دمو ها و بازی های رایگان ps vita

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
از اونجایی که ویتا هنوز هک نشده,دمو ها و بازی های رایگان برای کاربران ایرانی خیلی مهمن!
اولین دمویی که من پیشنهاد می کنم,دموی Dungeon Hunter: Alliance.بازی اصلا قشنگ نیست ولی بین دمو هایی که تا حالا بازی کردم بیشترین زمان گیم پلی رو داشته و به نظرم ارزش حداقل یک بار بازی کردن رو داره.حجم: 1055MB
همچنین دموی shinobido اصلا توصیه نمیشه!

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بین فری ها فقط یه بازی 150 میگی هست که پازل مانند ـه که بد نیست !
بقیه بازی ها باید با کارت های بازی و دوربین ویتا بازی بشه که اصلا توصیه نمیشه حجم ـتون رو صرف دانلود ـش بکنین !
و موتور استورم هم بد نیست !
کلی تروفی داره !
بین دمو ها هم برای آنچارتد رو بازی کردم که 2 تا چپتر داشت ولی تو 5 دقیقه تموم میشدن !!
فیفا هم بازی کردم که بذ نبود ولی نمیدونم چرا اینقدر حجم ـش زیاد بود !1.7 گیگ !!
این بیلیارد هم بد نیست !
در کل چیز خاصی مفتی نمیده و همش پول ـه !
من متعجب ـم که چرا یه بازی 75 میگی 15 دلار پولشه !
P VS. Z خیلی گرون ـه !

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
میشه اون 150 مگیه رو بیشتر بشکافید تو پی اس بلاگ خوندم ولی کمل نگرفتم قضیش چیه
Sent from my Schubert using Board Express

سبکش مثل بازی bejweld,بعد یه مقدار بازی کردن,هر کاری میخواستم بکنم الماس میخواست و الماس ها رو هم باید از psn بخری!اسمش free ولی اصلش پولیه.
دوستان دموی unit13 و rayman هم دانلود کردم.ریمن حدود 3 مرحله داره که به نظرم برای یه دمو خوبه(930MB).یونیت هم بد نیست دو مرحلس که یکیش فقط آموزشیه.
دموی wipeout هم دانلود کردم که کلا یه مسابقه با یه ماشینه که به نظرم نسبت به حجمش(620MB) نمیرزه دانلودش کنید.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان یه بازی free دیگه اومده تو استور با این که مجانیه ولی به نظرم خیلی از اون بازی TTOMB قشنگ تره.بازی از چندتا مینی گیم تشکیل شده که از قابلیت های ویتا به عنوان یه بازی رایگان خیلی خوب استفاده کرده.کلا به نظرم بازی مفرح و شادی هستش که طنز هم چاشنی بازی شده.یه dlc پولی(1.5 پوند) هم داره که چندتا مینی گیم دیگه اضافه میکنه.الانم فکر کنم فقط تو استور uk اومده حجمش هم 430MB
ازofficial playstation magazine امتیاز 9 از 10 رو گرفتهFrobisher Says PS Vita review | Official PlayStation Magazine

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان یه بازی free دیگه اومده تو استور با این که مجانیه ولی به نظرم خیلی از اون بازی TTOMB قشنگ تره.بازی از چندتا مینی گیم تشکیل شده که از قابلیت های ویتا به عنوان یه بازی رایگان خیلی خوب استفاده کرده.کلا به نظرم بازی مفرح و شادی هستش که طنز هم چاشنی بازی شده.یه dlc پولی(1.5 پوند) هم داره که چندتا مینی گیم دیگه اضافه میکنه.الانم فکر کنم فقط تو استور uk اومده حجمش هم 430MB
ازofficial playstation magazine امتیاز 9 از 10 رو گرفتهFrobisher Says PS Vita review | Official PlayStation Magazine
این بازی باید باحال باشه تو استور های دیگه نمیاد؟!!!:-s

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تو استور آمریکا هم موتور استورم فری ـه تو UK هم این بازی !
امیدوارم این بازی جدید ـه رو تو یو اس هم بزارن !

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
تو استور من امرزو اومده .... الان گزاشتم دانلود بشه ... ! مجانی هم هست
دانلود کردی بیا بگو چطوریه؟
اقا ما این بازی رو زدیم دانلود بشه اخرش که تموم شد زد could not download.
ما خر شدیم یه بار دیگه هم زدیم واسه دانلود دوباره همین ارور رو میداد و میزدیم روش از اول میومد واسه دانلود.
شما هم برید دانلود کنید ببینید اینجوریه واسه شما؟یا فقط واسه من اینجوریه.
من فکر میکردم تو استورم نیومده اسم بازی رو تو استور سرچ کردم اومد حجمش 421 مگابایته.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دانلود کردی بیا بگو چطوریه؟
اقا ما این بازی رو زدیم دانلود بشه اخرش که تموم شد زد could not download.
ما خر شدیم یه بار دیگه هم زدیم واسه دانلود دوباره همین ارور رو میداد و میزدیم روش از اول میومد واسه دانلود.
شما هم برید دانلود کنید ببینید اینجوریه واسه شما؟یا فقط واسه من اینجوریه.
من فکر میکردم تو استورم نیومده اسم بازی رو تو استور سرچ کردم اومد حجمش 421 مگابایته.
ارم .. الان تو PM گفتم
احتملا مشکل از خوده Sony هست .... البته یک سرچی هم فردا تو نت میکنم ببینیم قضیه چی هست ... چون ماله دوستم هم error داده ... ماله منم سره 391 تا داد

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
ارم .. الان تو PM گفتم
احتملا مشکل از خوده Sony هست .... البته یک سرچی هم فردا تو نت میکنم ببینیم قضیه چی هست ... چون ماله دوستم هم error داده ... ماله منم سره 391 تا داد
واسه من سره 420 ارور داد لبه لبش)x

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 PM ارسال شده بود ----------

پس الان دانلود نکنیمش؟؟؟؟
صبر کن درست شد دانلود کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر