دلتون واسه چه بازی لک زده؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
45c5_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B4%DB%B0%DB%B2_%DB%B2%DB%B1%DB%B4%DB%B7%DB%B3%DB%B0.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خیلی دوست دارم مجدد red dead رو برای بار شاید بیستم تمومش کنم اما خیلی وقته x360 ندارم.روی ps4 هم نه عضو psnow هستم نه سرعت نت 5 مگ دارم که بتونم تجربش کنم.سرعت نتم 8 مگ است ولی نهایت تا 1030 دانلود میکنه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
من که نزدیک دو سال هست که با دنیای گیم خداحافظی کردم، اما واقعا آدم رو وسوسه میکنه که یکبار دیگه بشینم اینارو بازی کنم:

Bioshock Infitine
Bullet Storm
Duke Nukem Forever
F.E.A.R 2 Porject Origin
Wolfenstein The New Order

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
اولا كه سگا داشتم اون موقع نمي دونستيم چه بازي بهتره هر چي دستمون ميومد بازي مي كرديم رو سگا كلانتر و علا عدين ،تنها در خانه اون پسره مو بلنده ،ادم اهني ،فوتبال ٩٨ سگا ميشد توپو غيب كرد خخخ يادش بخير ،مايكل جكسون ،شورش در شهر ،غورباقه ها ي نينجا co op بود مثل شورش خخخخ ،سفيد برفي ،بعدش كه pc گرفتم ١٠ سالم بود ،اولين بازي كه رو pc كردم كماندو بود كه خيلي خوب بود زمان خودش تو جزيره بود ،يكي بود اسنايپر بود غواص بود خيلي كاراكتر باحالي بود هييييي ،يه بازي ديگه بود freedom fighters نميدونم بازي كردين يا نه خيلي خوب بود شوتر سوم شخص بود باهاش زندگي كردم ٣٠ ٤٠ بار تمومش كردم ، مكس پينم ١ ش كه خيلي خوب بود ،ign و hf و كانتر بهشون اضافه شد ،بعد راكستار كبير با gta 3 4 و san andreas ما ها رو سيراب كرد ،مافيا كه عالي بود اونجا كه تو ايستگاه قطار بود خيلي خوب شروع ميشد ،خيلي زياده بازي هايي كه باهاشون پير شديم=(( ،بعدها اسكايريم ، و ويچر و ،،،،،،،.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر