دسته Wii U | ایده ها | گیم‌پلی جدید

TBC میتواند نسل بعدی و موج تازه گیم‌پلی باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    79

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کنترلر Wii U | ایده ها | گیم‌پلی جدید

درود

نیاز نیست درمورد touch-based controller کنسول بعدی نینتندو (تا انونس اسم اصلی بگید Wii U :D) توضیح خاصی بدیم، هست؟ :D. فقط:

Code:
[COLOR=#7D7777][FONT=Arial]Approximately 5.3 inches high, 0.9 inches deep (not including buttons and other projections) and 9.0 inches long
The new controller incorporates a 6.2-inch, 16:9 touch screen and traditional button controls, including two analog Circle Pads.
 This combination removes the traditional barriers between games, players and the TV by creating a second window into the video game world.
 The rechargeable controller includes a Power button, Home button, +Control Pad, A/B/X/Y buttons, L/R buttons and ZL/ZR buttons.
 It includes a built-in accelerometer and gyroscope, rumble feature, camera, a microphone, stereo speakers, a sensor strip and a stylus.[/FONT][/COLOR]

حالا قصد داریم با توجه به همین اطلاعات و ایده های انقلابی که پشت طراحی این دسته ست باهم بحث و تبادل نظر کنیم. برای شروع از مقاله‌ی که IGN در این مورد نتشر کرده شروع میکنیم:

Imagining Batman: Arkham City on Nintendo's Wii U

i250439_01.jpg

i250440_02.jpg

i250441_03.jpg

یه مقدار فسفر بسوزونید، کامنت بزارید :D.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من از Wii U فقط ماریو و زلدای HD می خوام و برام مهم نی حتما با این دسته خلاقیت انقلابی افریده بشه یا نشه :D ولی بهرحال از این ایده IGN بدم نیومد ولی اون قسمتی که باید کنترلر رو بگیری روبروی صفحه زیاد جالب نیست بخصوص توی حالت دتکتیو مود چون هی باید این کار رو تکرار کنی و کمری بعد از 70 ساعت بازی کردن بت من واست نمونده :D به نظر من این مدل استفاده ها باید به شکلی باشه که فشار به گیمر نیاد به جاش یه کار سریع رو میشه با این حرکت انجام داد مثل عکاسی کردن توی beyond good (شماره دو رو واسه این کنسول اختصاصی کنن :D) من اگه بجای نینتندو باشم از تجربه های DS اینجا استفاده می کنم چون کاملا شبیه به هم هستن مثلا برای منوی بازی از کنترلر استفاده کرد که دیگه بازی کن نیاز نباشه بازی رو متوقف کنه و همون وسط بازی اسلحه تعویض کنه یا مپ و مسیر ماموریت رو چک کنه یا ایتم خاصی رو انتخاب کنه. برای حل معماها هم میشه از صفحه لمسی این کنترلر استفاده کرد
مثلا چیزی که به نظر من مناسبه واسه این کنترلر یه نمونش توی زلدا هست که سازها رو با کنترلر بزنی همین هارپ که توی شماره آخر skyward sword بود رو خیلی قشنگ میشه با این کنترلر زد طوری که احساس کنی هارپ رو تو دستات گرفتی
این کنترلر پتانسیل خیلی خوبی واسه استراتژی داره و می تونه کنترل بازی های این ژانر روی توی کنسول ها بهینه کنه و حتی واسه بازی های RPG هم مناسبه و همه اینا برمیگرده به ترکیب صفحه لمسی و دکمه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
  • یه Fatal Frame انحصاری :D. دوربین میشه کنترلر.
  • همونطور که واندر گفتن تو Beyond Good & Evil 2 میتونه دوربین جید باشه.
  • با بازیهای اول شخص حکم Scope رو داشته باشه. وقتی خواستی کسی رو اسنایپ کنی کنترلر رو بگیری جلو، هدف، Boooom.... Headshot :D.
  • در بازیهای ادونچر که نیاز به نقشه دارن هم عالیه. مثلا توی Map یه جا رو علامت بزاری و بعد یه توضیحی درموردش بزاری. مثلا "این درب قفله، نیاز به جادوی اتش داره"!.
  • Notepad باشه واسه professor layton :D.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ممنون مطلب مفيدی بود.
برای من بيش از همه چيز آنلاينش مهمه كه فكر نكنم تو اين زمينه حرفی برای گفتن داشته باشه:D

• یه Fatal Frame انحصاری :biggrin1:. دوربین میشه کنترلر.
  • همونطور که واندر گفتن تو Beyond Good & Evil 2 میتونه دوربین جید باشه.
  • با بازیهای اول شخص حکم Scope رو داشته باشه. وقتی خواستی کسی رو اسنایپ کنی کنترلر رو بگیری جلو، هدف، Boooom.... Headshot :biggrin1:.
  • در بازیهای ادونچر که نیاز به نقشه دارن هم عالیه. مثلا توی Map یه جا رو علامت بزاری و بعد یه توضیحی درموردش بزاری. مثلا "این درب قفله، نیاز به جادوی اتش داره"!.
  • Notepad باشه واسه professor layton :biggrin1:.
يه رزيدنت اويل انحصاری هم اضافه كن:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
وای خدا این دسته خوراک بازی های استراتژِی ـه ؛ هر کاری فکرشو بکنی میتونی انجام بدی انصافاً آزادی عمل زیادی به آدم میده :d بنظرم واسه fifa و pes هم خیلی جواب میده مخصوصا موقع پنالتی زدن قشنگ میتونی مشخص کنی توپ کجا دروازه جا بگیره :d
74907301816824475717.jpg
دمت گرم فریدون جان تاپیک خوبی زدی .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وای خدا این دسته خوراک بازی های استراتژِی ـه ؛ هر کاری فکرشو بکنی میتونی انجام بدی انصافاً آزادی عمل زیادی به آدم میده :d بنظرم واسه fifa و pes هم خیلی جواب میده مخصوصا موقع پنالتی زدن قشنگ میتونی مشخص کنی توپ کجا دروازه جا بگیره :d
74907301816824475717.jpg
دمت گرم فریدون جان تاپیک خوبی زدی .

من ایدت رو کامل می کنم. توپ روی از روی صفحه لمسی به طرف تی وی با کشیدن سریع دست (sweep) به طرف دروازه شوت کنی :D خیلی باحال میشه

---------- نوشته در 09:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

یه سری فکر جدید :biggrin1:
به این سرعت ایده های من سرقت شد :| :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

به این سرعت ایده های من سرقت شد :| :D
یکی از دوستام خارج از فروم نظر داد که میگم اینجا :D. میفرماد " تو مالتی پلیر یه بازی FPS/TPS، یکی از هرتیم میشه دیده بان مثل اون دیدی که از Ac-130 به زمین دارید. 8 نفر توی میدون و دو نفر توی آسمون ! که وظیفه اون دو نفر میشه دادن راپورت موقعیت حریف، ارسال مهمات و کمک های اولیه داخل مپ، شلیک از Ac-130 :D."

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی از دوستام خارج از فروم نظر داد که میگم اینجا :D. میفرماد " تو مالتی پلیر یه بازی FPS/TPS، یکی از هرتیم میشه دیده بان مثل اون دیدی که از Ac-130 به زمین دارید. 8 نفر توی میدون و دو نفر توی آسمون ! که وظیفه اون دو نفر میشه دادن راپورت موقعیت حریف، ارسال مهمات و کمک های اولیه داخل مپ، شلیک از Ac-130 :D."

چیز خیلی خفنی میشه
تون کردن هم واسه NFS با این دسته خیلی ساده میشه البته اگه مولتی تاچش کنن که بهتره
خوراک بازی های دسته جمعیه. یه تیم روی تی وی داره بازی رو انجام میده یه تیم دیگه از روی دسته. حالا این کارها میتونه به شکل کو آپ باشه یا در مقابل هم باشن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تون کردن هم واسه NFS با این دسته خیلی ساده میشه البته اگه مولتی تاچش کنن که بهتره
هیچ دلیلی برای مولتی تاچ شدن نداره چون نیاز نمیشه. همیشه دست چپ کنترلر رو گرفته و دست راست صفحه رو لمس میکنه. واسه کاستومایز; چطوره میشه رنگ و موقعیت لوگوی رو بنده ماشین رو همزان درست کرد؟ :D.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هیچ دلیلی برای مولتی تاچ شدن نداره چون نیاز نمیشه. همیشه دست چپ کنترلر رو گرفته و دست راست صفحه رو لمس میکنه. واسه کاستومایز; چطوره میشه رنگ و موقعیت لوگوی رو بنده ماشین رو همزان درست کرد؟ :D.

مولتی تاچشدن که بدرد می خوره
مثلا توی استراتژِی عجیب به کار میاد
یا همین تون کردن میخوای لوگو رو بزرگ کنی دو طرفشو می کشی یا می خوای روی ماشین زوم کنی با دو تا انگشت مثل تبلت زوم می کنی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خُ Ubisoft مثل همیشه پیش گام استفاده از قابلیت های کنسولهای نینتندو ست و اینبار اطلاعات جدید از نحوه عملکر کنترلر جدید در AC III 'گفته. به نقل از MyNintendoNews:

1. میشه از کنترلر به عنوان database استفاده کرد و بدون ایجاد اخلال در روند بازی به دانشنامه رفت و توسط صفحه لمسی به جستجو پرداخت.
2. انتخاب اسلحه بصورت on-fly توسط صفحه ‌لمسی.
3. استفاده از کنترلر بجای Eagle Vision.

:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر