ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چی بگم که این طرفا مفته مفته PC ساعتی 600 تومان تازه به ازای هر 1000 تومان 200 تومان جایزه میده PS2 هم ساعتی 1200 تازه با صاحب کلوپ رفیقم پول این حرفا نداریم منبع بازی هم جوره جور:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
صندلی هات ضایه نیستن؟:d
صندلی های راحتی هستن اینجوری قضاوت نکن
طرف اگه بخاد بره جلوتر یا بیاد عقبتر راحت میتونه
در ضمن به نظرت مثلا صندلی بگیرم دونه ای حداقل 50.000 تومن میدونی 14-15 تا صندلی چقدر میشه؟؟؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام به همه دوستان گلم
دوستان من یه گیم نت{گیم نت نمیشه بهش گفت چون اصلا PC ندارم ولی خب حالا ما میگیم}با 6 تا دستگاه شامل یه XBOX360 و 5 عدد PS3 که همه به LCD های 32 سامسونگ وصل شدن
بازی هایی هم که دارم واسه PS3 اینا هستن
چون هیچکدوم از دستگاها هک نشدن
COD-MW2
COD-MW3
COD-BO
PES2009
PES2010
PES2011
PES2012
FIFA11 {فیفا12 رو هم داشتم ولی چون کسی بازی نمیکرد فروختمش}
MOTOR STORM
NFS-HOT PURSUIT
MOTORSTORM-PACIFIC RIFT
GTA و خدای جنگ رو هم به چند دلیل نیاوردم
به هیچکدوم از دستگاه ها دسته PS2 وصل نکردم و همه هم بجز یکی که باهاش فوتبال بازی میکنن شوک دار هستن
حالا با این تفاسیر میخاستم بدونم که چه نرخی رو بگیرم خوب و منصفانست که به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب
منطقه ای هم که ما ساکنیم نه بالاشهره و نه پایین شهر
نرخی هم که من الان میگیرم اینه
یک نفره 800 :d
دو نفره 1000 :d
قیمت بالاشهر هم که بعضی وقتا دوستانم میرن میگن حدود 3500 هست این قیمتی هم که من میگیرم همه راضی هستن
ممنون میشم که راهنمایی کنید و اگه امکان داشت نرخ گیم نت منطقتونو بگید و مثلا چه بازیهایی داره و غیره..
دوستان اینم یه عکس از داخل کلوپ

سلام دوست عزيز انشاالله موفق باشى. گيم نت محله ى ما ساعتى 1500 تومن ميگيره. پيشنهاد ميدم صندلى هاى بهترى بگيرى يا اگه پلاستيکيم خواستى بزارى مشکى بزار رو مشترى تاثىر داره.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,189
نام
امیر
خیلی منصفی باو! :d
ماله ما 360 ساعتی 2500 و PS3 ساعتی 3000 میگیره!

صندلی ها رو حتما عوض کن! به شخصه برم تو گیم نت صندلی این شکلی باشه میام بیرون!:d فوق العاده تاثیر داره اگه حالت کاناپه بگیری بهتره روی هر صندلی 2 نفر راحت بشینن

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
فعلا که ساعتی 1000 تکنفره و 1400 دو نفره میگیرم
خدارو شکر بد نیست
ولی من نمیدونم شماها چه گیری دادید به صندلی ها باو به جان خودم صندلی هاش خوبن سبک و دسته دار که اگه طرف چشمش درد گرفت یا مثلا عینکی بود خواست جلو عقب بشه راحت میتونه حالا اگه از اینا که دوتا بهم وصلن بود مکافاتی میشد که نگو:d
اینا تو عکس بد افتادن وقت کنم یکی دوتا عکس میگیرم اون وقت قضاوت کنین:)

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
فعلا که ساعتی 1000 تکنفره و 1400 دو نفره میگیرم
خدارو شکر بد نیست
ولی من نمیدونم شماها چه گیری دادید به صندلی ها باو به جان خودم صندلی هاش خوبن سبک و دسته دار که اگه طرف چشمش درد گرفت یا مثلا عینکی بود خواست جلو عقب بشه راحت میتونه حالا اگه از اینا که دوتا بهم وصلن بود مکافاتی میشد که نگو:d
اینا تو عکس بد افتادن وقت کنم یکی دوتا عکس میگیرم اون وقت قضاوت کنین:)

نه داداش نگفتم بدن ولی رنگشون ضایعست. مشکی میگرفتی بهتر بود. حالا گیم نتت کجاست بیاییم یه سری بهت بزنیم؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
کجایی؟
کرمانی؟

نه داداش:d من فکر کردم تهرانی... راستی قیمت رو چقدر کردی ساعتی؟

اینو بخون:

کرمان جای گشتنی داره؟ هواش خوبه تابستون پاشیم بیایم؟ تور داره؟ بی زحمت اگه میشه جوابارو بهم پیام خصوصی کن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خیلی کم میگیری عزیز. شیراز تک نفره ساعتی 1600، بیشتر 2000.
بزار یه خورده که گذشت ببر بالا قیمت ها رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر