فراخوان تعداد معدودی تستر برای بازی جدیدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
با Game Maker ساختی بازیرو؟؟
اگه با Game Maker ساختی = مگه نمیشه واسه Ios هم ایمپورت کرد؟؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به به

من به شدت منتظرم

تو 2 بخش این بازی رو ببینم

1 نمایشگاه بازی رایانه ـی ( در مصلی ) 2 . همین قضیه در ( برج میلاد )

هستید انشاالله ؟

لباس جدید بازی رو ندارید ؟ یا لباس فن آرت بازی ؟ :D !

من به شدت از این بازی حمایت می کنم

بازیش هم تا آخر بازی نکردم تا نسخه فیزیکی یا کالکتور اگر باشه رو بازی کنم ! و بخرم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

دوستان من به این فکر افتادم که یه تعداد خیلی محدودی نسخه فیزیکی که نقش Collector's Edition بازی میکنه از بازی رو درست کنم و به کسایی که میخوان از ما حمایت کنن عرضه کنم.

محتویاتش هم دوتا دیسک قابداره که یکی محتوی خود بازی و یکی دیسک OST بازی هستش، که هر کدوم کاور مخصوص بازی روداره به همراه این پوستر امضا شده که صفحه قبل قرارش دادم در قطع A3. هزینه تولید همچین مجموعه ای (با کیفیتی که مدنظر من هست) حدود 10 تومن میشه، حالا به نظر شما من قیمت پایه همچین چیزی رو چقدر تعیین کنم خوبه؟

هدف اینه که یه قیمت حداقل بزارم و هرکس خواست هرچقدر خواست بیشتر کمک کنه.

نظرتون چیه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام

دوستان من به این فکر افتادم که یه تعداد خیلی محدودی نسخه فیزیکی که نقش Collector's Edition بازی میکنه از بازی رو درست کنم و به کسایی که میخوان از ما حمایت کنن عرضه کنم.

محتویاتش هم دوتا دیسک قابداره که یکی محتوی خود بازی و یکی دیسک OST بازی هستش، که هر کدوم کاور مخصوص بازی روداره به همراه این پوستر امضا شده که صفحه قبل قرارش دادم در قطع A3. هزینه تولید همچین مجموعه ای (با کیفیتی که مدنظر من هست) حدود 10 تومن میشه، حالا به نظر شما من قیمت پایه همچین چیزی رو چقدر تعیین کنم خوبه؟

هدف اینه که یه قیمت حداقل بزارم و هرکس خواست هرچقدر خواست بیشتر کمک کنه.

نظرتون چیه؟

شما یه قیمتی برآورد کنید دوستان بالا و پایین رو مشخص می کنند

10 قیمت مد نظرتونه

به نظرم مناسبه و اگه قراره بهش چیزی هم اضافه شه و بالاتر بره حمایت میشه

به نظرم اگر بشه با یه عروسک ساز صحبت کنید که عروسک بازی رو درست کنه حالا به جنس ها و ... مختلف خیلی خوب میشه ! ( با پلاستیک هم میشه )

و همشون تو یه پک خوب مجلل و شیک انگلیسی باشه که اون رو باز کنیم به این محتویات بر بخوریم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منظور من این بود که پک برای من 10 تومن در میاد حدودا، حالا چقدر بفروشیمش خوبه؟

دنبال تیشرت هم هستم ولی حداقلش 25 تومنه. اگه بخوام تیشرت هم همراهش بزارم میره رو 60 تومن اینا.

ولی من هوای fan های بازیهام رو خیلی دارم، نگران نباش ;)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
منظور من این بود که پک برای من 10 تومن در میاد حدودا، حالا چقدر بفروشیمش خوبه؟

دنبال تیشرت هم هستم ولی حداقلش 25 تومنه. اگه بخوام تیشرت هم همراهش بزارم میره رو 60 تومن اینا.

ولی من هوای fan های بازیهام رو خیلی دارم، نگران نباش ;)

به نظرم معمولیش

25

با تیشرت

55

البته این رو هم بگم که من با اکشن فیگور به شدت موافقم به جای تیشرت .. جون تیشرت سایز بندیش دردسره ... !!

اکشن فیگور این حتما زیبا میشه .. !!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خب بنده زیاد مسلط به فتوشاپ نیستم ولی عکس زیادی هم نداشتم دمه دست این 2 عدد به اصطلاح Fan Art تقدیم به شما و تمام دوستداران !

kknyibfsjhcfgzsr7taw.jpg

-

1rm9azykjil2eltmy3a.jpg

بهتره به جای لباس اکشن فیگور بدید ( لباس خیلی دردسر داره )

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
سلام تو پست اول نوشته بودین بازی تو ایران عرضه نمیشه. من تریلرشو تو بلاگتون دیدم از بازی خیلی خوشم اومد( از بازیهای شلوغ و پر زرق و برق خسته شدم دلم حال و هوای قدیما رو کرده :() چطوری میتونم بازی رو تهیه کنم؟ راهی داره؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خب بنده زیاد مسلط به فتوشاپ نیستم ولی عکس زیادی هم نداشتم دمه دست این 2 عدد به اصطلاح Fan Art تقدیم به شما و تمام دوستداران !

بهتره به جای لباس اکشن فیگور بدید ( لباس خیلی دردسر داره )

دوست عزیز کارا خیلی عالیه مخصوصا آخری! دستت درد نکنه!

سلام تو پست اول نوشته بودین بازی تو ایران عرضه نمیشه. من تریلرشو تو بلاگتون دیدم از بازی خیلی خوشم اومد( از بازیهای شلوغ و پر زرق و برق خسته شدم دلم حال و هوای قدیما رو کرده :() چطوری میتونم بازی رو تهیه کنم؟ راهی داره؟

خوشحالم که از بازی خوشتون اومده!

بازی به صورت رایگان و آنلاین منتشر میشه و الان در حال طی کردن پروسه فروش هستش. به محض اینکه بازی روی سایت خریدار قرارگرفت من لینک اون رو تو این تاپیک قرار میدم.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این هم دوباره کار های فن آرت ما البته ضعیف ــن ولی چه کنیم دیگه ..

frrswlvg8hqa1vbntop7.jpg

ytcuthr0fch7goq8siw4.jpg

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
بازی واقعا جذابه. خیلی سرگرم شدم.
یه خسته نباشید به دست اندرکاران ِ بازی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر