دلتون واسه چه بازی لک زده؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Sonic Heroes
Sonic Riders

بقیه بازی های قدیمی ای که باهاشون خیلی حال کردم بعداً دوباره رو PC و کنسول ها ریمستر شدن ولی این دو تا با این که زمان خودشون آثار مدیکور ـی بودند ولی حسابی تو دل من جا دارن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خيلي از زمان اين پستت ميگذره ولي خبببب :D
Condemned 2 همه خصوصيات بالا كه گفتي رو داره به جز گرافيك كه ماله نسله قبله و بازي هم چاشني ترس هم داره .
Condemned بنظر میرسه هم سبک سایلنت هیل باشه بازیش. من منظورم مثلا تلفیقی از مکس پین و la noir بود.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Condemned بنظر میرسه هم سبک سایلنت هیل باشه بازیش. من منظورم مثلا تلفیقی از مکس پین و la noir بود.
داستان يه پليسه كه بايد علاوه بر حل يه پرونده جنايي با مشكلات رواني خودش دستو پنجه نرم كنه.
تخيلي نيست اصلا

از لحاظ اتمسفر با چيزي كه ادرس دادي ميخوند ولي الان با اين عنوانها كه گفتي يه سري فرقا ريشه اي داره

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بحث حس و وقت بازی کردنه!
من آخرین بار ک اشتیاق شدید بازی داشتم و با کله از مدرسه میومدم خونه برا assassins creed 2 و prototype بود مال زمان اول دبیرستان!
این اواخرم دو سال پیش ی نیمچه حس ب bloodborne داشتم...هی چجوری داره میگذره واقعا هیچوقت فکرشم نمیکردم راکستار بازی بده بیرون و من بعد از چند ماه هنوز نخریده باشمش و انگیزش رو نداشته باشم ک بازی کنم.
در کل تا حس و وقت بازی کردن دارین هر چی میتونین بازی کنین ک بعدش شدیدا پشیمون میشین ک چرا از اون شوقتون و زمانتون برای بازی استفاده نکردین چون صد در صد تا وقتی انگیزه بازی داشته باشین براش وقت هم میذارین.
البته خدا اخر عاقبت مارو بخیر کنه دیگه جدیدا اگه حس گیمم باشه پولش نیست :D

ویرایش:من دمو RE 2 رو دو روز دانلود کردم باور کنید نیم ساعت هم وقتم آزاد نشده ک بازیش کنم.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من جدیدا وقتی نفس میکشم، یک حسی بهم دست میده که یاد اون روزهایی میفتم که یک بازی بسیار نامفهوم رو باز میکردم. من از 2-3 سالگی بازی میکنم و یادم نیست دقیقا چه بازی ای هست که در ذهنمه. مادرم هم یادش نیست و پدرم هم که کلشو گذاشته زمین مرده. عموم هم یادش نیست.

خلاصه من یک بازی در ذهنم هست، واسه NES یا Mega Drive، نمیدونم دقیقا چی بود. هاله هایی ازش در ذهنمه. یادمه خیلی رنگارنگ بود. یک موزیک 8 بیت خاصی هست داشت (واسه همین میگم مال NES هست) که هی میخوام تو FL Studio بازسازی کنم اما نمیتونم.

باید اینسپشنش کرد. نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر