تمیز نگه داشتن Ps3

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
سلام بر همه ی دارندگان محترم Ps3
میدونم خیلی ها با تمیز نگه داشتن کنسولشون مشکل دارن (از جمله خود من).
لطف کنید هرکی روش مناسبی بلده توضیح بده.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من تو یه مغازه رفتم مغازه داره داشت ps3 امتحان میکرد هر 30-20 ثانیه روش گرد و غبار میشست! و هی مغازه داره روش دستمال میکشید!
قضیه این گرد و غبارا چیه؟!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بهترین کار فوت کردن هستش ! :p
جدی میگم چون به هر حال با دست کشیدن روی بدنه هم دوباره لک میفته ، سعی کنید بیشتر فوت کنید... :-" امتحانش ضرر نداره!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بهترین کار اینکه اصلا بیخیالش بشید :biggrin1: مال من که اینقدر خاک خورده رنگش تقریبا یه چیزی تو مایه های سفید شده :biggrin1:.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بهترین کار اینکه اصلا بیخیالش بشید :biggrin1: مال من که اینقدر خاک خورده رنگش تقریبا یه چیزی تو مایه های سفید شده :biggrin1:.

خوب اینم یه کاریه دیگه !!!

میتونید قبل از عرضه PS3 های سفید ، خودتون PS3 تون رو سفید کنید... :cheesygri

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
بابا این قرتی بازیها چیه دیگه یه روش کلی اون هم اینه:
ازین اسپری ها هست که میزنی پف میکنه یه دونه بگیرین البته همراه با دستمال مخصوص عینک هفته ای یه بار اسپری رو فقط و فقط رو و زیر دستگاه بزنین البته کم باشه بعد هم با اون دستمال پاک کنین و در هر وقتی که خواستین گرد ها رو پاک کنین یه بسته پنبه بگیرین و با یه تیکش پاکش کنین سعی کنین استریل باشه چون Ps3 گناه داره.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

فریدون جان من با قیمت خوب ازت میخرم
انگار به اجبار خریدی تو همه تاپیکها میشه یه پست از شما پیدا کرد که به ps3قر زدی:)
اینطوری دیگه حرس نمیخوری
اونوقت من میدونم چطوری تمیز نگه دارمش
میزارمش تو پر غو:laughing::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر