راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

kasratar

کاربر سایت
Dec 28, 2008
1
جمع کردن بچه های الف دال

من تو این بازی نمی دونم که معلم های مراقبت از گیاهان جادویی و ورد های جادویی(مرد کوتوله)از ما چی میخوان؟

آخرین ویرایش:

fahimeh

کاربر سایت
Sep 17, 2008
21
با سلام
من اونجایی که باید اعضای انجمن را بیدا کنم هستم ولی نمیدونم ارنی ماکمیلان که بشت کلبه ی هاگرید هست چی میخواد و باید چی کار کنم.

• Love
Reactions: Ron Weasly

fahimeh

کاربر سایت
Sep 17, 2008
21
مرد کوتوله یا همون فیلیت ویک از شما یک کتاب میخواهد شما باید بعد از این که با اون صحبت کردید بهgreat hall بروید و با اون دختری که چند تا کتاب جلوشه صحبت کنید و بعد دوباره بیش فیلیت ویک برگردید.

sepandad

کاربر سایت
Jun 17, 2009
15
من اون جام که فیلم نشون میده و دامبلدور فرار میکنه و بعد نشون میده که امبریج داره از همه امتحان میگیره ولی بعد از اون فیلم صفحه سیاه میشه و دیگر هیچ چیز نمی اید لطفا بگین چیکار کنم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من اون جام که فیلم نشون میده و دامبلدور فرار میکنه و بعد نشون میده که امبریج داره از همه امتحان میگیره ولی بعد از اون فیلم صفحه سیاه میشه و دیگر هیچ چیز نمی اید لطفا بگین چیکار کنم
سلام دوست عزیز شما تو pc بازی می کنی یا 360؟ بعد از اون یادمه باید تو هاگوارتز میشرخیدی و کار انجام میدادی. فکر کنم مشکل از نصب بازی یا چیزه دیگه ای باشه. برای من این جوری نبودش

نيما

کاربر سایت
Jun 30, 2009
1
سلام
ببخشيد يه سوال داشتم تو اين بازي همه ي اون گلوله هاي ابي كه زير يه چيز پنهان شدن و بعد به طرفت پرواز ميكنن رو بايد پيدا كرد؟ اخه من همه ي اعضاي الف دال رو پيدا كردم و كاراشون رو انجام دادم فقط مونده ارني مك ميلان كه اونم تا اونجايي كه ميتونستم موادش رو پيدا كردم(وسط كدوها-سراشيبي-دايره سنگي-ورودي مدرسه-جغد خانه)ولي نميدونم چرا تا ميرم پيشش ميگه بازم بگرد؟:confused: يعني به خاطر اون گلوله هاست يا بازم بايد دنبال مواد بگردم؟
لطفا راهنماييم كنيد:love:

Mr_Robot_92

کاربر سایت
Jul 5, 2009
2
سلام
ببخشيد يه سوال داشتم تو اين بازي همه ي اون گلوله هاي ابي كه زير يه چيز پنهان شدن و بعد به طرفت پرواز ميكنن رو بايد پيدا كرد؟ اخه من همه ي اعضاي الف دال رو پيدا كردم و كاراشون رو انجام دادم فقط مونده ارني مك ميلان كه اونم تا اونجايي كه ميتونستم موادش رو پيدا كردم(وسط كدوها-سراشيبي-دايره سنگي-ورودي مدرسه-جغد خانه)ولي نميدونم چرا تا ميرم پيشش ميگه بازم بگرد؟:confused: يعني به خاطر اون گلوله هاست يا بازم بايد دنبال مواد بگردم؟
لطفا راهنماييم كنيد:love:

سلام !
واسه رد کردن ارنی غیر از پیدا کردن 5 تا گل باید به گلخونه هم بری و اون گیاه جیغ کشو هم از داخل گلدونش در بیاری و ببری پیش ارنی !

• Like

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
براي تموم كردن بازي لازم نيست كارهايي رو كه معلم ها مي گن حتما انجام بديد اونها جزو مراحل فرعي هستن و فقط براي 100 در 100 كردن درصد بازيه و هيچ كمكي به سير داستاني بازي نمي كنه....

• Like

sepandad

کاربر سایت
Jun 17, 2009
15
من همه را جمع كردم و بعد امبريج ما رو پيدا كرد و دامبلدور فرار كرد بعد بعضي از بچه ها يه كاري داشتند و من براي انها انجام دادم ولي حالا ديگه نميدونم چي كار بايد بكنم نقشه هم خالي است و هيچ ماموريتي ندارد خواهشا كمك كنيد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر