آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب موفق شدم escape plan رو بریزم رو دستگاه!
خیلی خوب بود!خود بازیو 40دقیقه ای با پی سی گرفتم و در 10 دقیقه هم روی ویتا ریخت یه ریال هم از وایفای کم نشد!عالی بود(بازیو با adslدانلود کردم)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
من تو مرحله انتقال مشکل دارم همه چی مو به مو انجام دادم ولی آخر سر ویتا دوباره خودش شروع کرد به دانلود
ممنون میشم کمک کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من تو مرحله انتقال مشکل دارم همه چی مو به مو انجام دادم ولی آخر سر ویتا دوباره خودش شروع کرد به دانلود
ممنون میشم کمک کنید

ببین روی لینک بازی دابل کلیک کن.اپدیتو بزن سریع تو ویتا رزیومو بزن.
سریع دان میشه!500مگ 8دقیقه طول میکشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ممنون میشم کمک کنید

مشکل دوست فوق چند وقت پیش حل شد
در هر صورت ممنون از همکاری شما
خوشحالم که دوستان هم بهم دیگه کمک میکنند :)
ای والله :):x

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50

حل نشد این بازی که من دانلود کردم لینکش با اریس شروع میشه نه زئوس ربطی به اون داره ؟
آقا تو psprox قسمت انتقال خط اول xml هر ادرسی میشه داد ؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حل نشد این بازی که من دانلود کردم لینکش با اریس شروع میشه نه زئوس ربطی به اون داره ؟
آقا تو psprox قسمت انتقال خط اول xml هر ادرسی میشه داد ؟

برای منم تا الان همش ارس بوده.
ببین من یه بار از اول ساده راهنمایی میکنم.
وایفایو روشن کن و با جفت پی سی و ویتا باهاش برو نت(یعنی وصل باش)
حالا مثلا بازیه fifa رو بزن برا دانلود. 5ثانیه صبر کن . بعد دکمه پاز رو بزن.(همه اینکارا رو وقتی میکنی کهps3prox باز باشه.)حالا تو تب لاگ میبینی لینکی اینجوری اومده http://ares.manyeparandam.arezudaram.kenarambashiمثلا:دی
اینو میزنی و با پی سی دانلود میکنی.دانلود که با پی سی تموم شد فایلو تو یه جای مشخص بریز.(خودت بدونی کجاست اسمشم عوض نکن)برو تو تب replace file اونجا یکیشو خودش پر کرده یکیشم که دانلود لینکو میدی.اون اخریشم باید جایی که فایل دانلود شده رو بدی.(مثلا درایوcپوشه ممد)اخر سر یه اسمم برا کارت میذاری( description) حالا که همه چیو پر کردی addبزن فایل اون پایین میاد.ویتا رو اماده کن.رو فایل دابل کن اپدیت میاد.اپدیتو بزن برو سراغ ویتا و fifa رو رزیوم کن.باید با سرعت بیاد تو ویتا اگه نشد وسط کار یه بار دیگه پاز کن اپدیتو بزن دوباره رزیوم کن.نشد وسط.کار اینکاره اپدیتو بکن(بدون رزیوم)
==================%
خواهش میکنم اقا نیما!اپدیت متالگیر4م همینطوری گرفتم

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
برای منم تا الان همش ارس بوده.
ببین من یه بار از اول ساده راهنمایی میکنم.
وایفایو روشن کن و با جفت پی سی و ویتا باهاش برو نت(یعنی وصل باش)
حالا مثلا بازیه fifa رو بزن برا دانلود. 5ثانیه صبر کن . بعد دکمه پاز رو بزن.(همه اینکارا رو وقتی میکنی کهps3prox باز باشه.)حالا تو تب لاگ میبینی لینکی اینجوری اومده http://ares.manyeparandam.arezudaram.kenarambashiمثلا:D
اینو میزنی و با پی سی دانلود میکنی.دانلود که با پی سی تموم شد فایلو تو یه جای مشخص بریز.(خودت بدونی کجاست اسمشم عوض نکن)برو تو تب replace file اونجا یکیشو خودش پر کرده یکیشم که دانلود لینکو میدی.اون اخریشم باید جایی که فایل دانلود شده رو بدی.(مثلا درایوcپوشه ممد)اخر سر یه اسمم برا کارت میذاری( description) حالا که همه چیو پر کردی addبزن فایل اون پایین میاد.ویتا رو اماده کن.رو فایل دابل کن اپدیت میاد.اپدیتو بزن برو سراغ ویتا و fifa رو رزیوم کن.باید با سرعت بیاد تو ویتا اگه نشد وسط کار یه بار دیگه پاز کن اپدیتو بزن دوباره رزیوم کن.نشد وسط.کار اینکاره اپدیتو بکن(بدون رزیوم)
==================%
خواهش میکنم اقا نیما!اپدیت متالگیر4م همینطوری گرفتم

نشد مشکل من تو بخش انتقاله که شما میگی یکیشو خودش پر کرده ولی واسه من همش خالیه واسه شما اونیو که پر کرده کدومه و چی نوشته ؟
ممنون میشم کمک کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نشد مشکل من تو بخش انتقاله که شما میگی یکیشو خودش پر کرده ولی واسه من همش خالیه واسه شما اونیو که پر کرده کدومه و چی نوشته ؟
ممنون میشم کمک کنید

اولین گزینه س که خودش پر کرده فک کنم جای یه لینکه از نیما بپرس من اطلاع ندارم:D

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
jaki@
آقا دمت گرم مشکل حل شد ولی آخرشم نفهمیدم مشکل از چی بود :-/

سلام :)
از اولش هم مشکلی وجود نداشته :)
این روش کاملا ابتکاری بود ، قبلا با PS3 انجام میدادیم ولی تست کردم دیدم با ویتا هم خیلی راحت جواب میده :)
مشکل شما حدس میزنم توی قسمت اول Replace Files بوده که نوشته
Save XML File TO :
شما باید حتما قبل از هر کاری اینو یه ادرس بهش بدی و دکمه SAVE زیرشو بزنی بعد بری سراغ Descraption و Download Link و Local Patch Path ,و در آخر دکمه ADD رو بزنی
موفق باشید

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان برای اپدیت هم میشه استفاده کرد چون موقع اپدیت برای من فقط گزینه کنسل داره پاز نداره!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان برای اپدیت هم میشه استفاده کرد چون موقع اپدیت برای من فقط گزینه کنسل داره پاز نداره!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بله دوست من
من خودم همیشه لینک آپدیتو بر میدارم و برای 2 تا ویتایی که دم دستمه 1 بار دانلود و 2 بار نصب میکنم :)
یعنی لینکو بر میداری با دانلود منیجیر دانلود میکنی و توی برنامه Replace میکنی و راحت بدون مشکل قطع شدن وای فای یا .... آپدیت میکنی به ورژن بالاتر :)

---------- نوشته در 06:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:25 PM ارسال شده بود ----------

ببین فرقی نداره بعد از این که لینکو توی برنامه برداشتی
کنسل کن و از طریق PC دانلود کن و بعد از تنظیم و دانلود بده به برنامه و دوباره اقدام به آپدیت کن :)

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام من دموی یک بازی رو دانلود کردم اما اون آخر موقعی که باید رزیوم کنی سریع دانلود کنه رزیوم رو میزنم کار نمیکنه
کمک کنید اگه میدونید ممنون:((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام من دموی یک بازی رو دانلود کردم اما اون آخر موقعی که باید رزیوم کنی سریع دانلود کنه رزیوم رو میزنم کار نمیکنه
کمک کنید اگه میدونید ممنون:((

مطمئن شو جفت دستگاه به نت وصلن.
بعدش با ویتا تست بگیر ببین به pc وصله
بعد بازی همونطور ک پازه برو دوباره دابل کلیک کن اپدیتو بزن بعد رزیوم کن!امکان نداره جواب نده!فیلد اول پره?

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
مطمئن شو جفت دستگاه به نت وصلن.
بعدش با ویتا تست بگیر ببین به pc وصله
بعد بازی همونطور ک پازه برو دوباره دابل کلیک کن اپدیتو بزن بعد رزیوم کن!امکان نداره جواب نده!فیلد اول پره?

اره
الان که دیدم نه پاک میشه نه کنسل!!
چیکار کنم کمک؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر