نحوه عوض کردن تصویر زمینه ویتا

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
درود
شاید خیلی از دوستان مثل من تصمیم به عوض کردن تصویر زمینه در ویتا داشته باشند اما نحوه تغییرش رو بلد نباشن این آموزش ساده رو تو وب پیدا کردم تصمیم گرفتم اینجا قرارش بدم تا دوستان استفاده بکنن .

change_your_desktop_on_vita1.jpg
مرحله اول :
Change_Your_Desktop_On_Vita2.jpg

تمامی صفحه ها در ویتا قابل تغییر (سفارشی کردن)هستن برای اینکار انگشت خود را بروی فصای خالی صفحه و یا قسمت بالای صفحه قرار داده و فشار دهید
مرحله دوم :
Change_Your_Desktop_On_Vita3.jpg
منو کمی کوچک مشود و یک کادر سفید دور آیکون های صفحه ظاهر میشود در پایین سمت راست کادر یک مستطیل کوچک قرار دارد بروی آن کلیک نمایید
مرحله سوم :
Change_Your_Desktop_On_Vita4.jpg
در این قسمت شما میتوانید یکی از چندین تصویر با رنگهای مختلف رو انتخاب نمایید و سپس با زدن ضربدر بالای صفحه سمت چپ به صفحه قبل باز گردید همچنین یک گزینه برای انتخاب تصویر از مموری نیز در این قسمت موجود میباشد
مرحله چهارم :
Change_Your_Desktop_On_Vita5.jpg
پس از عوض کردن پس زمینه فلش پایین سمت چپ رو انتخاب نمایید تا مراحل به پایان برسد
در صورت نیاز با انتخاب علامت مثبت میتوانید میتونید یک صفحه دیگر(پرده)به صفحه های خودتون اضافه کنید
Change_Your_Desktop_On_Vita6.jpg
بدرود

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
مهدی جان میتونستی این مطلب رو توی بخش سوالات و مشکلات ویتا بنویسی نیاز به یه تاپیک مجزا نبود به نظر من.
در ضمن میشه عکس هایی که با خود ویتا گرفتین یا تصاویری که با کانتنت منیجر از روی پی سی روی رم ویتا ریختین به عنوان بک گراند استفاده کنین.یا اسکرین شات هایی که از بازیهای مختلف در حین بازی گرفتین.
همچنین توی بخش تصاویر میتونین پس از باز کردن یک عکس از اون به عنوان تصویر استارت آپ استفاده کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر