1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Hack n Slash

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Mar 16, 2012.

به نظر شما کدام بازی بهترین گیم پلی را در سبک Hack n Slash دار

1. Bayonetta

11.1%
  2. Darksiders Series

7.4%
  3. Devil May Cry Series

48.1%
  4. God of War Series

29.6%
  5. Ninja Gaiden Series

3.7%
  1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    سلام به همه ی دوستان خوبم در بازی سنتر! از اونجایی که طرفداران بازی های Hack n Slash بسیار زیاده و روز به روز داره به تعدادشون اضافه می شه، تصمیم گرفتم با ایجاد این تاپیک یه جایی رو برای بحث در مورد این سبک از بازی ها فراهم کنم.(در مورد پیدایش این نام باید به این نکته اشاره کنم که ریشه ی این نام ( Hack n Slash )به بازی هایی مانند دیابلو و Dungeons & Dragons برمی گرده و از این سبک بازی ها گرفته شده.)
    همونطور که می دونید بازی های بسیاری (البته نه چندان بسیار!) در این سبک وجود داره که مطرح ترین اونها سری Devil May Cry ، سری God of War ، سری Ninja Gaiden ، بازی Bayonetta و سری Darksiders هستند.
    همونطور که گفتم هدفم از ایجاد این تاپیک بحث در باره ی این سبکه، پس بذارید بحث رو شروع کنیم! از گیم پلی شروع می کنیم....

آخرین ویرایش: ‏Jan 3, 2013
  2. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    در مورد بازی های Hack n Slash اگه جنبه های RPG رو در نظر نگیریم از لحاظ گیم پلی جای دیابلو هم توی این لیست باید باشه....
    که خودش خیلی چیزا رو عوض می کنه! :D

اما از بین اینایی که نوشتی Devil May Cry شماره 1 و 2 و 3 واقعاً فوق العاده بودن؛ Bayonetta هم شاهکار به تمام معنا توی این سبک بود...
    حیف که میریم سمت فیل***گ و بن شدن وگرنه این سایت رو با عکسا و فن آرت باید گل بارون می کردم! :D

3. Ghost of Sparta کاربر سایت

نام:
    Ǝـــحـــســـان
    من اینا رو می پسندنم:

1-God of War Series 2- Devil May Cry Series
    3- Ninja Gaiden Series
    4- Darksiders Series
    5-Bayonetta

4. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    اینجا رو هم داشتیم و نمیدونستم؟! :D