PC Company of Heroes 2

سازنده
Relic
تاریخ انتشار
June 2013
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
Company_of_Heroes_2_cover.jpeg

Developer : Relic
Publisher : Sega
Genre : RTS
Release Date : Released

طبق اعلام رسمی مجله ی PC Gamer در شماره ی آینده ی این نشریه به طور رسمی از عنوان Company Of Heroes 2 پرده برداری خواهد شد ، Relic خالق بازی وظیفه ی ساخت آن را بر عهده داشته و بازی در سال 2013 منتشر خواهد شد ،

تصاوير بازي :

Untitled-2.jpg

ss_3c2be390bf0d98564e1ec10aadd48141336ea526.1920x1080.jpg

2690950-coh2_aa_houffalize_godview_1413197300.jpg

Image43.jpg

تاپيك تصاوير بازي

Official Site
آپدیت اول
سال 1941 جنگ در جبهه شمالی شروع شده و نیروهای روسی با نازیها در جنگ هستند و نیروهای المانی به تازگی عملیات بارباروسا را شروع کرده اند .و سمت شرق را تحت حمله خود قرار داده اند منطقه ای که در تسخیر ارتش سرخ روسیه است و این برای روسیه فرصتی است برای عقب راندن نیروهای المان نازی .بازی از انجین ارتقا یافته Essence 3.0 Engine بهره میبرد که باعث ایجاد انفجارهایی طبیعی نورپردازی خوب صحنه های بزرگ و مبارزات نفس گیر. که پیروزی فقط با فکر کردن و استفاده از تانیک مناسب امکان پذیر است مولتی پلیر نیز در بازی تایید شده و برای فن های بازی نیز حالت Co-Op در نظر گرفته شده است.
Update 2:

ColdTech سیستم و تکنولوژی جدیدی بر مبنای اب و هوا است که در بازی COH 2 برای اولین بار در این سری و بازیهای سبک RTS است که رونمایی می شود. با سرد تر شدن زمستان در سمت شرق بازیکن در شرایط سختی قرار می گیرد و به استراتژی دست خواهد زد که باید راهی برای زنده ماندن سربازان خود از سرمای شدید زمستان پیدا کند و راه حلی هوشمندانه برای شکست دادن دشمنان.
استدیو Relic با رونمایی از سیستم ColdTech که با استفاده از موتور گرافیکی Essence Engine 3.0 می تواند به راحتی سرمای شدید جبهه اتحاد جماهیر شوروی را در زمان جنگ جهانی دوم به خوبی شبیه سازی کند.
ColdTech سیستمی است که شبیه سازی دقیقی از سرمای شدید زمستان در شوروی در سال 1941 را در درجه F -40 نشان می دهد. در این درجه پوست و بدن انسان به سرعت یخ می زند. در بازی واحد های نظامی یخ خواهند زد و بخاطر صدمه ندیدن در بوران و از یخ زدگی مجورند اتش روشن کنند خود را گرم نگه دارند در فضاهای باز کولاک های شدیدی خواهد امد و این موضوع باعث صدمه دیدن گروهان پیاده نظام می شود.
ColdTech این اجازه را می دهد که بارش برف به صورت طبیعی باشد و حتی ذوب شدن و چسبیدن ان به اشیا را نیز به تصویر می کشد و شاید ساهد بهمن هم باشید. اینان همه از قدرت موتور Essence Engine پدید امده اند.
با توجه به این سیستم تغییرات و اب و هوایی در بازی نقش مهمی دارند مثل این که جنگ افزارهای شما بر روی دریاچه ای یخ زده قرق شوند.
با استفاده از این سیستم و توانایی های موتور بازی شبیه سازی فلج شدن ارتش رایش سوم در سیبری روسیه به اسانی میسر است.

فروم بازي هم تاسيس شده
Company of Heroes 2 system requirements (minimum)
  • CPU: 2 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or better
  • RAM: 512 MB system memory
  • Graphics: DirectX 9 video card with 256 RAM, Nvidia 8000-series or Radeon 3000-series or integrated graphics such as Intel HD3000 or HD4000.
  • Operating system: Windows XP SP3
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space
Company of Heroes 2 system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core processor, Intel Core i5,or AMD FX 8000-series or better
  • RAM: 2 GB (4 GB for 64 bit Operating System)
  • Graphics: DirectX 11 card with 512 MB RAM, Nvidia 400 series or AMD 5000 series or better.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space

آخرین ویرایش:

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
درکل کمپانی بازی نیست که بشه از خیرش گذشت

درسته اپدیتهای حجیم ادمو عصبی میکنن ولی باور کن من هر شب از سرکار میام چند دست انلاین نزدم حسابی کلافه میشم

کمپانی بهترین بازی انحصاری PC هست

PC GAMER های اصیل و با اصالت همشون RTS باز هستن
حرفتو کامل قبول دارم ولی این نت افتضاح رو چیکار میشه کرد؟اینقدر افت پینگ داری که همش دیسکانکت میشه.اپراتورمو عوض کردم..اشتراکم عوض کردم...مودمو عوض کردم!....در اخر یه سیم جدیدم کشیدم!!!ولی نشد که نشد از خیر انلاین گذشتم.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
حرفتو کامل قبول دارم ولی این نت افتضاح رو چیکار میشه کرد؟اینقدر افت پینگ داری که همش دیسکانکت میشه.اپراتورمو عوض کردم..اشتراکم عوض کردم...مودمو عوض کردم!....در اخر یه سیم جدیدم کشیدم!!!ولی نشد که نشد از خیر انلاین گذشتم.
این سرویسای کاهش پینگ ههستن که البته بعضی وقتام جواب نمیدن ولی کارو گاهن راه میندازن.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این تغییرات جدید تو آپدیت پیشنمایش آلمان ها رو کلا نابود میکنه
البته خیلیاش معلوم نیست توی آپدیت نهایی باشه ولی آره درکل یکمی ایندفعه به ضرر آلماناس.
خمپارهتوی ساختمون اصلی برای آمریکایی ها بالانس تانکها یکمی به ضرر آلمانا و کم کردن دمیج سلاحهای ضدتانک روی پیاده نظام مخصوصا panzerchreks آلمانا ....
البته این آخری واقعا لازم بود
طرف 5تا volks میسازه باهاش پیاده و سواره و همه رو میترکونه !

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
البته خیلیاش معلوم نیست توی آپدیت نهایی باشه ولی آره درکل یکمی ایندفعه به ضرر آلماناس.
خمپارهتوی ساختمون اصلی برای آمریکایی ها بالانس تانکها یکمی به ضرر آلمانا و کم کردن دمیج سلاحهای ضدتانک روی پیاده نظام مخصوصا panzerchreks آلمانا ....
البته این آخری واقعا لازم بود
طرف 5تا volks میسازه باهاش پیاده و سواره و همه رو میترکونه !

"درکل یکمی ایندفعه به ضرر آلماناس" ؟!!! همیشه به ضرر آلمانها بوده و هست
موندم چرا آلمانها رو حذف نمیکنن راحت شن
من که 3 ماهی میشه برگشتم CoH 1

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
"درکل یکمی ایندفعه به ضرر آلماناس" ؟!!! همیشه به ضرر آلمانها بوده و هست
موندم چرا آلمانها رو حذف نمیکنن راحت شن
من که 3 ماهی میشه برگشتم CoH 1
مرض ندارن که بازی رو خودشون آنبالانس کنن! بر اساس تعداد پیروزی و شکست هر ارتش دارن بازی رو بالانس میکنن. شما احیانا چون Axis بیشتر بازی میکنی خبر از Nerf های Ally نداری. چندبار تاحالا تانکهای انگلیس Nerf شدن؟ تانک Churchill Crocodile که بعد از اومدن UKF بعد هر پچ یکمی ضعیف تر از قبل میشه و Centuar هم که آخرین بود که دمیجش تقریبا نصف شد! یا محبوب ترین Commander آمریکایی ها یعنی Rifle Company چقدر بلا استفاده شده بعد چند تا پچ اخیر.
ازین دست گیمرا نباشین که بعد هر پچ چون عادت ندارن به وضعیت جدید و میبازن بازیهارو سریع قهر میکنن میگن ما برمیگردیم COH1 انگار کسی براش مهمه کی چی بازی میکنه! با تغییرات کنار بیایین.

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
مرض ندارن که بازی رو خودشون آنبالانس کنن! بر اساس تعداد پیروزی و شکست هر ارتش دارن بازی رو بالانس میکنن. شما احیانا چون Axis بیشتر بازی میکنی خبر از Nerf های Ally نداری. چندبار تاحالا تانکهای انگلیس Nerf شدن؟ تانک Churchill Crocodile که بعد از اومدن UKF بعد هر پچ یکمی ضعیف تر از قبل میشه و Centuar هم که آخرین بود که دمیجش تقریبا نصف شد! یا محبوب ترین Commander آمریکایی ها یعنی Rifle Company چقدر بلا استفاده شده بعد چند تا پچ اخیر.
ازین دست گیمرا نباشین که بعد هر پچ چون عادت ندارن به وضعیت جدید و میبازن بازیهارو سریع قهر میکنن میگن ما برمیگردیم COH1 انگار کسی براش مهمه کی چی بازی میکنه! با تغییرات کنار بیایین.
از همه اینها گذشته این سیستم احمقانه spoil of war فقط و فقط رو مخ ادمه.هنوزم درستش نکردن بعد از این همه مدت.البته سیاست شرکت سازنده اینجوریه که گیمرها مجبور بشن خرید کنن و امیدی به مفت به دست اوردنشون نباشن.سه ساعت بازی میکنی بعد یه بولتین تکراری میده~X(من الان 718 تا ایتم داشتم که فقط 6 تاش کامندر بود!!!یعنی شانس برنده شدن کامندر کمتر از یک درصد هستش!!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
از همه اینها گذشته این سیستم احمقانه spoil of war فقط و فقط رو مخ ادمه.هنوزم درستش نکردن بعد از این همه مدت.البته سیاست شرکت سازنده اینجوریه که گیمرها مجبور بشن خرید کنن و امیدی به مفت به دست اوردنشون نباشن.سه ساعت بازی میکنی بعد یه بولتین تکراری میده~X(من الان 718 تا ایتم داشتم که فقط 6 تاش کامندر بود!!!یعنی شانس برنده شدن کامندر کمتر از یک درصد هستش!!
اینو که قول دادن درست کنن یه طرحی هم ریختن. ولی خدایی دراپ شدن توی اکثر بازیها وضعش همینه. CSGO چقدر آیتم بیخود برات دراپ میکنه؟! درضمن بالاخره باید دنبال سود و فروش کمندر و این خورده چیزام باشن تا بتونن همینطور به ساپورت بازی ادامه بدن دیگه. خیلیا کلا 10 دلار خرج کردن تو تخفیف بازیو خریدن 2-3 ساله بازی میکنن بعد غرغر میکنن چرا کمندر مجانی هم بهشون نمیده. خو عزیزم بازی مورد علاقته یکم حمایت کن ازش. البته به تو منظورم نیستا کلی میگم.

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
وای پسر تو اپدیت ماه می قراره ارتش axis ها رو زیرو رو بکنن!!همه چیزو کم کردن یا خذف کردن..تانکای سنگین ضعیف تر شدن...پنزر شرک پیاده ها ضعیف تر شده...پایگاه های okw تغییرات دارن باز...ولی کماکان از flak 88 خبری نیست که نیست

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
وای پسر تو اپدیت ماه می قراره ارتش axis ها رو زیرو رو بکنن!!همه چیزو کم کردن یا خذف کردن..تانکای سنگین ضعیف تر شدن...پنزر شرک پیاده ها ضعیف تر شده...پایگاه های okw تغییرات دارن باز...ولی کماکان از flak 88 خبری نیست که نیست

آقا چی میگی، پنزر شرک رو کلا خذف کردن از okw، حالا okw پیاده ضد تانک هم نداره و تغییرات خیلی بد دیگه .... و همه اینها در کنار گرونی آیتم های okw = از بین رفتم okw
من هر چی در این مورد پست میزارم یا پاکش میکنن یا میبندنش

واقعا باعث تاسفه که یک همچین عنوانی افتاده دست یک همچین موجودات بی عرضه و نژاد پرستی

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
ببین قبلا همیشه Relic میگفت تو بازی flank کردن خیلی مهمه! میگفت مثلا تانک های آمریکایی اگه ضعیفن ولی باید از سرعتشون استفاده کنن و تانکهای آلمانی رو دور بزنن. ولی 2 تا مساله بود که تقریبا این کارو غیر ممکن میکرد.
اول اینکه زره ی عقب تانکهای آلمانی خیلی قوی بود و از عقبشون هم دمیج زیادی نمیگرفتن که با این پچ فقط زره ی پشتی تانکهای سنگینو یکم پایین آوردن.
دوم اینکه مقلا تا یه Jackson بخواد برسه به عقب جناب Tiger با 2 یا نهایتا 3 تا Panzershrecks پیاده نظامها کارش تموم بود ! آلمانا خودشون کلی تانک کت و کلفت سبک و سنگین دارن که راحت اکثر تانکهای متفقین رو پودر میکنن اصلا نیازی به اینهمه پیاده نظام ضد تانک نداشتن.
من تو چنتا بازی این پچ جدیدو تست کردم یجورایی اکثریت حتی OKW بازام راضی بودن. بازی یجورایی متحول شده و حس نو بودن گیم پلی به آدم میده.

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
ببین قبلا همیشه Relic میگفت تو بازی flank کردن خیلی مهمه! میگفت مثلا تانک های آمریکایی اگه ضعیفن ولی باید از سرعتشون استفاده کنن و تانکهای آلمانی رو دور بزنن. ولی 2 تا مساله بود که تقریبا این کارو غیر ممکن میکرد.
اول اینکه زره ی عقب تانکهای آلمانی خیلی قوی بود و از عقبشون هم دمیج زیادی نمیگرفتن که با این پچ فقط زره ی پشتی تانکهای سنگینو یکم پایین آوردن.
دوم اینکه مقلا تا یه Jackson بخواد برسه به عقب جناب Tiger با 2 یا نهایتا 3 تا Panzershrecks پیاده نظامها کارش تموم بود ! آلمانا خودشون کلی تانک کت و کلفت سبک و سنگین دارن که راحت اکثر تانکهای متفقین رو پودر میکنن اصلا نیازی به اینهمه پیاده نظام ضد تانک نداشتن.
من تو چنتا بازی این پچ جدیدو تست کردم یجورایی اکثریت حتی OKW بازام راضی بودن. بازی یجورایی متحول شده و حس نو بودن گیم پلی به آدم میده.
باهات کاملا موافقم.درسته دسترسی سریع به پیاده ضد تانک باعث برتری نسبی okw از بقیه رقبا بود ولی الانم با تغیر سبک بازی میشه اون برتری رو حفظ کرد.اتفاقا الان با دسترسی پیاده ها به مسلسل سبک راحت تر از پس پیاده های رقیب بر میان و تا اولین تانک رقیب ساخته بشه شما هم میتونی puma رو اماده کنی پس چیزی رو از دست ندادیم.من که خیلی خوشم اومد سبک بازی عوض شده

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
آقا چی میگی، پنزر شرک رو کلا خذف کردن از okw، حالا okw پیاده ضد تانک هم نداره و تغییرات خیلی بد دیگه .... و همه اینها در کنار گرونی آیتم های okw = از بین رفتم okw
من هر چی در این مورد پست میزارم یا پاکش میکنن یا میبندنش

واقعا باعث تاسفه که یک همچین عنوانی افتاده دست یک همچین موجودات بی عرضه و نژاد پرستی
داداش اول امتحان کن تو هر سه قوای متفقین اولین تانک کی ساخته میشه...تقریبا اینقدر طولانی هست که شما تا اواسط بازی احتیاجی به پنزر شرک هم نداشتی.فقط مشکل البته به نظر من توپ ضد هوایی امریکایی ها با روس ها چون زود اماده میشن باید سریع از کار انداختشون.اونم که همه سربازا پنزر فراست دارن با سه تا شلیک کارشون تمومه.

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
این که نوشتن با اومدن 3 dawn of war پشتیبانی از coh 2 متوقف میشه، جریانش چیه ؟
متلک انداختن به رلیک.ولی تیم کمپانی کارشو ادامه میده خیالت راحت.اتفاقا با سیستم جدید گیفت دراپ که تو بتا معرفی شده حال و هوای تازه ای به بازی میدن.شما حساب کن به جای یه بولیتن تکراری پوینت بهت میده بعد میری تو استور هر چی دوست داشتی میخری.

• Like
Reactions: Reza Razor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر