راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان به نظر شما تا اوایل اردیبهشت قیمتش تغییر می کنه؟ منظورم اینکه کمتر میشه؟ اگه بخوای مدل وای فای با رم 8 گیگ و دو تا بازی بگیرم قیمتش الان چقدر درمیاد؟
حدود 835 با فیفا و یه بازی غیر از آنچارتد.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
ببخشید میشه جواب بدید

باتشکر

ببینید ایالات متحده 2 تا شرکت بزرگ خدمات پستی داره:fedex و DHL که دی اچ ال توی تهران نمایندگی داره.حداقل تا قبل عید داشت الانم به احتمال زیاد نمایندگیش برقراره (به نقل از سایت play asia)
فقط موضوع گمرکی وجود داره که یه هزینه ای باید پرداخت کنید بر اساس قیمتی که جنستون داره.

الان چک کردم هنوز ایران جزو کشورهای تحت پوشش دی اچ ال هست:
http://www.dhl.co.ir/en

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

متشکرم

فقط اگه کسی میدونه که مثلا DHL روی ps vita با مموری 8 گیگ و کارت 10 دلاری psn که حدودا زیر 300 گرم هستند چقدر برای یک پست معلولی پول میگره اطلاع بده ممنون میشم همچنین در مورد گمرک برای حدود 300$.

باتشکر

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام دوستان.
یکی از آشنایان بنده تاجر هست و میخواد از سنگاپور ویتا وارد کنه.. با من صحبت کرد منم بهش گفتم از اونجایی که کنسول ریجن آسیا در سنگاپور فروش میره شاید نتونه خوب بفروشه داخل ایران.
حالا میخوام راهنمایی کنید.. ببینم ارزش داره وارد کردن این کنسول یا خیر.

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
سلام
من یکماه هست ویتا خریدم ومیخواستم نظرم رو درموردش بگم:
معایب:
1.باطری ویتا اصلا خوب نیست اگر بخوای بازی کنی یا فیلم نگاه کنی تا دوساعت بیشتر دوام نمیاره
2.فرمت تصویری متنوعی نداره فقط MP4 جواب میده بر خلاف گوشیهای هوشمند
3.زبان فارسی ساپورت نمیکنه حتی عربی هم نداره
4.دوربینش کیفیت پایینی داره
5.برنامه جانبی درست و حسابی نداره
6.حافظه جانبی نداره و بدون مموری کارت مخصوص به هیج وجه کار نمیکنه
مزایا:
1.تاچ عالی داره و قابل مقایسه با هیچ دستگاهی نیست
2.کیفت بازیهاش در حد PS3 هست
3.مرورگر اینترنت و دانلود در حد PC هست و سرعت خوبی داره
4.کیفت صفحه عالی هست
نتیجه:در صورت حک شدن ارزش خرید داره و گرنه هیچ ارزشی تداره و یک گوشی هوشمند بگیرید بهتره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.
یکی از آشنایان بنده تاجر هست و میخواد از سنگاپور ویتا وارد کنه.. با من صحبت کرد منم بهش گفتم از اونجایی که کنسول ریجن آسیا در سنگاپور فروش میره شاید نتونه خوب بفروشه داخل ایران.
حالا میخوام راهنمایی کنید.. ببینم ارزش داره وارد کردن این کنسول یا خیر.
فکر نکنم فرقی باشه ! چون Singapore هم مدلاش ظاهرا تایید شده Unlock هستن ! ریجن دستگاه هیچ معایب مزایایی نداره ! اونهایی که نگران اجرای DLC و خرید Online Pass هستن باید ریجن اکانت و بازیشون یکی باشه نه Vita

---------- نوشته در 09:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 AM ارسال شده بود ----------

سلام
معایب:
1.باطری ویتا اصلا خوب نیست اگر بخوای بازی کنی یا فیلم نگاه کنی تا دوساعت بیشتر دوام نمیاره
مزایا:
4.کیفت صفحه عالی هست
نتیجه:در صورت حک شدن ارزش خرید داره و گرنه هیچ ارزشی تداره و یک گوشی هوشمند بگیرید بهتره
اتفاقا باطری ویتا خوب دووم داره ! من Uncharted حدودا 4 ساعت رفتم تا Low BAttery داد !
البته نظر خودت قابل احترام هست اما محسوب کردن برنامه های جانبی . پخش فیلم در فرمتهای مختلف - اینا بیشتر برای Smartphone الویت داره تا یک کنسول بازی !! سونی هم روی بخش بازی Vita تمرکز داره که فکر میکنم کاره درستی هست و چاره دیگه هم نداره ! اگر رو بخش جانبی تمرکز داشت که فاتحش خونده بود !

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
سلام

متشکرم

فقط اگه کسی میدونه که مثلا DHL روی ps vita با مموری 8 گیگ و کارت 10 دلاری psn که حدودا زیر 300 گرم هستند چقدر برای یک پست معلولی پول میگره اطلاع بده ممنون میشم همچنین در مورد گمرک برای حدود 300$.

باتشکر

با یکی از دوستان که از یه سایت خارجی ویتا و یه بازی و رم و محافظ صفحه و کیف خریده صحبت میکردم گفتن 60 تومن پول گمرک دادن.مبدا مرسوله ایشون آسیای شرقی بوده.احتمالا شما 10 یا 15 دلار بیشتر باید پول گمرکی بدین.
حالا چرا از همین ایران نمیخرین؟
ببینید اگه مثلا قصد خرید مک بوک داشتین خرید از خود us توصیه می شد به علت قیمت خاص و فوق فضایی محصولات اپل در ایران و مخصوصا سری مک بوک های اپل. ولی واسه جنسی که الان قیمتش داخل کشور متعادل شده خرید از خارج زیاد به صرفه نیست.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

الان ویتا wifi با یک رم 8gb و psn کارت 10 دلاری حدود چند گرم هست و آیا پول گمرکی و پست با DHL به وزن ربط داره یا به قیمت ؟

شاید بخوام از آمریکا بگیرم شایدم از چین البته اگه از چین بخوام بگیرم احتمالا با دلار هزار و دویست و خورده ای بگیرم اصلا شایدم نگیرم

متشکرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام

الان ویتا wifi با یک رم 8gb و psn کارت 10 دلاری حدود چند گرم هست و آیا پول گمرکی و پست با DHL به وزن ربط داره یا به قیمت ؟

شاید بخوام از آمریکا بگیرم شایدم از چین البته اگه از چین بخوام بگیرم احتمالا با دلار هزار و دویست و خورده ای بگیرم اصلا شایدم نگیرم

متشکرم
برای قیمت چین از دوستم سوال کردم ... راجع به گوانجو نمیدونست اما توی Beijing - شانگاهای هستش.... قیمتش هم از قیمت جهانی از حوالی 70-150 دلار گرونتر .... ممکنه حوالی 380 تا 400 دلار هم باشه ! اما عموما دوستم گفت شهرهای اطراف و ... اگرم باشه قیمتشون بالاتر از Beijing و شانگهای میدن .... من نظره خودم شانگهای ... هم مغازه های مناسب تری داره هم اینکه اینگیلیسی یه چی بلدن واسه چونه زدن !!!

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
سلام
معایب:
مزایا:
4.کیفت صفحه عالی هست
اول اینکه این مطالبی که گفتی جاش اینجا نیست و تاپیک مخصوص به خودش رو داره"نقد شما از ویتا"
دوم اینکه از همین جا از کاربر محترم،Triangels بابت پاسخ های خوبشون تشکر می کنم.
سوم اینکه احتمالا شما نذاشتی ویتا شارژ کامل بشه،چون بعد 1.5 ساعت علامت باتری ویتا پر میشه اما در اصل شارژ کامل ویتا یه چیزی حدود 2.5 ساعته که میشه باهاش حدود 4 ساعت بازی کرد

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
سلام

متشکرم

دوست من چرا انقدر گیر دادی به پست ؟! :d با این وضع قیمت دلار الان از بازار خودمون بخری بیشتر به نفعته . شما 300 دلار رو با دلار 2000 تومنی حساب کن می شه 600 تومن !! کلی هم پول DHL می شه از امریکا تا اینجا ، مطمئن باش ! حالا حتی اگه گمرک ممرکم حساب نکنیم شیرین 650 ، 700 خرجت می شه ! خوب حالا دیگه چه کاریه ؟ بورو همینجا از تو بازار بخر دیگه با خیال راحت !! واسه 10،20 تومن انقدرم عذاب نکش :d

---------- نوشته در 04:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نخرین باور کنین اصلا چیزه جالبی نیست . من که باهاش اصلا حال نکردم به نظرم آی پد خیلی بهتره. من که میخوام مال خودمو بفروشم به جاش یه آیپد بگیرم

چند می فروشی ؟ :d:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به دوستان عزیز
من یه چند تا سوال داشتم میخواستم از دوستان بپرسم
ممنون میشم دقیق جوابمو بدید
ببینید من و دوستم قصد خرید ویتا داریم (2 عدد )
خوب اول این که مدل 3G بگیریم یا Wifi ( نظر خودمون Wifi هستش چون میشه از طریق وای فای هات اسپوت گوشی هایی مثل SII از اینترنتش بهرمند شد :) )
برای خرید مموری چی پیشنهاد میکنید ؟ 8 گیگ یا 16 ( کلا دوستان چی میگند ؟ ما خودمون یکیمون میگه 8 اون یکی میگه 16 :( )
الان قیمت مموری ها چنده ؟
بازی ارجینال آنچارتد گیر میاد ؟ اون چه قیمته ؟
ممنون میشم کلا یه توضیح درستو حسابی بهم بدید
ممنون

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان میخاستم بدونم با ویتا wi-fi هم میشه آنلاین بازی کرد چون من معتاد بازی فیفا هستم و میخام اگه چنین امکانی هست از خیر 3G بگذرم برم همین وای فای را تهیه کنم
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان میخاستم بدونم با ویتا wi-fi هم میشه آنلاین بازی کرد چون من معتاد بازی فیفا هستم و میخام اگه چنین امکانی هست از خیر 3G بگذرم برم همین وای فای را تهیه کنم
ممنون
بله میشه ... ! تنها مزیت 3G همراه بودن اینترنت با شما در هنگام در دسترس نبودن WIFI هستش .... همه کارها رو میشه با Wifi انجام داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر