مخلص شما هم هستم.من همین تروفی های کیلزون رو دارم بااون راهنمایی که نوشتید قبلا میگیرم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تایپک جالبیه نزارید بخوابه, درمورد درجه superhuman‏ بازی رسیستنس 3 بگم که خودم با چیت تیربینهایت تمومش کردم اما تروفی رو نداد!! باید بدون Cheat‏ بری! سخترین که خب مال Gt‏ همش سخته!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
تایپک جالبیه نزارید بخوابه, درمورد درجه superhuman‏ بازی رسیستنس 3 بگم که خودم با چیت تیربینهایت تمومش کردم اما تروفی رو نداد!! باید بدون Cheat‏ بری! سخترین که خب مال Gt‏ همش سخته!

راس میگه دیگه باو:D
بیاین تعریف کنین چه بلاهایی سرتون اومده واسه تروفی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر