اولين تصاوير و تريلر بازي لطفعلی خان زند

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
Darkman_LotfaliKhanZand-BoxArt.jpg

بازی "افسانه لطفعلی خان زند" از سري بازي هاي Quest of Persia ، در مهر 1386 در ایران به بازار می آید . این بازی شامل وقایع بعد از بازی "پایان معصومیت" تا ابتدای داستان بازی "انتقام قاجار" می باشد . سبک و نوع این بازی با بازی انتقام قاجار تفاوتهای عمده ای خواهد داشت و بازی بیشتر به شخصیت لطفعلی خان زند که در ایران محبوبیت بیشتری دارد خواهد پرداخت.

اولين تريلر بازي Lotfali Khan Zand را با کيفيت بسيار عالي و حجم نسبتا کم(16 مگابايت) ميتوانيد از اين >> لينک << دانلود کنيد.

اولين تصاوير رسمي از بازي لطفعلی خان زند :

LotfaliKhanZand-1.jpg

LotfaliKhanZand-2.jpg

LotfaliKhanZand-3.jpg

LotfaliKhanZand-4.jpg

LotfaliKhanZand-5.jpg

LotfaliKhanZand-6.jpg

LotfaliKhanZand-7.jpg

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
حرف تو يعني اوج حماقت Zelda فكر نميكنم اون بنده خدا بايد توضيح ميداد كه اگر PC دارين برين بخرين .....

دستشون درد نكنه با وجود اين همه بدبختي همينكه دارن كار ميكنن و فقط ايراد نميگيرن جاي تشكر داره من اين بازيو نه براي دلسوزي و كمك بلكه براي اينكه مقايسه كنم با سال پيش و ببينم كه چقدر پيشرفت كرده ميگرم و ازش لذت هم ميبرم.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
حرف تو يعني اوج حماقت Zelda فكر نميكنم اون بنده خدا بايد توضيح ميداد كه اگر PC دارين برين بخرين .....
.

خیلی لطف دارید ! میدونم منظور ایشون چیه ! ولی من در مورد منطق صحبت میکنم ، این منطق اشتباهه که ما فکر کنیم برای حمایت از یک محصول ( اونم تو ایران نه جایه دیگه ! ) حتی اگه بازی رو بازی نکنیم بریم بازی رو تهیه کنیم شما با عقلت بزار جور در میاد واقعا ؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خدمت اونايي كه ميگن اين بازي به درد نميخوره بگم.......
شما يكدقيقه خودت رو جاي سازنده هاي اين بازي بگذار.......وقتي ميان توي فروم ها تا با استقبال روبرو بشن اينارو ميبينن ديگه رمقي براشون براي ادامه ي كار نميمونه.....وقتي اينهمه كار ميكنن تا توي يك مملكتي كه قانون كپي رايت نيست و خيلي راحت ميتونن كپي كنن اين بازي رو وفقط ميخوان ايران هم يكم خودش رو توي اين كار ها نشون بده بايد قدر داني بشه.....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خدمت اونايي كه ميگن اين بازي به درد نميخوره بگم.......
شما يكدقيقه خودت رو جاي سازنده هاي اين بازي بگذار.......وقتي ميان توي فروم ها تا با استقبال روبرو بشن اينارو ميبينن ديگه رمقي براشون براي ادامه ي كار نميمونه.....وقتي اينهمه كار ميكنن تا توي يك مملكتي كه قانون كپي رايت نيست و خيلي راحت ميتونن كپي كنن اين بازي رو وفقط ميخوان ايران هم يكم خودش رو توي اين كار ها نشون بده بايد قدر داني بشه.....
ببیند بروبچ، این حرفهای باکلاس که نمیدونم باید از این محصول حمایت کنیم وروحیه بدیم و.... فایده نداره.
از چی حمایت کنیم. بازی که نه موتورش معلومه چیه نه داستان درست حسابی داره ( جنگ رو به شمشیر نمیدونم کی کی ربط دادن. خوب شد پای قوبلای خان رو وسط نکشیدن :biggrin1:). گرافیک بازی درحد بازی های Nintendo DS هم نیست.
وقتی کسی بخواد لغمه کنده تر از دهنش برداره این طوری میشه. اول بیا 4 تا بازی دو بعدی درست کن، یکم تجربه دستت بیاد، بعد یه موتور خوب بخر ( همون موتور پایه کوایک 2 کافیه ) بعد برای دست گرمی یه مینی گیم 10 دقیقه ای بساز، اگه تونستی و چندتا نقد مثبت از سایتها یا مجلات بگیری انوقت باید بفکر داستان و ساختن بازی باشی. نه اینکه یه بازی بدون داستان و گرافیک رو درست کنی با یه موتور من دراوردی، توقع هم داشته باشی همه جامعه گیمر ایران حمایتت کنن. همه دنیا رو بخنده بندازی و اسم صنعت بازی ایران رو ببری زیر سئوال. از این ترکها یاد بگیرید که اولین بازیشون کلی نقد خوب گرفته ( تازه هم داستان درست حسابی داره و هم گرافیک ). من که میگم وقتی نمیشه یا نمیتونی کاری رو درست انجام بدی، اصلا طرفش نرو. پولش بخره تو سرش. ارزش داشته باشه 30 هزار تومن هم میدم براش. نه اینکه یه بازی بدون هوش مصنوعی بسازی تازه برای طراحی شخصیت بری یه ادم داغون تر از خودت رو از سوئد استخدام کنی و پول یامفت بدی بهش، درحالی که چند هزار تا جوان با استعداد و خلاقتر از اون جانور تو کشورت بیکار دارن میگردن:mad:. حالا نظر شما چیه.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
وقتی کسی بخواد لغمه کنده تر از دهنش برداره این طوری میشه. اول بیا 4 تا بازی دو بعدی درست کن، یکم تجربه دستت بیاد، بعد یه موتور خوب بخر ( همون موتور پایه کوایک 2 کافیه ) بعد برای دست گرمی یه مینی گیم 10 دقیقه ای بساز، اگه تونستی و چندتا نقد مثبت از سایتها یا مجلات بگیری انوقت باید بفکر داستان و ساختن بازی باشی. نه اینکه یه بازی بدون داستان و گرافیک رو درست کنی با یه موتور من دراوردی، توقع هم داشته باشی همه جامعه گیمر ایران حمایتت کنن.ه.

ما این حرفو 2 سال پیش زدیم هیچکی گوش نکرد .. بازم مطمین باش هیچکی گوش نخواهد کرد !

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقایون شما که خیلی احساس شاخیت می کنید لطف کنید خودتون برید یه بازی حتی دو بعدی بسازید بعد بیاید اینجا ادعا کنید... همینی هم که ساختن کلی کار برده... من نمی دونم چرا شما فکر می کنید باید بازی های ما در سطح خیلی عالی باشه... آره می دونم جونای ما استعدادشو دارن... ولی خوب با این حمایت های بد و امکانات کم می خواهید براتون Gow بسازن... لطف کنید یخوده معقولانه فکر کنید...
پ.ن: به امید زمانی که بازی های ایرانی با بازی های خارجی رقابت کنند...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آقایون شما که خیلی احساس شاخیت می کنید لطف کنید خودتون برید یه بازی حتی دو بعدی بسازید بعد بیاید اینجا ادعا کنید... همینی هم که ساختن کلی کار برده... من نمی دونم چرا شما فکر می کنید باید بازی های ما در سطح خیلی عالی باشه... آره می دونم جونای ما استعدادشو دارن... ولی خوب با این حمایت های بد و امکانات کم می خواهید براتون Gow بسازن... لطف کنید یخوده معقولانه فکر کنید...
دوست من، نمیشه که پله ای طرقی رو 100 تا یکی رد کرد. تا چهار تا بازی دوبعدی نسازی که نمیتونی یه هو ای یه بازی اول شخص در بیاری. درضمن کسی اعدا نکرده. ما میگیم چرا دارن کاری میکنن که موجب سرافکندگی بشه. همین;)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی

دوست عزیز قضیه اینقدرها هم که فکر میکنید مشکل نیست .. آدم بخواد خیلی خوب شروع کنه یک بازیه Adventure ـه Point Click خیلی هم عالیه .. نه یک بازیه اکشن اول شخص که سرعت بازی خیلی بالاست و معمولا همچین بازیهایی که از غرب هم میان کلی باگ دارن چه برسه ..... در ضمن من ادعایی ندارم ! من فقط دارم نظر میدم که شما دارید این امکان رو از من میگیرید .. خیلی جالبه ..
وقتی آدم بخواد چیزی رو بگیره حق نداره در موردش نظر بده ؟

در ضمن یه موضوعی هست که آدم وقتی با یک بازیه داخلی برخورد میکنه یک اتفاقی میافته واسش اونم ( دل صابون زنی ) از نوع شدید پیش میاد ! که آفرین ! ما که استعدادشو داریم ( خو همه دارن ! ) فقط به قول شما امکانات کم و حمایت بد ( آفرین به نیرو انتظامی که ملیاردی پول ریخت پایه پروژه رانندگی در تهران که حداقل ثابت شه مشکل از جای دیگس ! ) ولی تجربه ثابت کرده همچین خبریم نیست ..... البته تیم QOP بعد از اولین بازیشون حالا تجربیات بیشتری رو کسب کردند ... ببینیم چی میشه حالا ..

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوست من، نمیشه که پله ای طرقی رو 100 تا یکی رد کرد. تا چهار تا بازی دوبعدی نسازی که نمیتونی یه هو ای یه بازی اول شخص در بیاری. درضمن کسی اعدا نکرده. ما میگیم چرا دارن کاری میکنن که موجب سرافکندگی بشه. همین;)
آخه جذابين كار اينه كه شما كه يك بازيه 3بعدي رو داريد اينجوري ميكوبيد اگه به حرف شما هم گوش كنن و 2بعدي هم بسازيد كه بيچاره ميشه از بار اونهمه مسخره كردن...عوض چه كنيم چه كار كنيم....يكم پشتيباني بد نيست بخدا/:)

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
از این ترکها یاد بگیرید که اولین بازیشون کلی نقد خوب گرفته ( تازه هم داستان درست حسابی داره و هم گرافیک ).
اگه منظورت بازي Kabus22 هست که سخت در اشتباهي !
به عنوان کسي که اين بازي رو بازي کرده بايد بگم مفت گرونه !
ولي با اين که ميگيد استعداد هاي خوبي داريم که ازشون استفاده نميشه کاملا موافقم...
مثل دوستان خوبم سپهر و مرتضي بصارت...
چرا بايد از Engine اونوريها استفاده کنيم در صورتي که يک Engine کاملا ايراني داريم که ميتونه با Engine هاي روز رقابت کنه و هميشه در حال پيشرفته و فعلا از Anti Aliasing ، HDR پشتيباني ميکنه و شايد به زودي از DirectX 10 هم پشتيباني کنه !
پايان معصوميت هم نسبت به زمان خودش و در مقايسه با ديگر بازي هاي ايراني بد نبود...
فقط يک مشکل اساسي تو کشورمون داريم : که سازندگان بازي در کشورمون هنوز با اصول ساده اي که باعث محبوبيت بازيشون بين گيمرها ميشه آشنا نيستند !
مثل ساخت تريلر و سايت اختصاصي خوب و انتشار اسکرين شات براي بازي که اصلا بهشون توجه نميشه.
مثلا در همين تريلر که پر از مشکل هست به نکاتي که کاملا واضح هست هم توجه نشده و هنگامي که در اين تريلر گيم پلي بازي نمايش داده ميشه نشانگر ماوس به وسط صفحه مياد و يا کاراکتر بازي با استفاده از شمشير در حال جنگيدن با دشمن مقابل خود است که هيچ کدام از ضرباتش به دشمنان برخورد نميکنه در صورتي که هر سه دشمن نقش زمين ميشوند !
حرف هاي زيادي دارم ولي نميخوام زياد سرتونو درد بيارم...
موفق باشيد

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
osos تو مطمعني كه اينا بازيه 2بعدي نساختن به هر حال مطمعن باش همه اول از اونجا شروع ميكنن بعدم اگه تو بخواهي فيزيك ياد بگيري اول ميشيني 50 سال قوانين نيوتن رو خودت بدست مياري بعد از ابتدا شروع كردن تا به اينجا رسيدن منتها شما دارين اونارو با Konami مقايسه ميكنيد اگر با 7 و 8 سال پيش همين شاخهايه الان مقايسه كنيد كم نميارن شما انتظار دارين هي براي خودشون بازي بسازن تا وقتي به NextGen رسيدن اون وقت بازي رليز كنن مشكل اصلي تو ايران اينه افايونه گنده ها گيم صنعت گيم رو اصلا علم نميدونن پس 1 يا 2 شركت دولتي بيشتر ساپرت نميكنه شركتهايه خصوصي هم كه ميگن بازي برايه بچس همه ما كرديتس بازي ها رو ديديم بشينين بشمارين براي ساخت يه بازي مثل Cod چند نفر كار كردن چنتا متخصص ميخواد من ميدونم بنده خداها چه زحمتي كشيدن پس بهتره يكم صبر كنيم

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....

به نظر من مشکل از یک جای دیگس ربطی به استعداد و مسایل مالی نداره :eek: یعنی نه که ندا ره داره :blushing: ولی خوب یک چیزه مهم تر هم هست که اسمش پشت کاره که بین ایرانی جماعت کمه :( تجربه نشون داده هر وقت خواستیم تونستیم کاری که می خوایم بکنیم :biggrin1: توی این زمینه هم به نظر من باید دقیقا بازی در حد روز بسازیم :eek: کار نشد هم نداره ما نباید بگیم چون می خوایم بازی بسازیم باید همه چیزش از پایه کار کنیم با خرید یک موتر روز می تونیم بهترین ها رو بسازیم تیم های زیادی هستند که موتر های اماده خوبی دارن می تو نیم یکیش بخریم و خودمون کار گسترش اون به عهده بگیریم و با استفاده از تجربه اونا و ساخت چند عنوان مشترک و چند عنوان با نظارت اونا وچند عنوان به تنهایی ( مثل قضیه موتر گاز سوز که اول با المانی ها ساختیم بعد با نظارت شون ساختیم و در نهایت خودمون تنهایی یکی ساختیم ) اون وقت که حتی میتونیم بازی هایی در حد COD و GOW1,2 بسازیم :eek: حالا نشد یکم پایین تر :biggrin1: .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مطمئنا حرکت خوبیه در این زمینه و استقبال میشه ولی تا موقعی که فرهنگ بازی در ایران جا نیفته این جور کارا بدرد نمیخوره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر