Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
True Detectives
Season 1
9.5/10

عالی بود. دیگه مطمئناً همتون این سریال رو دیدین و نیازی نیست که بگم نیم نمره ای هم که کم کردم برای داستان کلیشه ای بود ولی دیالوگها، بازی ها و روایت چیزی هست که منحصر به فرد کرده بود این سریال رو. هنوز سیزن 2 رو ندیدم که البته زیادم در موردش تعریف نشنیدم ولی خب شنیدم ریچل مک آدامز و چند تا هنرپیشه ی خوب دیگه بازی می کنن که احتمالن به خاطر مک آدامز ببینم.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان يه سوال برام پيش اومد خيلى كنجكاوم بدونم چرا پيكى بلايندرز تو متاكريتيك نمره اى براش ثبت نشده و نقد نداره ؟؟
هنوز سريالو نديدم دليل خاصى داره اين قضيه؟
ببین سریال قشنگیه، تو سبک مافیایی و جنایی هست، با اینکه دو فصلش هم دوبله شده ولی با خانواده نمیشه دید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
153599553990849577-750x500.jpg

نقد و بررسی فصل دوم سریال Ozark| الگوبرداری بی نقص - اول دیالوگ

91/100

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوستان يه سوال برام پيش اومد خيلى كنجكاوم بدونم چرا پيكى بلايندرز تو متاكريتيك نمره اى براش ثبت نشده و نقد نداره ؟؟
هنوز سريالو نديدم دليل خاصى داره اين قضيه؟
منم نمی دونم چرا نقد منتقدا تو متاکریتیک دو تاست اصلن اونم یه جورایی مغرضانه به نظر میاد. نقد مخاطبین ولی خیلی هست و اکثرن نمره ی بالا به سریال دادن. شاید علتش پختش از شبکه ی بی بی سی 2 بوده که تعداد مخاطبینش کمتر بوده الان قراره فصل 5 بره رو بی بی سی 1 که هم معروف تر خواهد شد هم شناخته شده تر.

• Like
Reactions: TheGodfather

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
True Detectives
Season 1
9.5/10

عالی بود. دیگه مطمئناً همتون این سریال رو دیدین و نیازی نیست که بگم نیم نمره ای هم که کم کردم برای داستان کلیشه ای بود ولی دیالوگها، بازی ها و روایت چیزی هست که منحصر به فرد کرده بود این سریال رو. هنوز سیزن 2 رو ندیدم که البته زیادم در موردش تعریف نشنیدم ولی خب شنیدم ریچل مک آدامز و چند تا هنرپیشه ی خوب دیگه بازی می کنن که احتمالن به خاطر مک آدامز ببینم.

منظورت از داستان کلیشه ای اینه سریال با این تم داستانی داشتیم یا داریم؟ اگه هست،لطفا معرفی کن
فصل ۲ نبین فصل دوم نبین! ینی حیف اسم ترودتکتیو و اینهمه بازیگر خوب که گذاشتن توش!

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
منظورت از داستان کلیشه ای اینه سریال با این تم داستانی داشتیم یا داریم؟ اگه هست،لطفا معرفی کن
فصل ۲ نبین فصل دوم نبین! ینی حیف اسم ترودتکتیو و اینهمه بازیگر خوب که گذاشتن توش!
سریال نه ولی فیلم و کتاب این مدلی خیلی داریم ( من خودم چون علاقه به این ژانر دارم خیلی از این موارد جنایی می بینم) شاید سریالهای بیشتری هم تو این ژانر باشه من خبر ندارم.

هنرپیشه های فصل دو خوبن که :D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سریال نه ولی فیلم و کتاب این مدلی خیلی داریم ( من خودم چون علاقه به این ژانر دارم خیلی از این موارد جنایی می بینم) شاید سریالهای بیشتری هم تو این ژانر باشه من خبر ندارم.

هنرپیشه های فصل دو خوبن که :D

بازیگرا عالی هستن ولی هرچقدر فصل یک خوب بود و انتظارارو بالا برد به همون اندازه فصل ۲ بد بود ینی گند زدن خودشونم نفهمیدن چیکار کردن با ندیدنش چیزیو از دست نمیدی اسم سریال هم با یه ماجرای عالی تو ذهنت باقی میمونه! در ضمن فصل ۲ هیچ ربطی به فصل یک نداره

HBO reveals why True Detective season 2 sucked

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Devil-Girl

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
Sharp Objects

p15439099_b_v8_ab.jpg

در یک کلام فوق العاده بود. تدوین، بازی ها، موسیقی متن. سریال با اینکه آروم داستان رو پیش میبره ولی اصلا خسته کننده نمیشه. تنها نکته منفی سریال بنظرم توی داستانش بود که به طور کامل اتفاقات آخرش رو توضیح نمیده.

10 / 8

• Like
Reactions: Origami 2008

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
The Adventures of Sherlock Holmes, The Return of Sherlock Holmes, The Case-Book of Sherlock Holmes, The Memoirs of Sherlock Holmes

پورتره ی دفینیتیو شرلوک هولمز روی هنر هفتم رو جرمی برت داره. این بشر خدای کول بودنه. نقش هولمز رو عالی بازی میکنه. همه ی نقشها دفینیتیون. برک و هاردویک واتسونهای تکین. پورتر بهترین موری آرتیه. مایکرافت هم خوبه. لستراد مشکل داره ولی، به توصیفات کتابش نمیخوره.

متاسفانه با مرگ برت نتونستن تمام داستانها رو آداپته کنن و این واقعا تاسف بزرگیه. یاد جرمی برت کبیر گرامی.

من دارم یک کتاب میستری فیکشن به اسم Young and Ruthless مینویسم و دیدن این سریال بهم کمک کرد ذهنم باز شه.

10/10

• Like
Reactions: J. Constantine

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
The Adventures of Sherlock Holmes, The Return of Sherlock Holmes, The Case-Book of Sherlock Holmes, The Memoirs of Sherlock Holmes

پورتره ی دفینیتیو شرلوک هولمز روی هنر هفتم رو جرمی برت داره. این بشر خدای کول بودنه. نقش هولمز رو عالی بازی میکنه. همه ی نقشها دفینیتیون. برک و هاردویک واتسونهای تکین. پورتر بهترین موری آرتیه. مایکرافت هم خوبه. لستراد مشکل داره ولی، به توصیفات کتابش نمیخوره.

متاسفانه با مرگ برت نتونستن تمام داستانها رو آداپته کنن و این واقعا تاسف بزرگیه. یاد جرمی برت کبیر گرامی.

من دارم یک کتاب میستری فیکشن به اسم Young and Ruthless مینویسم و دیدن این سریال بهم کمک کرد ذهنم باز شه.

10/10

سلام نوشته هاى ديگه اى دارى الان بتونيم بخونيم ؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام نوشته هاى ديگه اى دارى الان بتونيم بخونيم ؟
سلام دوست من.

من چندتا نوشته به فرانسوی دارم که پر از غلط هستن و تصحیح نشدن. فکر نکنم کسی علاقه ای به خوندنشون داشته باشه. اما، من با درفت اول این نوشته کاری ندارم دیگه و تا وقتی که چندتا دیتکتیو فیکشن مدرن نخوندم (میخوام با داداشام برم زبانکده ی آقاق در مشهد چندتا کتاب کارآگاهی خوب بخرم، جای خوبیه اگر مشهدی هستید حتما بهش سر بزنید) پس میتونید این 4 صفحه ای که نوشتم رو بخونید و نظرتون رو بگید. مسلما چون من نیتیو نیستم نوشته ام پر از مشکله و باید من رو ببخشید دیگه.

young and ruthless

بفرمایید. نظرتون رو هرجا خواستید بگید.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام دوست من.

من چندتا نوشته به فرانسوی دارم که پر از غلط هستن و تصحیح نشدن. فکر نکنم کسی علاقه ای به خوندنشون داشته باشه. اما، من با درفت اول این نوشته کاری ندارم دیگه و تا وقتی که چندتا دیتکتیو فیکشن مدرن نخوندم (میخوام با داداشام برم زبانکده ی آقاق در مشهد چندتا کتاب کارآگاهی خوب بخرم، جای خوبیه اگر مشهدی هستید حتما بهش سر بزنید) پس میتونید این 4 صفحه ای که نوشتم رو بخونید و نظرتون رو بگید. مسلما چون من نیتیو نیستم نوشته ام پر از مشکله و باید من رو ببخشید دیگه.

young and ruthless

بفرمایید. نظرتون رو هرجا خواستید بگید.

سلام ممنون بنظرم چیز خیلی خوبی میتونه باشه ، وقتی میخوندمش همزمان ویرایش و اصلاحات زبانی مورد نیازشم در نظر میگرفتم تو ذهنم .
میشه بپرسم کجا میخوای منتشرش کنی ؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام ممنون بنظرم چیز خیلی خوبی میتونه باشه ، وقتی میخوندمش همزمان ویرایش و اصلاحات زبانی مورد نیازشم در نظر میگرفتم تو ذهنم .
میشه بپرسم کجا میخوای منتشرش کنی ؟
یک جایی که مردم بخوننش. توی این سایتهای داکیومنت و اینجور چیزها هیچکی نمیخونه اصلا. خودم حاظر نیستم یک داستان توی اون سایتها بخونم. چه بسا گذاشتمش توی آمازون. خیلیها اینکاررو میکنن جدیدا، حتی افرادی مثل من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر