Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اه اونقدرا هم سخت نبودا :|
یعنی همینقدر عقل نداشتن یک جایی بزارن که دیده بشه :D یعنی دویست بار این قسمتو رفتم اما اینو ندیدم! اما الان که دوستان گفتن امتدادشو بگیر جلوش یک دکمه هست پیداش کردم!

ممنون از تمام دوستان گل :x

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
اه اونقدرا هم سخت نبودا :|
یعنی همینقدر عقل نداشتن یک جایی بزارن که دیده بشه :D یعنی دویست بار این قسمتو رفتم اما اینو ندیدم! اما الان که دوستان گفتن امتدادشو بگیر جلوش یک دکمه هست پیداش کردم!

ممنون از تمام دوستان گل :x

مجید منم سر این مرحله گیر کرده بودم . اصلاََ محیطش بد طراحی شده بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
عذر میخوام بابت آپ کردن تاپیک، چند تا سوال داشتم که بد جور ذهنمو در گیر کردند ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند جواب بدند.
اول اینکه پرافت تو نسخه دوم خوکوشی کرد چطور تو نسخه دوم و سوم حضور داشت، بعد اینکه تو نسخه دوم آلکاتراز کی بود و چطور وقتی اونقدر تیر خورد (اول بازی) بعد به هوش اومد و نانوسوئیت رو تنش کرد؟
بعد اینکه منظور پرافت از جمله they called me prophet چیه؟ بعد اگر پرافت مرده بود و تو نسخه دوم و سوم ما کنترش شخصیت آلکاتراز رو به عهده داشتیم چطور سکانس آخر نسخه سوم پرافت رو نشون میده که بدون نانوسوئیت هست؟
آخر هم اینکه یه توضیح مختصز در مورد سکانس آخر نسخه سوم بدید ممنون میشم :)

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
بچه ها من این بازی رو روی pc نصب کردم و واقعا عالیه و به گفته یکی از بچه های نقد و بررسی که نظر گذاشته بود " کارگردان این فیلم کیه ؟ "
اما من عادت به بازی با دسته دارم و دسته ام رو الان میخوام نصب کنم و یکی جدید بخرم... میخواستم ببینم میشه این بازی را با دسته کردم و تنظیمش کرد روی دسته .....
وایی چی میشد که من با دسته بازی رو روی pc انجام میدادم... ممنون و منتظر پاسخ شما هستم.

N S D A P

کاربر سایت
Jun 23, 2013
9
درود

مشخصات سیستم من اینه که باهاش بتلفیلد 3. رو هم باهاش بازی کردم می خواستم ببینم کرایسیس3. رو اصلا اجرا میکنه؟Cpu dual core 2.7 e5400Gpu ati 4670Ram2gig

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر