تمیز نگه داشتن Ps3

mr-nieaty

کاربر سایت
May 2, 2014
12
نام
یاشار
به نظرم دستمال نخی واسه عینک ها هست بهترین دستمال برای تمیز کردن دستگاه اثر انگشت و کنترلر هستش. یه حرکنیم شخصا زدم از این سلفون نایلون اسمشو نمیدونم دقیق دوستان شرمنده همین که توی جعبه دستگاه هست دستگاه رو توی اون میپیچن از بازار حدود 1 متری خریدیم واسه دستگاه کاور درست کردیم موقعه خاموشی میکشیم روش خلاصه بدک نیست.

خان داداش

کاربر سایت
May 20, 2014
26
نام
ساسان
به نظرم با اب بدترین چیز هست
لکه زیاد ایجاد میکنه
به خصوص رو فت
معمولا برا گردگیری همین دستمال کاغذی من امتحان کردم از چیزای دیگه بهتر بوده

AnimGamer

کاربر سایت
Jul 9, 2014
9
نام
رضا
اسلیم ها مشکل تمیزی و گرد به اون صورت ندارن
این مشکل فقط واسه فت هاس
ای بمیرم واسه این فت های بدبخت عمده مشکلات فقط واسه اوناس:d

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
تمیز کردن که هم فت و هم اسلیم و هم سوپراسلیمی که من دارم فقط با یه دستمال عینک تمیز میکنم :D
البته هر کاری هم کنید رو این قسمت های براق مخوصا فت و سوپر اسلیم خش نیفته امکان نداره :D

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
درمونش فقط خرید اسکینز یا برجسب روی کنسول که دیگه گرد و خاک بشینه روش سریع با یه دستمال یا با دست میکشی روش قشنک همه گرد و خاک ها پاک میشن .
نمونه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
تمیز کردن که هم فت و هم اسلیم و هم سوپراسلیمی که من دارم فقط با یه دستمال عینک تمیز میکنم :D
البته هر کاری هم کنید رو این قسمت های براق مخوصا فت و سوپر اسلیم خش نیفته امکان نداره :D

خدا خیرتون بده این همه درد سر نداره که .......
برید بازار و سراغ اینایی که چسپ و این چیزا میفروشن ....... بگید یه
اسپریه کف میخوام .... اونم بهتون میده و تمام .... تمام مشکلاتتون حل میشه ....

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
من از روزی که ps3 گرفتم یبار هم تمیزش نکردم حتی روش رو هم نمی بستم انقدر خاکی شده بود که نمیشد تشخیص داد ps3 اما یبار هم خراب نشد اواخر فقط فریز می کرد دلیلش رو هم ندونستم اما بعد یه مدت اونم حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر