Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی دلم میخواد بیاد تا ببینم چه جوریه.
یه نفر خیلی ادعا داره که نمیتونم تمومش کنم.
میخوام ببینم قیافه-ش بعد از تموم کردنش رو وضعیت Very Hard چه جوری میشه.
=================================
کسی میدونه سختیش با Super meat Boy برابره یا نه؟:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم چرا بازی به این خوبی رو حالا که با این اختلاف زمانی طولانی رو PC میخوان بدن, هنوزم رو همون 30 فریم نگه داشتن
بابا تف تو ذاتشون! همین 30 فریم رو بدن از خدامون هم هست! من که بدجوری هوسش کردم.شاعر میگه:
آب که از سر گذشت چه 1 فریم چه 60 فریم!:-$

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اوضاع بازی خیلی وخیمه چون سازنده ها خیلی صاف و پوست کنده اومدن گفتن که یه پورت کاملا مستقیم بدون هیچ مدل دستکاریی . حتی مشکلات افت فریم رو هم که توی برخی از مراحل بازی توی نسخه کنسولی وجود داشته رو هم واضح گفتن حل نکردن و نمی کنن وفقط به محتوای اضافی بسنده کردن. انتظار یه بازی پر از باگ و افت فریم های احتمالا وحشتناکو باشید.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
از عکس ها پیداست که بازی بدجوری مشکل روزلیشن داره !!

تو آخرین خبری که منتشر شده گُفتن قابلیت تغییر رزولوشن به بازی اضافه میشه ، ولی خُب در کمال وقاحت عرض کردن که حتی برای افت فریم های بازی هم فکری نکردیم ، بازی رو برای ماوس و کیبورد بهینه نکردیم ، 30 فریم هم که تشریف دارن ایشون !
کلا خیلی به PC گیمر ها احترام گذاشتن ! بعد هم بازیشون میاد تو بازار فروش درست و حسابی نمیکنه و علتش رو هم وجود پایرت خور های عزیز در PC Gaming میدونن !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوضاع بازی خیلی وخیمه چون سازنده ها خیلی صاف و پوست کنده اومدن گفتن که یه پورت کاملا مستقیم بدون هیچ مدل دستکاریی . حتی مشکلات افت فریم رو هم که توی برخی از مراحل بازی توی نسخه کنسولی وجود داشته رو هم واضح گفتن حل نکردن و نمی کنن وفقط به محتوای اضافی بسنده کردن. انتظار یه بازی پر از باگ و افت فریم های احتمالا وحشتناکو باشید.
دیگه وقتی نامکو و From Software با هم یکی بشن بازی حتما باگ خواهد داشت! نمونه های بازی های نامکو رو PC زیادن
تو آخرین خبری که منتشر شده گُفتن قابلیت تغییر رزولوشن به بازی اضافه میشه ، ولی خُب در کمال وقاحت عرض کردن که حتی برای افت فریم های بازی هم فکر نکردیم ، بازی رو برای ماوس و کیبورد بهینه نکریدم ، 30 فریم هم که تشریف دارن ایشون !
کلا خیلی به PC گیمر ها احترام گذاشتن ! بعد هم بازیشون میاد تو بازار فروش درست و حسابی نمیکنه و علتش رو هم وجود پایرت خور های عزیز در PC Gaming میدونن !
بله دیگه ما از قدیم تحت استعمار قرار داریم.
ولی خداییش با این اوصاف که برای ما PC بازها ارزشی قائل نیستن، امیدوارم بازی قبل از عرضه رسمی لیک بشه و وقتی هم عرضه شد از زیر یه پایرسی خفن رد بشه تا دیگه هوس نکنن بازی رو PC بدن!
والا یا بازی ندین یا میدین تر و تمیز باشه! این کثافت بازیا دیگه به کجا بنده؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو آخرین خبری که منتشر شده گُفتن قابلیت تغییر رزولوشن به بازی اضافه میشه ، ولی خُب در کمال وقاحت عرض کردن که حتی برای افت فریم های بازی هم فکری نکردیم ، بازی رو برای ماوس و کیبورد بهینه نکردیم ، 30 فریم هم که تشریف دارن ایشون !
البته همین که اسم Dark souls رو یدک میکش کافی‌ هست که من بیست سی‌ بار تموم کنم بازی رو دور همی‌ :D.

ولی‌ دیگه دارن خیلی‌ بی‌ احترامی می‌کنن به، ما اومدیم این همه امضا دادیم، خواهش کردیم مثلا :D میخواهیم اورجینال هم بگیریم برگشتن با پر رویی میگن هیچی‌ حل نشده برین حال کنین، حداقل نگن که پورت مستقیم هست, این‌جوری نمیسوزیم :D
خُب به نظر تو الان چند درصد PC Gamer ها کنسول ندارن ؟ اونم الان که 7-6 سال از عمر این نسل میگذره
PC Gamer ها وقتی برای بازی پول میدن که بدونن لاقل بازی کیفیت بهتری نسبت به کنسول ها داره ، یا حداقل برای ماوس و کیبورد بهینه شده باشه
من رو کنسول به جز Halo چیز دیگه‌ای نمیزنم :D

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
البته همین که اسم Dark souls رو یدک میکش کافی‌ هست که من بیست سی‌ بار تموم کنم بازی رو دور همی‌ :D.

ولی‌ دیگه دارن خیلی‌ بی‌ احترامی می‌کنن به، ما اومدیم این همه امضا دادیم، خواهش کردیم مثلا :D میخواهیم اورجینال هم بگیریم برگشتن با پر رویی میگن هیچی‌ حل نشده برین حال کنین، حداقل نگن که پورت مستقیم هست, این‌جوری نمیسوزیم :D

خُب به نظر تو الان چند درصد PC Gamer ها کنسول ندارن ؟ اونم الان که 7-6 سال از عمر این نسل میگذره
PC Gamer ها وقتی برای بازی پول میدن که بدونن لاقل بازی کیفیت بهتری نسبت به کنسول ها داره ، یا حداقل برای ماوس و کیبورد بهینه شده باشه

من رو کنسول به جز Halo چیز دیگه‌ای نمیزنم
biggrin1.gif

خُب تو چه روی کنسول چه روی PC بصورت غیر قانونی بازی میکنی :d
اگه میخواستی 60 دلار پول بدی واسه بازی ، بعد از خوندن این حرفای سازنده ها ، حاضر بودی واسه این بازی پول خرج کنی ؟

آخرین ویرایش:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خب با چیزای که دوستان گفتن احتمالا تموم کردن بازی روی PC چیزی بیشتر از یک اعصاب پولادی میخواد ! احتمالا باید ایکس چیزی بندازیم بالا بعد بریم پای نسخه PC این بازی ! " شوخی بودا " والا اون قضیه ست شدن بازی روی کی بورد بخوره تو سرشون اون باگهای جالب نسخه کنسولی رو هم میخوام اصلا رفع نکنن . فقط یه خورده این توده های مزخرف تکسچر رو درست کنند ! باگ جدید هم اضافه نکنند من یکی به شخصه راضی ام .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر