LittleBigPlanet

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان اون رسترکشن ها رو از مستر اکانت آف کردم اما بازم همونو میگه :|
برای بقیه موارد یه ذره بیشتر توضیح میدی؟:-/
احتمالا هنوز Master آکانته یک Chat restriction داره . من زیاد یاد ندارم اما فکر کنم تو بخش Account management یک گزینه Chat restrictions هم هست ! یا تو Parental Control هست . کلا parental control رو از master account خاموش کن ! یک احتمال دیگه هم چون بخش Online بازیها معمولا درجه بندی نشده اگر سن اکانتت رو پایین 17 وارد کرده باشه احتمال داره همچین گزینه ای بیاد اما باز این برمیگره به روشن بودن Parental control توی Master account !
https://account.sonyentertainmentnetwork.com
وارد میکنی Master account رو !
میزنی روی تب Account بعدش هم گزینه Sub accounts رو از سمت چپ انتخاب میکنی یک ستونی داره به اسم Chat restrictions .... او رو باید no کنی

Littlebigplanet هم یکی از محدود بازیهایی هست که چنین مشکلی داره و بیشترش هم این هست که خوده بازی برای T درجه بندی سنی شده اما بخش انلاین میتونی مراحلی داشته باشه که خشونت دارن یا ... که مناسب سنهای بالاتر هست - برای همین بخش Online این بازی به Setting هاای sub account ها خیلی حساس هست !

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
سختی پلات کردن این بازی به اندازه شنا کردن عرض تمام اقیانوس های دنیاست ... یعنی چی ... تمام مراحل با خون دل و خورد کردن استیک های ویتا ، به جز دو مرحله اخر ace کردم... اونها رو دیگه چارشون نمیشه کرد خیلی سختن ... گرفتن ستاره سوم تو بعضی از این مراحل فرعی هم غیر ممکن به نظر میرسه /// ارکیدش هم هیچی نگم بهتره ... ادم رو دچار مرض قلب میکنه ... و سوختگی مغز میکنه ... همه اینها به کنار با این سرعت نت ... رد کردن یه مرحله و به دست اوردن ایتم های دو نفرش دیگه واقعا غیر ممکن به نظر میرسه ... =))

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
سختی پلات کردن این بازی به اندازه شنا کردن عرض تمام اقیانوس های دنیاست ... یعنی چی ... تمام مراحل با خون دل و خورد کردن استیک های ویتا ، به جز دو مرحله اخر ace کردم... اونها رو دیگه چارشون نمیشه کرد خیلی سختن ... گرفتن ستاره سوم تو بعضی از این مراحل فرعی هم غیر ممکن به نظر میرسه /// ارکیدش هم هیچی نگم بهتره ... ادم رو دچار مرض قلب میکنه ... و سوختگی مغز میکنه ... همه اینها به کنار با این سرعت نت ... رد کردن یه مرحله و به دست اوردن ایتم های دو نفرش دیگه واقعا غیر ممکن به نظر میرسه ... =))

اره واقعا پلات بعضی از بازی ها رو مخه ... ورتا تنیس یه تروفی مونده از 49 تا تروفی میگه رنک A انلاین رو بدست بیار ... یعنی از g5 اینا شروع میشه سمت a1 الان رسیدم B4 مثل مورچه پر میشه رنکم حوصله بازی کردنشم ندارم فقط همین یه تروفی مونده ....... یکی بیاااااااا کمک من خدا رو خوش نمیااااد با این وضع نتتتتتتتتتتتتتتتت :d

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد

:d
My Trophies | PSN - PlayStation®
حالا خوبه همین یک بازی رو پلات کردم :|:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
My Trophies | PSN - PlayStation®
حالا خوبه همین یک بازی رو پلات کردم :|:d

لینک از psn profile بزار ... سونی پروفایل ها رو تقریبا جدا کرده از psn .... ولی دست مریزاد داره این عمل

افرین داره ... منم با خون دل تونستم ace کنم مراحل رو و بخش ارکید رو واقعا فسفور سوزوندم و گرفتمش ... الان دارم انلاین میرم برای گرفتن حباب ها ... فقط میمونه این تروفی های انلاین رفتن 75 تا مرحله انلاین و yeah دادن و قسمت های مربوط به ساخت مرحله ... تا یکی دو هفته دیگه پلاتش میکنم ...چون قسمت سختش رو رد کردم دیگه

اگه بازی میکنید این کارکتر ها free هستن تو store من که خیلی خوشم اومد ازشون ... دقیقا خوباشون free بودن

62803885111356857469.png

97803030476572667541.png

آخرین ویرایش:

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
من شماره های قبلی لیتل بیگ پلنت رو بازی کردم ولی هنوز نسخه ویتا رو بازی نکردم..به نظر شما این نسخه چقدر بهتر از نسخه های قبلیه؟لیتل بیگ پلنت پی اس 4 بهتره یا ماله ویتا؟:-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من شماره های قبلی لیتل بیگ پلنت رو بازی کردم ولی هنوز نسخه ویتا رو بازی نکردم..به نظر شما این نسخه چقدر بهتر از نسخه های قبلیه؟لیتل بیگ پلنت پی اس 4 بهتره یا ماله ویتا؟:-/
ماله 4 هم خوب در اومده البته یه محدودیتهای داشته و یه سری باگها که امتیازهای خوبی نگرفته
نسخه ویتا واقعا عالی بود. هنوزم دارن براش مراحل میسازن . کلی خیلی سرگرم کننده هست مخصوصا اینکه رابطه کاربری بازی با touch screen خیلی راحتره .
کلا میخوای بخریش شک نکن که خیلی خوبه . بخشه single خیلی بلند نیست اما coop و arcade و مراحله سازی ایناش به نسبت single خیلی بیشتر سرگرم کنندس. مراحل User ها هم میتونی امتحان کنی و بازیشون کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر