Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Arrow
Season 1
در کل برای اینکه با شخصیت الیور کویین آشنا بشم دارم نگاش میکنم
فصل بدی نبود ولی من واقعا با این بازیگر نقش الیور مشکل دارم
سکانس هایی که نقش الیور رو داره واقعا خشک و بد بازی میکنه
فیگور میگیره , صاف زل میزنه به چشم یارو , بدون هیچ تغییر لحنی در طول سریال دیالوگهاش رو میگه
یعنی ژست صحبت کردن این بشر تو کل سریال یه شکله .... تنها کاری رو که خوب انجام میده , ژست گرفتن توی صحبتهاشه که قشنگ هیکلشو نشون بده
این بنده خدا هم که در قلبش روی همه بسته اس
هر دو دقیقه یه بار یه معشوقه پیدا میکنه
بعضی جاها هم که اصلا تو کت من نمیرفت
به این دوستش میگفت تو برو رابطه ات رو با لارل درست کن, قبل اینکه برسه خودش میرفت ترتیب یارو رو میداد
اصلا این رابطه مسخره اش با لارل هم عجیبه
هر دو ثانیه یه بار یه چیزی میگه
کلا خیلی مشکلات دیگه داشت که این دو مورد از همه بیشتر روی مخ بودن

سر جمع 6.5/10

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Friends

10 از 10

شاهکاری ـه واسه خودش.. همه فصلا عالــی، بهتریناشم فصلای 4 و 5 بودن.. تا حالا هر قسمتش رو حداقل 2 بار، بعضیارو هم 3 بار دیدم.
فقط شخصیت مونیکا خیلـــی رو مخ ـه ! مخصوصا فصلای آخر.. البته فکر کنم از عمد اینطوریش کردن، ولی خلاصه بدجور رو مخ آدم راه میره بعضی اوقات :D
بهترین شخصیتا سریالم از نظر من جویی و فیبی هستن ! البته راس و چندلر و ریچل عالین ولی این 2 تا یه چی دیگن ! :D

Person Of Interest

S01 :
8 از 10
چند قسمت اول جذاب و خوب ـن ولی روند سریال اواسط فصل خیلی تکراری میشه دیگه تا اینکه اواخر فصل یه تکونی به خودش میده و هیجانش یکم بالا میره.. بازیگرای سریال هم خیلی خوب ـن.

S02 هم فعلا 7 قسمت بیشتر ندیدم که در مجموع کمی بهتر از فصل 1 بود و به یه سری مسائل پرداخته شد، امیدوارم بهتر بشه قسمتای بعدی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Doctor Who Season 6
8/10

این سریال عالیه :D با اینکه بنظرم نسبت به فصل قبلش ضعیف تر بود ولی خیلی خوب بود بازم مخصوصا پایان خیلی خوبی داشت :D
پیش به سوی 7 :D بشدت پیشنهاد میشه.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
The Flash e1
بعد از بتمن محبوبترین شخصیت تو کمیکای DC برام فلش هست و ترسم از این بود تو ساخت سریال گند بزنن به این کاراکتر!شخصا از بازیگرش خوشم میاد با اینکه مشخصه تازه کاره ولی بامزس به کاراکترش میاد و امیدوارم تو اینده بازیش قویتر بشه.
قسمت اوله نمیشه زیاد دربارش حرف زد ولی خیلی ریتم این قسمت تند بود.با اینکه قسمت پایلوته ولی همش داشتن از صحنه ها میزدن که برسن قسمت بعدی که ضعف بزرگیه.نه کاراکتر منفی رو خوب معرفی کردن نه شخصیت های فرعی هیچی اصلا!
5/10
Da Vincis Demons
S2
هیچوقت فکر نمیکدم این سریال به یکی از محبوبترین سریال هام تبدیل بشه.نقش اصلی بازیش عالیه اصلا ته شخصیته خیلی باحاله:dچند قسمت اخرش خیلی قشنگ بود مخصوصا قسمتی که داوینچی رفت تو خماری و ایندشو نشون داد!
داستانم پر از رمز و راز و خیانته که ادم همش منتظره این به اون خیانت کنه اون به این!سریال خیلی خوس ساختیه و ادمو همش به فکر میبره.
9/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Doctor Who Season 7
7.3/10

نیم فصل اولش خوب بود نیم فصل دوم ضعیف ترین بخش سریال بود برام! اصلا جذابیتی نداشت موضوعاش ولی پایان بسیار عالیی داشت این فصلش!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Person Of Interest

S01 :
8 از 10
چند قسمت اول جذاب و خوب ـن ولی روند سریال اواسط فصل خیلی تکراری میشه دیگه تا اینکه اواخر فصل یه تکونی به خودش میده و هیجانش یکم بالا میره.. بازیگرای سریال هم خیلی خوب ـن.

S02 هم فعلا 7 قسمت بیشتر ندیدم که در مجموع کمی بهتر از فصل 1 بود و به یه سری مسائل پرداخته شد، امیدوارم بهتر بشه قسمتای بعدی.

روند سريال خيلي جالبه اول و آخر سريال بسيار جذابه !! فقط وسطاش شايد يه خورده حوصله سر بر شه كه من فك نكنم چون يه چيز كلي رو داره دنبال مي كنه .. كلا چند موضوع ذهن تماشاگر رو درگير مي كنه !

-

Person Of Interest S1 / 7/10
Person Of Interest S2 / 8/10

سريال هر چي بيشتر ميره جلو جذاب تر ميشه .. هر چه بيشتر در مورد شخصيت ها و دستگاه بفهمي .. خيلي نكات مبهم جديد برات ايجاد ميشه .. خيلي زيباست !‌

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Doctor Who Season 8 ـم یک هفته پیش تموم شد :(

7.7/10
از فصل 7 بهتر بود مخصوصا از نیمه دوم فصل 7 خیلی بهتر بود! و مخصوصا پیشرفت چشم گیری توی کیفیت سریال و جلوه های ویژه داشت این فصل :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

Doctor Who Season 2: 8/10

خیلی خوب بود :D بعضی از قسمتای واقعا قشنگ بود مخصوصا دو قسمت آخر حرف نداشت :D
دیوید تننت هم جز بهترین دکترهاست واقعا قشنگ بازی میکنه :x
پایانشم عالی بود حرف نداشت واقعا :x

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Fringe : 9/10

دو سه سال پیش تمومش کردم و چون از چیزای علمی تخیلی خیلی خوشم میاد ، بدجور از فیلم خوشم اومد و شخصیت والتر بیشاپ و پیتر رو خیلی دوست داشتم . الیویا هم خوب بود اما دو فصل اول رو مخم بود یکم :D

The Killing : 8/10

سبک دیگه ی مورد علاقم ، جنایی . این سبک به خوبی تو این سریال مشاهده میشد و تم تاریک سریال خیلی خوب در اومده بود و فصل سومش مخصوصا قسمت یکی مونده به آخرش بود فکر کنم واقعا بی نظیر بود . با هولدر هم خیلی حال کردم ، شخصیتش خیلی جالب بود و طرز رفتارش و مدلی که به خودش میگیره وقتی میخواد بره اطلاعات جمع کنه و ...
اسپویل :
همون صحنه ای که بابای پسره رو که تو زندانه اعدام میکنن از قشنگترین صحنه هایی بود که تا به حال دیدم ، عالی بود و بی نظیر و اشکم رو بدجور درآورد !

Friends : 10/10

شاهکار ! هر قسمتش رو بالای 10بار دیدم :D بدجور دوست دارم سریالش رو و تمامی بازیگرا نقش های خودشون رو عالی اجرا میکنن . با همه حال میکنم اما Jennifer Aniston رو به اندازه ی بقیه نمی پسندم ! خیلی هم دوسش دارم اما شخصیتش تو سریال یه جوریه . نه اینکه بد باشه ، من باهاش نسبت به بقیه ی Character ها حال نمیکنم .
درکل سریالی هست که به همه ی کسایی که میتونن دان کنن و ببینن ، پیشنهاد میشه . پنج شنبه ی هفته ی دیگه هم Lecture انگلیسی میخوام درمورد همین سریال بگم :D

آخرین ویرایش:

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Sherlock

3975bc2dfc84.jpg

این سریال یکی‌ از بهترین سریالهایی هست که تا حالا دیدم
من فیلم Sherlock Holmes خوشم نیومده بود اما این سریالش یه چیز دیگست
یک دنیا ایه واسه خودش
سریالش زیاد طولانی نیستش‌ فقط ۳ تا فصل داره کلا ۹ قسمت میشه
فصل چهارمش هم اگر اشتباه نکرده باشم سال دیگه قراره بیاد
بهتون پیشنهاد می‌کنم این شاهکار رو از دست ندید
اگه ببینید مثل خودم و بقیهٔ دوستانی که دیدند عاشقش خواهید شد :x

9.5 : Sherlock

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
True detective
تا الان 6 قسمتش رو دیدم. اونم توی 2 روز. باورم نمیشه توی 2 قسمت دیگه این فصل تموم میشه :( بازی مک آنهی عالی بود :x. داستانش هم هر چی میره جلو تر بهتر میشه.این که توجه سریال فقط رو ی قتل ها نیست و به زندگی خانوادگی شخصیت ها هم توجه شده خیلی خوبه. تنها نکته منفی به نظرم اینه که یه قسمت هایی مثل نوع فیلم برداری رو از BB تقلید کردن.
9.5/10

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
Sherlock_titlecard.jpg

فصل اول
9.5/10
چیزی برای گفتن نیست فوقالعاده از تموم جنبه ها
پ.ن:چقدر این کلمه bloody رو اعصابه با اون لحجشون من همون f**k امریکایی ها رو ترجیح میدم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر