Crysis 3 | Xbox 360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آخرشم یک بازی میشه با میانگین زیر 90، ببینید کی گفتم.
خیلی هم جون بکنه مثلن Crysis 2 رو بزاره پشت سر.
هیچی هم نمیشه. یه بازی با پر از باگ، مثلن خیلی هم بخوان جون بکنند دشمناش دیگه پشت دیوار گیر نمی کنند رو هوا پشتک بالانس میزنند :biggrin1:.
والا به قرعان!
هرجور به خودم فشار میارم میبینم کلن Crytek این کاره نیست :D.
بازی آب دوغ خیاری میسازه : دی.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من که تو دوش باگ انچنانی ندیدم.بازی هم اونقدر زیبا بود که چندبار تمومش کردم.کرایتک کارش خیلی درسته چه بازی بدی داده که شما میگید کرایتک اینکاره نیست؟
منتظر این نسخه هم هستم.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
آخرشم یک بازی میشه با میانگین زیر 90، ببینید کی گفتم.
خیلی هم جون بکنه مثلن Crysis 2 رو بزاره پشت سر.
هیچی هم نمیشه. یه بازی با پر از باگ، مثلن خیلی هم بخوان جون بکنند دشمناش دیگه پشت دیوار گیر نمی کنند رو هوا پشتک بالانس میزنند :biggrin1:.
والا به قرعان!
هرجور به خودم فشار میارم میبینم کلن Crytek این کاره نیست :D.
بازی آب دوغ خیاری میسازه : دی.

سلام
دقیقا بنده هم توی بازی نسخه دومش خیلی باگ دیدم مثلا توی یه صحنه طرف یدفعه از توی زمین میومد بیرون حتی بعد از اینکه بازی را از روی سیو قبلی لود میکردم دوباره شاهد این اتفاق بودم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظرم مشکل این بازی باگ نیست مشکلش اینه که فقط به گرافیکش توجه میشه اون اخرشم اگر شد به چیزای دیگش مثلا داستان که نداره اصلا معلوم نیست چی به چی هست ماموریت هاشم که کار خاصی نمیکنی و اساسا بازی جو خاصی هم نداره فقط گرافیک گرافیک گرافیک بر عکس unreal که واقعا تلفیقی از بازی و گرافیک هست به خاطر همینم توی ایران طرفدارش زیاده چون ایران 80 درصد فقط گرافیک میخوان اصلا کاری به داستان ندارن گیم پلیم اصلا نمیدونن یعنی چی

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به نظرم مشکل این بازی باگ نیست مشکلش اینه که فقط به گرافیکش توجه میشه اون اخرشم اگر شد به چیزای دیگش مثلا داستان که نداره اصلا معلوم نیست چی به چی هست ماموریت هاشم که کار خاصی نمیکنی و اساسا بازی جو خاصی هم نداره فقط گرافیک گرافیک گرافیک بر عکس unreal که واقعا تلفیقی از بازی و گرافیک هست به خاطر همینم توی ایران طرفدارش زیاده چون ایران 80 درصد فقط گرافیک میخوان اصلا کاری به داستان ندارن گیم پلیم اصلا نمیدونن یعنی چی
اتفاقا مشکل از امثال شماست که به خاطر گرافیک بالایی که داره، به چیزای دیگش توجه نمیکنین. Crysis ها هیچ کدوم مشکلی تو گیم پلی نداشتن و دو نسخه اول یکی از بهترین گیم پلی های تاریخ PC رو داشتن. Crysis 2 هم با وجود تمام مشکلات و کاستی هایی که داشت، از این بُعد تونست انتظار اکثر طرفداراش رو برآورده کنه. از بُعد موسیقی هم که شاهکار بود. میمونه داستانش که داستان خوب و پرمایه ای به عنوان یه FPS داره، ولی متاسفانه روایتش به اون خوبی که باید باشه نبود.
مشکل از بازی نیست، از انتظار نابجای یه عده است.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
امروز 16 April هستش.هونطور که قول داده بودند باید از بازی رونمایی کنند.در صورت رونمایی و نمایش اطلاعات بازی پست اول این تاپیک هم آپدیت خواهد شد.البته این زحمت رو میسپارم به عهده آقا سینا(TCSCELL):d

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
اوه اوه!گرافیک هنری و تکنیکی با هم دیگه بیداد میکنه!موندم چطوری میخوان این کنسولا اینو اجرا کنن!

مگه ویچر 2 رو اجرا نکردن اینم اجرا میکنن
yahoo_4.gif

با اینکه ارادت خاصی نسبت به ویچر دارم (:D) و به نظرم تا الان بهترین گرافیک کنسول رو ارائه داده ، ولی Crysis رو نمیشه با هیچ بازی از نظر گرافیکی مقایسه کرد.تازه همین Witcher 2 رو هم شیره کنسول رو ازش کشیدن!:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر