Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Te walking dead seas7.5از10 ، شروع خوب و نسبتا جالبی داشت ،
TWD SEASON 2
8.5 از 10
اتفاقات جالبی که تو مزرعه هرشل افتاد خیلی هیجان انگیز بودند.
TWD3
10از10 انقدر هیجان انگیز بود و انقدر شخصیت منفی GOVERNOR جالب بود که تو 3 روز کل 16 قسمتشو دیدم .
The Hannibal
اینم دیشب تازه قسمت اولشو دیدم ، به همین قسمت 10از10 میدم:D خداست! یعنی خود لکتر ادمو میخکوبه تلویزیون میکنه!( مانیتور:D ) خیلی جالبه کلا ببینیدش

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Friends
سریال خوبی بود
ولی خب یه ذره زیادی طولش داده بودن
یعنی تا فصل 6 برای من عالی بود
از 6 به بعد, مخصوصا با تغییر {بالغ شدن} چندلر دیگه به اون صورت از سریال لذت نبردم
تغییرات هم به نظرم زیاد جالب نبود
چندلر یهویی شد یه مرد خانواده
ولی جویی تا انتهای سریال اون حالت بچگیش رو حفظ کرده بود
یا ریچل یکم بالغ شد ولی فیبی همون انسان عجیب غریب باقی موند ... البته به جز چند اپیزود آخر...!!!
توی سیزن 9 و 10 چند تا قسمت هم که علنا خلاصه قسمت های قبل بود
بهترین و باحالترین شخصیت برای من چندلر بود تا فصل 6...

یه چیزی که نسبت به HIMYM بهتر بود, لوث نکردن شوخی ها بود
مثلا How you doin جویی رو تو کل سریال شاید 20 دفعه نشنویم {همین حدودا}
ولی این لجندری بارنی رو 30 بار تو هر قسمت باید بشنویم و.....

یه چیزی هم که خیلی استفاده کردن, حالتیه که 2 نفر نظر خلاف میلشون رو میگفتن , 5 ثانیه سکوت میکردن, بعد از اون همزمان نظر اصلیشون رو میگفتن {اگه متوجه منظورم شده باشید}
این یکی رو گندش رو دیگه این آخراش در آورده بودن...
کلا اگه تا فصل 6 بود 9/10
ولی 10 تا سیزن سرجمع , با ارفاق 8/10

پ.ن: واقعا این 238 تا سیزنش دهنمو سرویس کرد
اون هم برای کمتر از 2 ماه و یه کارمند که تا 8 شب سر کاره....
فکر نکنم تا چند سال آینده سراغ سریال دیگه ای برم....

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Tue Blood

08419618251038291875.jpg

اول که نشستم نگاه کنم با توجه به پلاتش فکر می کردم چیز متفاوتی ـه. در واقع فصل اولش هم واقعا با سریال های ومپایری دیگه فرق داشت. واقعا لذت بردم. ولی از فصل دو به بعد همه چی عوض شد یکهو. ا

ز هر قسمت 50 دقیقه‌ای بیست دقیقه در مورد رابطه سوکی با بیل، 10 دقه سافت.کور (:biggrin1: I'm kinda okay with that) بقیه هم ادامه داستان بی هیجانش. یعنی همه چی رو می شد حدس زد. فصل سه بهتر شروع شد، ولی دوباره به همون روال عادی برگشت. اریک با اون همه کاری که کرد چون حافظه ـشو از دست داده می شه زوج ایده آل؟:| اریک و بیل هم که سر جنگیدن با سوکی بدترن! اینحاهم که من آماده تریسام بودم :lol:

15186936391703845601.jpg

Bullshit Meter این سریال هم با شروع فصل چهار از اعداد شناخته شده زد بالا و تا آخر فصل 5 ادامه داشت. :lol: افریط تو عراق :lol: فصل 6 یکم بهتر بود. دیگه عادت کرده بودم اونقدر این چیزا اذیتم نکرد.:biggrin1: فقط با اریک خیلی بد خداحافظی کردن. مگه اینکه بخواد زنده بمونه. :|

پلات هول هم که زیاد داشت.:biggrin1: ولی از همه مهمتر همون جریان اول فصل سه بود. اصلا در کل بی خیال فیـــری و ... شدن. به جای ادامه دادن اون وارلو رو آوردن.:|

این رستوران سم هم در کل خیلی جالبه. :biggrin1: فصل اول همه هات و جذاب و باحال. الان که قشنگ میلف فست شده :|

در کل هیچ چیز متفاوتی نبود. یک سریال معمولی دیگه.

6/10

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Dexter 10/10
واقعا شاهکار بود این سریال و واقعا حیف که داره تموم میشه.شدید منتظر دو قسمت پایانی آخرین فصلش هستم
اگه کسی ندیده پیشنهاد میکنم ببینه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Smallville

حدودا 2 ماه منو مشغول خودش کرد و باعث شد 2 ماه ازش لذت ببرم ! تنها ایرادی که میشه ازش گرفت بعضی اتفاقات Hyper Fantasy هستش که خوب به خاطر اینکه سریال بر پایه Comic هستش برای من حداقل ایراد حساب نمیشه ! حتما پیشنهاد میشه ببینیدش !

10/10

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Homeland Season 3
7.5/10
فصل خوبی بود در کل. بیشترین مشکلاتش چند اپیزود اول، یه سری خط داستانی‌های بی‌مورد و plot hole های زیادش بود. از اواسط هم باز دوباره سریال جون گرفت و تا حدودی به فصل اول نزدیک شد.
بزرگ‌ترین نگرانی من در مورد فصل بعدیه فعلاً. :D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خیلی وقت بود یادم رفته بود بیام اینجا :D

Breaking Bad Ending: 10/10
واقعا شاهکار بود این سریال! واقعا هیچ جایی واسه ایراد گرفتن نزاشت :x تا اینجا بهترین درام عمرم بوده :x نمیدونم چرا با سریالای دیگه به هیچ وجه اندازه این حال نکردم :|

The Walking Dead S04E08: 9.2/10
این هم عالی بود! نسبت به این سیزنش که نسبتا ضعیف عمل کرد این قسمتش فوق العاده عالی بود! دوباره منو امیدوار کرد به این سریال و بشدت الان منتظرم نیم فصل دوم شروع بشه :x

The Vampire Diaries S05E09: 8.5/10
دوباره توی این قسمت اوج گرفت و دوباره به این سریال امیدوار شدم! واقعا اپیزود هیجان انگیز و زیبایی بود!
The Vampire Diaries S05E10: 7.5/10
این اپیزود هم تقریبا خوب بود ولی به اپیزود قبلی نمیرسید ولی برای پایان نیم فصل اول بد نبود و آدمو کمی مشتاق میکرد برای نیم فصل دوم :x

Arrow S02: 8.8/10
این سیزن خیلی از سیزن قبلی قشنگ تر بوده تا الان! هر روز هم داره بهتر و بهتر میشه! واقعا کسی که به اکشن سوپر هیرویی خیلی علاقه داره مثل من اگه نبینه نصف عمرش بر فناست :D واقعا زیبا شده سریالش!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
killing season 1

البته کامل ندیدم فعلا قسمت 7 ام . به نظرم سریال خوب و جذابیه نکته جالبش اینه که دو تا داستان رو در کنار هم جلو میبره یکی اش سیاسی و یکی اش جنایی و این هیجان تو بیننده بوجود میاد که کی داستان ها کاملا به هم مرتبط میشن .

8 از 10

• Like
Reactions: Origami 2008

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
homeland serie
کلا سریاله خیلی خوبی بود و به لیسته سریال هایه مورد علاقم پیوست،فقط تو سیزن 3 یه چند قسمت یه کم رونده سریال کند بود ولی در کل مورده قبوله.
فقط من نمی دونم سیزن 4 رو چطوری می خوان بسازن دیگه. بیشتره جذابیته سریاله رو برودی بود
9/10
TWD season 4
کلا خیل بوشت بود این سیزن،همچنین نیم فصله دوم سیزن 3!
باید قضیه گاورنر اینا رو تو سیزن قبلی تموم می کردن به نظرم.ادامه ش هم زیاد امیدوار کننده به نظرم نمیاد،کلا خیلی تکراری شده
6.5/10

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Helix:8/10

خوبه ، جای پیشرفت زیاد داره و Look Next اشو دیدم تا آخر فصل اتفاقای ردیفی میوفته ، سریال خوش ساختیه ولی نقش اصلی ( همون یارو دکتره ) خیلی مصنوعی بازی میکنه و یه مشکل دیگه که داشت ، جلوه های ویژه افتضضضضضاح ! البته صد در صد قسمت های بعدی بهتر میشه ولی این قسمت موش های جهشی رو که دیدم اصلا مضخرف بودن !

Intelligence : 8/10

عاااالی ، جاش هم که هست پس عاااااااااالی تر ، اینم مثل سیزن ۱ Arrow خوب شروع شد و آدمو برای ادامه ترغیب میکنه ، حالا باید قسمت های بعد رو دید.

Sherlock Season 3 : 9/10

یعنی هر کی گفته این سیزن از سیزن قبلی بهتر نبود با من طرفههههه ، این سیزن مخصوصا اپیزود دو خیلی توپ بود ، منتظر ۴ هستییییم

Bitten : 4/10

:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر