Crysis 3 | PS3

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
بابا شماها که بازی رو ترکوندین هر چی باشه گرافیک تو کنسولا رو دستش نیست.همون مرحله سدش هوشو از سره آدم میبره
من یه اشتباهی که تازگیا کردم این بود که بلافاصله بعد از تموم کردن این رفتم god بازی کردم و باعث شد گرافیک god اصلا به چشمم نیاد
گیم پلیش من که خیلی خوشم اومد درسته زیاد شاخ نبود ولی اصلنم نمیشه گفت گیم پلیش بده همین که میشه هم به صورت مخفی کاری و هم به صورت گوسفندی:dمراحلو پیش رفت خودش خیلی جالبه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام
دوستان من یجا گیر کردم
اون قسمتی که با ماشین ریسینگه میری بعد با تانک بعد هم در آخر وارد یه محوطه میشی که باید یه دستگاه رو بترکونی بعد میگه که head to conrtol room
من گیر کردم طبیعتا باید اون پله بیفته که نمیفته من بایدچیکار کنم . ؟ کسی اونجا گیر کرده ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سلام دوستان من بالا خره این بازی رو خریدم اما توش یه کد داره او برا چیه؟ دوستان که گفتن online pass نداره منم رفتم r2 خریدم:(

نسخه های معمولی کد ندارند.(همه ی ریجن ها)
نسخه های اسپیشل یک کد برای DOGTAG ، چند تا اسلحه و اضافات اسلحه دارند.(کلاً برای بخش مولتی پلیر )

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
از بازی فوق العاده راضی ام واقعا دوستان کم لطفی کردن خودم رو با این حرف هایی که از دوستان شنیده بودم اماده کرده بودم با یه بازی بسیار چرت روبه رو شم اما به هیچ وجه این جوری نبود از همه بیشتر از موسیقی بازی لذت برم مخصوصا موزیک New York memories

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
از بازی فوق العاده راضی ام واقعا دوستان کم لطفی کردن خودم رو با این حرف هایی که از دوستان شنیده بودم اماده کرده بودم با یه بازی بسیار چرت روبه رو شم اما به هیچ وجه این جوری نبود از همه بیشتر از موسیقی بازی لذت برم مخصوصا موزیک New York memories
بازيش كه خارق العاده بود كي ميگه بد بود!!از گيم پلي زيبا گرفته تا موزيك و گرافيك عالي بودن بنظر من تنها مشكلش داستان بازي بود...

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بازيش كه خارق العاده بود كي ميگه بد بود!!از گيم پلي زيبا گرفته تا موزيك و گرافيك عالي بودن بنظر من تنها مشكلش داستان بازي بود...

از اونجا که من زبان انگلیسیم در حد شلغم از داستان هیچ کدوم تز بازی ها سر در نمیارم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر