Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
اگه اره نمی تونی این بازی رو انلاین بازی کنی باید مودمتو عوض کنی اگر هم نه فقط باید با ایرنی ها بازی کنی چون کمتر کسی تونسته به خارجی ها جوین شه کلا خودشون اینطور کردن که به بازی خارجی ها لطمه نزنیم(مردشور خودشونو بازیشونو ببرن)
چه مودمی باید بگیریم یعنی؟

الان با پینگ 140-150 هیچکس پیدا نمیکنه :(

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان از طریق مودم nat رو واسه بازی open کنین بیشتر مشکلاتتون حل می شه واسه من پیدا می کنه اما خوب یه خوده زمان می بره!!

دقیقا چطور باید Nat رو از طریق مودم open کرد واسه بازی !؟ ممنون میشم توضیح بدین !!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دقیقا چطور باید Nat رو از طریق مودم open کرد واسه بازی !؟ ممنون میشم توضیح بدین !!

دوسته عزیز تو قسمت dmz یه ip ست کنید بعد در قسمت network setting ps3 به صورت دستی ip address که در قسمت dmz مودم ست کردین وارد کنید gateway هم ip مودم یعنی همون 192.168.1.1 رو وارد کنید بعد داخل بازی که بشین nat open می شه فیلماشم تو یوتوب سرچ کنی هستش که می تونی به صورت عملی ببینی!!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
چه مودمی باید بگیریم یعنی؟

الان با پینگ 140-150 هیچکس پیدا نمیکنه :(
پینگت خوبه اون جایی که من میگم مودمو عوض کنید واسه کسایی هست که نمی تونن کانکت شن کلا الان یه سری می تونن بازی کنند یه سری نمی تونن
مودم هم الان tp-link به نظرم از همشون بهتره اما باز می گم مودمتون ایرادی نداره شما

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان بستگی به مدی که سرچ می کنید هم داره بعضی اوقات پینگم 100 هم هستش اما خیلی از مدها رو پیدا نمی کنه سعی کنید مدهای شلوع رو روی حالت any سرچ کنید که راحت پیدا کنه در مورد مودم هم دوسته عزیز مودم ها عزیز واسه بازی هیچ فرقی با هم نمی کنند مطمن باشید بستگی به نتتون داره شما پینگ با پی سی بگیرین با ای پی های 8.8.8.8 و 4.2.2.4 اگه زیر 150 باشید پینگتون همش سه خط هستش اگه زیر 200 باشه هم سه خط و دو خط می شه بین 200 تا 250 هم دو خط بالای 250 دو خط یک خط می شه بالای 300 هم که دیگه فقط لگ دارین اصلا بازی نکنید بهتره!!!

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام دوستان.چطوری میتونم اسلحه های قسمت special رو ازاد کنم.فقط اون اسنایپ خفن رو ازاد کردم.بازیم تموم کردم دوباره روی هارد میخوام از اول برم ولی دوباره همه اسلحه ها قفل شده.ممون میشم کمک کنید

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
سلام .

دوستان یه جا توی بازی گیر کردم کلا نمیدونم باید چیکار کنم! . توی مرحله Judgment Day که توی هایتی هست (مرحله 11) ...بعد از کلی نبرد؛ وارد یه ساختمان میشه به سمت اتاق کنترل ؛چندتا پله رو میره پایین ... یه در هست که باز نمیشه!! ....

کسی میتونه راهنمایی کنه؟!

ممنون

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز مشکلت بلاخره چطوری حل شد؟ .. منم همونجا گیر کردم

دوستان کسی نیست یه راهنمایی کنه؟ ... ممنون

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان در یکی از مراحل گیر کردم

در این مرحله یه چیزی شبیه عنکوبت هستش که وارد کانال های هوا میشه به اونجایی رسیدم که یه سری لوله های آبی و قرمز هستن و زیرش هم 4تا موتور پروانه ی دارن میچرخن باید چکار کنم اینجا؟؟؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

در این مرحله یه چیزی شبیه عنکوبت هستش که وارد کانال های هوا میشه به اونجایی رسیدم که یه سری لوله های آبی و قرمز هستن و زیرش هم 4تا موتور پروانه ی دارن میچرخن باید چکار کنم اینجا؟؟؟
من زیاد یادم نمیاد ولی میری یه جایی شوک میدی به یه کلید بعد فن ها وای میستن از حرکت و میری یکم بگرد دنبال کلید با دکمه R1 بهش شوک بده درست میشه

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
واسه انلاين پينگ بالاي ٧٠ جواب نميده يا اگه جواب بده اعصابت داغون ميكنه (٢ دقه هست مردي ولي هنوز در حال بازي هستي:))) مودم خوب هم tp link
واي امشب چه فازي داد با اسنايپر بايه تير دو نفر هدشات ميكردم اونم چند بار پشت سر هم عربه چنان پشت ميكروفون داد ميزدند كه داشت خفه ميشد:))=))>:)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
سلام .

دوستان یه جا توی بازی گیر کردم کلا نمیدونم باید چیکار کنم! . توی مرحله Judgment Day که توی هایتی هست (مرحله 11) ...بعد از کلی نبرد؛ وارد یه ساختمان میشه به سمت اتاق کنترل ؛چندتا پله رو میره پایین ... یه در هست که باز نمیشه!! ....

کسی میتونه راهنمایی کنه؟
دقيقا كجاي مرحله هستش من اينجارو خوب يادم نمياد يكم بيشتر توضيح بده شايد تونستم راهنماييت بكنم;)

خوب ببين عزيز همين كه از كانال خارج ميشي روي دوتا لوله هستي كه سمت راست اين لوله ها به سمت بالا انشعاب پيدا كرده ازشون ميري بالا و از اونجا ميپري روي دوتا لوله روبه رويي و يكم كه بري بعدِ يه پرش ديگه ميرسي به آسانسور و تموم ميشه;)

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
دقيقا كجاي مرحله هستش من اينجارو خوب يادم نمياد يكم بيشتر توضيح بده شايد تونستم راهنماييت بكنم

اين همون مرحله اي كه چند نفري از يه هواپيما ميپرن بيرون و توي مسير سقوط نبايد به ضد هوايي ها برخورد كني. البته موقع پرش چنر معمولي ندارن، يه جور وسيله سنجابي خاص دارن(در هايتي است)

توي اين مرحله بعد از كلي مبارزه وارد يك ساختمان ميشي كه جلوش پله هاي پهن داره. جلوش هم دو تا از اون ربات هاي چهار پا هست....
وارد كه ميشي اول ميگه مواظب باش اونهايي كه طبقه بالا هستن نزني... (يه عده خودي اون بالا راه ميرن)... بعد چندتا پله ميري پايين كه يه در هست. توي youtube ديدم كلا در بازه و طرف ازش براحتي رد ميشه... اما من كه ميرسم اونجا... رد بستس ..... كمك

[/SPOILER]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر