دلتون واسه چه بازی لک زده؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
ای دست رو دلم نذار که خونه!!:dیادش به خیر اون موقع ها با PS1 حال میکردیم! کالچیو و 99 و تکن و درایور و مدال افتخار و .....!:| نمیدونم اون موقع ها بازی ها جذاب بودن و یا الان ما حس بازی کردن نداریم؟؟ یادمه وقتی مدال افتخار اون موقع بازی میکردم این قدر حس خوبی داشتم که نگو!! تازه الان که عکس های مدال افتخار اون موقع رو میبینم یه حس نوستالژی خوبی بهم دست میده! اون موقع ها با پسر عمه ام همیشه کالچیو میزدیم مگه لذتش تمام شدنی بود!!:d اما الان بازی هایی با گرافیک های بالا و کارگردان های هنری و ..... که هستن رو ماه به ماه یک بار هم بهشون سر نمیزنم!:( فکر کنم مربوط میشه به همون حس خوب دوران نوجوانی که اصلا نمیدونستیم دنیا کی بی کیه!!:d کاش اون روز ها برگرده!:-s

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
یه C&C خوب.یه RTS خوب.NFS Most wanted و مهمترین هاشون:یه Stronghold خوب و MW1...
تا اینجا خیلی جدی گفتم از اینجا یه حقیقت باحال رو راجب خودم می خوام بگم:فقط دنبال یه نفر می گردم که دی وی دی سالم Lego Batman رو داشته باشه بتونم تمومش کنم:Dمال خودم تو مرحله ای که با هواپیما دنبال جوکر می رفتی باگ داشت پاکش کردم ولی دی وی دیش خراب بود دیگه نصب نشد:Dبه قول همساده:اقا داااااغون شدما:)):((:d

• Like
Reactions: Sega_genesis

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Max payne 1
Max payne 2 the fall of max payne

Call of duty 2

دیگه هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه حالا اگه بعدا یادم اومد میگم:D

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

ها یادم اومد

Desperado 1

Need for speed: most wanted

Stronghold crusader
البته زیاد دلم واسه قلعه لک نمیزنه چون همین جنگ های صلیبیش رو چند ماه پیش یکم بازی کردم و همین نسخه ی آخرش یعنی نسخه ی سوم Stronghold 3 رو هم بازی کردم که زیاد خوشم نیومد

• Like
Reactions: Sega_genesis

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
heavy rain,syberia نمیدونید چقذر دلم تنگ شده واسشون وای این پیجو وا کردی منو بردی به زمان سایبریا...:((

بابا چیکار میکنین شما با من.من هر کی رو می بینم منو یاده یه بازی می اندازه.

الان یادم افتاد.وای heavy rain .عاشقشم. دلم واسش یه ذره شده.حیف که ps 3 مو دادم رفت و الا الان 10 بار تمومش کرده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر