آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن

---------- نوشته در 10:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 PM ارسال شده بود ----------

کمک نبود؟

من کارایی که گفته شده رو کردم، اما هم سرعت پایینه هم وسطش قطع می شه می ره از اول

دوست عزیز مموریتو چک کن ببین به اندازه ی کافی فضا (free space) داشته باشه منم مشکل قطع شدن داشتم free space بیشتر کردم درست شد.:d

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274

---------- نوشته در 10:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز مموریتو چک کن ببین به اندازه ی کافی فضا (free space) داشته باشه منم مشکل قطع شدن داشتم free space بیشتر کردم درست شد.:d

خالیه مموری ام

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
کمک نبود؟

من کارایی که گفته شده رو کردم، اما هم سرعت پایینه هم وسطش قطع می شه می ره از اول

حتما یه جای کار اشتباه کردی چون این روش امتحانشو پس داده الان چند ساله که همه دارند برای PS3 و PSP از این برنامه استفاده میکنند
ببین مشکلت کجاست بگو راهنماییت کنم

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
سلام
من دقیق نفهمیدم این آموزش شما برای چیه :-??
منظور شما این بود که بااین کار ، بازی های دمویی که ما توسط ویتا دانلود می کنیم و ادامشو با پی سی انجام میدیم ، اون بازی های دمو به بازی های اصلی و خریداری شده تبدیل میشند؟!
یا اینکه منظورتون این بود که به جای اینکه بازیهای دمو رو با ویتا دانلود کنیم با پی سی دانلود کنیم؟!
کدومش؟:-?

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
منظور شما این بود که بااین کار ، بازی های دمویی که ما توسط ویتا دانلود می کنیم و ادامشو با پی سی انجام میدیم ، اون بازی های دمو به بازی های اصلی و خریداری شده تبدیل میشند؟!
یا اینکه منظورتون این بود که به جای اینکه بازیهای دمو رو با ویتا دانلود کنیم با پی سی دانلود کنیم؟!

گزینه دوم صحیح است :d
اولی که امکان نداره;)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام

اگه اولی درست بود که سونی ورشکست میشد. :d
بعدشم این تاپیک دیگه انقدر خلوت نبود.
مثل بمب منفجر میشد >:)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
همه کارها رو مطابق آموزش انجام میدم اما لینک دانلود تو log نمیاد . مشکل چیه ؟

ویرایش : nod رو خاموش نکرده بودم.

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
باز به مشکل خوردم . همه کارها رو مطابق آموزش میرم فقط اون مرحله آخر عملی نمیشه یعنی اونجا که باید بازی رو از روی ویتا resume کنی و با سرعت تموم بشه نمیشه .
کمک کنید لطفن

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
میشه یه مقدار بهتر توضیح بدی کجا به مشکل خوردی ؟؟؟
چون اگه عین دستورالعمل فوق بری امکان نداره به مشکل بخوری
من خودم تمامی فایلها و آپدیت هامو به همین طریق دانلود میکنم
حالا شما بگو ببینم مشکلت کجاست
البته اینو بگم وقتی شما همه کارهارو درست انجام داده باشی ریزام کنی نباید ببینی با سرعت نور بیاد تو کنسولت ( نه ) ولی با سرعت 1-2 مگ بر ثانیه میاد و از اینترنت شما دیگه استفاده نمیشه و مستقیما فایل از توی هارد کامپیوتر شما خونده میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من همه کارا رو کردم دانلودم کردم ( یوتیوب رو میخواستم فقط تست کنم ) قبل این کار 3 دقیقه طول میکشید بعدشم همینقدر طول کشیذ.نمیدونم عمل کرده اینجوری ؟ 5 مگ ب.د کلا. از کجا بفهمم عمل کرده ؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من همه کارا رو کردم دانلودم کردم ( یوتیوب رو میخواستم فقط تست کنم ) قبل این کار 3 دقیقه طول میکشید بعدشم همینقدر طول کشیذ.نمیدونم عمل کرده اینجوری ؟ 5 مگ ب.د کلا. از کجا بفهمم عمل کرده ؟
سلام دوست من
ببین من درست متوجه نشدم ولی فکر کنم منظورت این بود که میخوای اپلیکیشن یو تیوب رو دانلود کنی ولی نتونستی انجور که میخواهی اقدام به این کار بکنی!! درسته ؟
خوب ببین حالا 5 مگ که خیلی نیست ولی در کل شما این کارو با یه فایل حجیم تر امتحان کن که بتونی متوجه اختلاف سرعت بشی
یه احتمال میدم موقعی که لینکو برداشتی توی نوتیفیکیشن دانلود استوپ نکرده بودی
البته پوز هم جواب میده
در کل با یه فایل حجیم تر مثل دمو بازی یا .... آپدیت کنسول امتحان کن میتونی متوجه بشی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو پی اس پراکس بعد دانلود گزینه اول رو خودش پر کرده بود . دسکریپشنم نوشتم یوتیوب.دانلود لینکم کپی کردم.جاشم رو هارد مشخص کردم(همونجایی که دانلود شده بود رو همون فایل دانلودیش زدم) بعد دابل کلیکو اپدیتم زدم بعد از تو ویتا رزیوم کردمش ولی همون 3 دقیقه طول کشید!نمیشه بدون وایفای اینکارو کرد?میتونی یه ویدیو از خودت ذرحال انجام اینکار بذاری که ببینم چیکارو نمیکنم?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر