راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

reza83zoroofchi

کاربر سایت
Jul 25, 2018
1
سلام دوستان من بازی رو تو ps2 بازی میکنم بعد همین اول کار که با برادران وینزلی صحبت میکنم میگه برو تو اتاقی که هرمیون واستاده بعد که میرم اونجا دیگه هیچ اتفاقی نمیفته لطفا کمک کنین.

Paniiizz

عضو جدید
May 3, 2019
1
من تو اون مرحله که دنبال یه چیزی واسه دین توماس میگرده گیر کردم میشه یکی راهنماییم کنه چیزی که میخواد چیه و کجای قلعه است؟؟؟

amirho3ein:)

عضو جدید
Nov 2, 2019
1
سلام به همه عضو جدید هستم و از سوال و جواب هاتون استفاده کردم
این پیام جواب اکثر سوالا شما رو میده لطفا با دقت بخونید چون قادر به جواب سوال دیگه نیستم
درضمن اسم شخص و اینارو یادم نمیاد پس بهتون نشونی میدم که بدونید این برای کدوم شخص.

یه دانش اموز کنار خونه هاگرید باید اول براش 5 تا گل سفید توی راهی که بهش رسیدی بدی بعد بری گلخونه و گوش بند رو بذاری و اون گیاه جیغی رو بردی و بدی بهش

یه دانش اموز هم تو اون حیاط که درخت بزرگ داره وایستاده و باید با 5 خوک مجسمه ای صحبت کنی که یکی از این خوکا تو همون حیاط هستش و 4 تا دیگه هم بگردی پیدا میکنی

این وسایل لونا یکی یه لباس ابی بزرگ توی تالار اصلی . یکی هم کیف توی حیاط روبرو تالار اصلی . یکی هم جوراب توی حیاط حوض اب کنار بزرگ ساعت . یکی هم روزنامه کنار یه تابلو لکنت داره و نزدیک اتاق اسنیپ(پویشنز)

بعد از تدریس 28 دانش اموز مالفوی و 4 تا از دوستاش باهات میجنگن و تو میبازی این قاعده و روند بازیه بعد از اون اون پیر زنه رییس میشه جای دامبل دور و تو باید مدرسه خراب کنی

خراب کردن مدرسه 2 تا چیز اولیش باید 3 تا حیاط رو با ورد اینسندیو پر علف و سبزه و لجن کنی . بعد باید 5 تا فک کنم با گذاشتن 2 تا صندلی رو هم بری بالا و بلندگو هارو خم کنی

اسنیپ هم سوال خیلی ها هستش و روش حل اون اینه که بری به کتابخونه و تا انتها بری و از اون دوتا در اهنی ها هم بگذری و در انتها ته ته ته کتابخونه سمت چپ کتاب مشخص نیس ولی همونجاس پیدا کنی و ببری برای اسنیپ

این جواب سوال های متعدد شما دوستان بود و اگه هم باز سوالی داشتید میتونید به ایدی تلگرام من پیام بدید @iamwr

Ron Weasly

کاربر سایت
Mar 20, 2020
3
سلام خدمت دوستان من همه رو به تالار بردم ولی یکی مونده اون پسر که تو حیاط واستاده و دوربینشو می خواد دوربینش بیارم از کدوم راه برم بیارمش ممنون میشم بگین:cry::cry::cry::cry::cry::frowning::cry:@-)@-)@-)@-)@-):)]:)]:)]

آخرین ویرایش:

Ron Weasly

کاربر سایت
Mar 20, 2020
3
من تو اون مرحله که دنبال یه چیزی واسه دین توماس میگرده گیر کردم میشه یکی راهنماییم کنه چیزی که میخواد چیه و کجای قلعه است؟؟؟
باید بری به این جا ها
1_ حیاط سنگی
2_تو همون حیاط دین توماس
3_بالکن در یکی از راه هایی که قالیچه قرمز داره
4_به سمت دفتر امبریج بر میبینیش
5_ رو پل سنگی
برو پیش مجسمه ی گراز و ورد اینسندیو رو بزن برگرد پیش دین توماس باهاش صحبت کن و تمام

Ron Weasly

کاربر سایت
Mar 20, 2020
3
سلام من شیش درصد بازی رو رد کردم گیر کردم لطفا راهنمایی کنید اخرین کاری که کردم با یدونه طی اب هایی که جلوی مجسمه ریخته شده بود پاک کردم کمکم کنید :-$
دوست عزیز شما اگر تو کامپیوتر بازی می کنی دکمهtab رو بزن به نقشه میری بعد جهت راست کیبورد رو میزنی وبعد عباراتی میاد که باید انجام بدی بعد یکی رو میزنی بعد رد پا رو دنبال کن و انجام بده

amirreza1373000

کاربر سایت
Apr 8, 2020
4
ببخشید این بازی خیلی قدیمیه ولی من تازه نصبش کردم
یک جا هری و ران و هرمیون میریم یک پسره هست میگه کمک کنید.جلو دالان یک گیاهه هر کاری میکنم از بین نمیره .چند بار تلاش میکنم تا از بین میره ولی مجدد بلافاصله رشد می‌کنه
چی کنم؟

mehran king_70

عضو جدید
Aug 19, 2021
1
سلام من توی مرحله دفاع در برابر جادوی سیاه که میری داخل کلاس چند نفر از اسلیترین اونجان جلوی در واستادن وقتی که Rرو میزنی آمبریج میاد میندازت بیرون گیر کردم لدفن راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر