دسته Wii U | ایده ها | گیم‌پلی جدید

TBC میتواند نسل بعدی و موج تازه گیم‌پلی باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    79

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
grat03z30li8j626z1e.jpg

عکس بالا برای project CARS هست

• Screen as primary view – Ie.. allowing you to transfer play of the game between the TV and on-the-go around the house
• Screen as secondary view – Switch between rear-view mirror, overhead map, telemetry
• Primary input method – Drive by tilting the controller, onscreen buttons replicate the buttons/switches on a real wheel (push to toggle on/off or flip up/down)
• Secondary input method – Manage decisions in the pits (swiping through tire choices, setting fuel amount),
• Camera – Personalize your profile, pose for the podium
• Menu navigation method – Flick photos from your gallery to the TV, private chat with teammates

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
دقیقا خودشه فقط جای آنالوگ راست رو با abxy عوض کرده!!
البته این دسته ی کلاسیک پرو ش هست!
(عجیبه من تا حالا ندیدم نینتندو تقلید کنه!!! حالا هم که کرده دقیقا کپی کرده!!!!)
ولی به نظرم از دسته 360 خوشگل تر شده;;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به نظر من دسته WII U یه چیز جدید و خیلی جالبه . این که بتونی تو بازیهای RPG یا ADVENTOR نقشه / سلاح / وجزیئیات رو روی یه گیم پد ببینی خیلی جالبه . مخصوصا اینکه با قطع تلوزیون همچنان میشه بازی رو روی PAD ادامه داد .

البته من هیچ وقت این کنسول رو نمیخرم ، چون اصلا با نینتندو حال نمیکنم :d .

======================

اما اینو به خوبی میدونم که این دسته هیچ وقت به ایده انقلابی مایکروسافت و تکنولژی جدیدش یعنی SMART GLASS نمیرسه . حالا فکر کنید همین SMART GLASS با KINEKT 2 و WIN 8 ترکیب بشه ! واقعا از ته همه رو درو میکنه این مایکروسافت !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
این میتونه بحران اسپلیت اسکرینو توی آفلاین درست کنه
وخیلی بازی طبیعی میشه
برای قطب نما باید از نمایشگر به دسته نگاه کنی و وقتی هم حواست به قطب نما باشه تی وی رو نمیبینی و تیر میخوری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر