تمیز نگه داشتن Ps3

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
سلام . به نظر من که بهتره از این روکشهای پلاستیکی استفاده کنید. من همون اول که ps3 خریدم روش نصب کردم و دیگه اصلا نگران خاک گرفتنش نیستم و با هر دستمالی پاکش میکنم. پاساژ لباف هم گیر میاد. من از فتحی طبقه پایین گرفتم. اینم مشخصات و عکسشhttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4777

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
سلام . به نظر من که بهتره از این روکشهای پلاستیکی استفاده کنید. من همون اول که ps3 خریدم روش نصب کردم و دیگه اصلا نگران خاک گرفتنش نیستم و با هر دستمالی پاکش میکنم. پاساژ لباف هم گیر میاد. من از فتحی طبقه پایین گرفتم. اینم مشخصات و عکسشhttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4777
توصیه میکنم کسانی که تا به حال PS3 نگرفتن اگر خواستن بخرن حتما این روکش رو هم تهیه کنن.

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
به دست کشیدن ربطی نداره به انگشت کشیدن ربط داره چون جنسش یه جوریه که جای انگشت میمونه روش من یه مدت دگمه هاشو با انگشت روشن و خاموش میکردم دیدم اثر انگشت میندازه دیگه با پشت انگشتم روشن و خاموشش میکنم که دیگه اثر انگشت نمونه روش چون حوصله ندارم هی تمیزش کنم گرد خاکم برا من که زیاد نمیگیره بستگی به جایی که میذارینش داره و افقی گذاشتن یا عمودی گذاشتنش عمودی بذارین جایی که زیاد گرد و غبار نباشه اصلا خاک نمیگیره

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
من نمیدونم شما با Ps3 چطور کار میکنید ولی من این جوری میکنم و مشکلی ندارم:
Ps3 رو تو یه کمد شیشه ای زیر تلویزیون میزارم و وقتی میخوام بازی کنم در شیشه ای رو باز میزارم و از پشت هم حدود 20 سانت برای تحویه جا گذاشتم.اگه هنگامی که دارید بازی میکنید تحویه ی مناسبی نباشه متوجه تیک تیک کردن بازی میشید که خیلی خطرناکه.این جوری دستگاه کمتر کثیف میشه و برای اینکه زیاد Ps3 کثیف نشه،برای روشن کردن از دکمه ی Ps وسط دسته استفاده کنید به نظرم بهتر هست.(اگه کار نکرد حتماً Ps3 رو درست خاموش نکردید و به همین دلیل دسته با Ps3 ارتباط برقرار نمیکنه.)
موفق باشید و کریسمستون مبارک باشه.
M.a
Happy New Year
1/1/2008

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
ایول اینطورکه شما میگین پی اس 3 فت داشتن خیلی دردسر داره!من اسلیم دارم دلتون بسوزه:cheesygri:evil:
شما الان خوشحالی؟!:confused:/:)
این پست شما هیچ ربطی به این تاپیک نداره. یه نیگا به پست این دوستمون مینداختی بد نبود!:arrowd:

دوست عزیز از آخرین پست این تاپیک 2 سال گذشته حتی پست با محتوا هم نباید داد شما میای اسپم میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر