فراخوان تعداد معدودی تستر برای بازی جدیدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
خیلی بازی خلاقانه و دلنشینیه...
بهترین آرزوها رو برات دارم...

موفق باشی...

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بهتره که سیگار رو از کاراکتر حذف کنی چون بنیاد روی این چیزا حساسه وگرنه باید بازی رو خارج از کشور بفروشی .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان، بازی روز جمعه منتشر میشه. لینکش رو هم توی همین تاپیک اعلام میکنم.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من تا فردا RATE میدم

بعضی از کامنت های اونجا رو دیدم تاسف خوردم مردک یه چیزی گفته بود !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من تا فردا RATE میدم

تو همه جا هستی دیگه :d فقط منتظری یکی تست بازی بده تو هم سری بپری تو تایپیک ! :d

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من تا فردا RATE میدم

حداقل Rate بدید (مثله Like تو FB) که ثبت نام نمیخواد. اگه کامنتی چیزی هم بزارید خوبه. اگه اکانت درست کردید میتونید Add to favorites هم بکنید.

ممنون دوستان.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
تو همه جا هستی دیگه :d فقط منتظری یکی تست بازی بده تو هم سری بپری تو تایپیک ! :d

آقا حسین من این بازی رو از 6 ماه پیش دنبال می کنم و پیگیرم چند تا فن آرت هم درست کردم ...

--

چشم همه رو فردا انجام میدیم آقا آیدین !

فقط بعد بره سمت استیم قضیه چی میشه ؟!

---------- نوشته در 01:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 AM ارسال شده بود ----------

i can play thiz kind of game almost everywhere on internet, so make thiz cozt lezz than 0,5 buck

یکی از کامنت های چرت :| !

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
این بازی رو من چرا زودتر ندیدم؟! :| من تو امضای خودت دیده بودم ولی لینکش رو باز نکردم :-" اصلا فکر نمیکردم یه ایرانی ساختتش، از تم بازی خیلی خوشم اومد حرف نداره >:d<

اون wallpaperـی هم که گذاشتی خوراکِ backgroundـه ولی این وین8 رنگ taskbar رو عوض میکنه رو مخ میره )x:|:(

این یارو کیبوردش کلمه S نداره؟!:-/

Vitallity

کاربر سایت
Jun 3, 2010
27
من توی استیم اکانت نداشتم. بعد از این که اکانت ساختم هم این اجازه رو بهم نمیده که Rate بدم و یا کامنت بذارم. فقط تونستم به Favorite اضافه کنم. اگر باید کاری کنم تا این امکانات فعال بشه بگید اینجا...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان جهت فعال کردن اکانت برید تو بخش بازی های آنلاین تو بخش استیم

چند تا کد هست شانسی بزنید اکانته تایید میشه !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا حسین من این بازی رو از 6 ماه پیش دنبال می کنم و پیگیرم چند تا فن آرت هم درست کردم ...

--

چشم همه رو فردا انجام میدیم آقا آیدین !

فقط بعد بره سمت استیم قضیه چی میشه ؟!

---------- نوشته در 01:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 AM ارسال شده بود ----------

بره سمت استیم، رو استیم میاد! قضیه ای نداره.

ضمنا حرص نخورید و به نظر همه احترام بذارید. هرکس عقیده اش مهمه. البته درسته ایشون عقیده اش رو یکم با چیزای دیگه قاطی کرده ولی خوب منم میتونستم کامنتش رو پاک کنم ولی یکم dickتاتوریه فقط نظارت موافق رو نگه داریم.

این بازی رو من چرا زودتر ندیدم؟! :| من تو امضای خودت دیده بودم ولی لینکش رو باز نکردم :-" اصلا فکر نمیکردم یه ایرانی ساختتش، از تم بازی خیلی خوشم اومد حرف نداره >:d<

اون wallpaperـی هم که گذاشتی خوراکِ backgroundـه ولی این وین8 رنگ taskbar رو عوض میکنه رو مخ میره )x:|:(

این یارو کیبوردش کلمه S نداره؟!:-/

wallpaper زیاد داریم، خود بلاگ رو بگردید هست. خوشحالم که از بازی خوشتون اومده.

من توی استیم اکانت نداشتم. بعد از این که اکانت ساختم هم این اجازه رو بهم نمیده که Rate بدم و یا کامنت بذارم. فقط تونستم به Favorite اضافه کنم. اگر باید کاری کنم تا این امکانات فعال بشه بگید اینجا...

دوستان فقط روی Thumbs Up بزنید، اون خیلی واجبه. اگه Favorite و اینا هم بکنید خوبه ولی اون Thumbs up که مثله Like توی f4c3b00k هستش خیلی مهمه.

تا جایی که من میدونم بدون ثبت نام میشه اینکارو انجام داد.

دوستان جهت فعال کردن اکانت برید تو بخش بازی های آنلاین تو بخش استیم

چند تا کد هست شانسی بزنید اکانته تایید میشه !

ممنون.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر