راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان به نظر شما تا اوایل اردیبهشت قیمتش تغییر می کنه؟ منظورم اینکه کمتر میشه؟ اگه بخوای مدل وای فای با رم 8 گیگ و دو تا بازی بگیرم قیمتش الان چقدر درمیاد؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

من چند تا سوال دارم ببخشید که تعدادش زیاد هست.

می خواستم بدونم که آیا من بگم یکی برام از آمریکا PS Vita wifi بیاره با پست حتما دستم میرسه ؟ یعنی اطمینانی هست ؟ کدوم پست برا من که تو تهرانم خوبه ؟ آخه یک شخصی تقریبا میگفت زیاد اطمینان نیست به پست ممکنه یه دفعه دستم نرسه. شما میدونید هزینه تقریبی پست و گمرک چقدر هست برا یک دونه PS Vita wifi ؟

ببخشید که انقدر سوال میپرسم.

باتشکر

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
دوستان به نظر شما تا اوایل اردیبهشت قیمتش تغییر می کنه؟ منظورم اینکه کمتر میشه؟ اگه بخوای مدل وای فای با رم 8 گیگ و دو تا بازی بگیرم قیمتش الان چقدر درمیاد؟

احتمالا قیمتش زیاد میشه . الان مدل وای فای با رم 4 با یه بازی 800 تومنه

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
والا بهترین پست DHL هستش به نظر من که مطمئنم هست اما هزینش خیلی زیاد می شه ! شاید جای این کار از همینجا بخری بهتر باشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

فکر نکنم بشه با DHL از آمریکا به ایران فرستاد(مطمئن نیستم) کسی پست قابل اطمینان که از آریکا به ایران بفرسته رو میشناسه؟ هزینه گمرک و پست چقدر هست حدودی ؟

باتشکر

Sina.ahmadi

کاربر سایت
Aug 25, 2011
26
از یکی از دوستانم که مغازه دار هست پرسیدم گفت از شنبه( فردا ) همه قیمتارو میارن پایین تا 2 هفته بعد دوباره میره بالا . قیمت الآن هم گفت 610 با ممری 4 گیگ

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
دوستان نخرین باور کنین اصلا چیزه جالبی نیست . من که باهاش اصلا حال نکردم به نظرم آی پد خیلی بهتره. من که میخوام مال خودمو بفروشم به جاش یه آیپد بگیرم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان نخرین باور کنین اصلا چیزه جالبی نیست . من که باهاش اصلا حال نکردم به نظرم آی پد خیلی بهتره. من که میخوام مال خودمو بفروشم به جاش یه آیپد بگیرم
اشتباه میکنی!!!
نفروش...
یعنی چی چیزه جالبی نیست؟..کنسول بازیه دیگه:d...صبر کن واسش کلی بازی میاد

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
به نظر من دوستانی که اینو با IPad و تبلت مقایسه میکنند سخت در اشتباهند
این کجا و بازیهای اندروید و Ios کجا!؟!؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اشتباه خيلي ها سره همينه در قباله بهتر جلوه دادن ipad ! سوني ؤاظاها اعلام كرده كنسولي دستي ps vita نه تبلت بازي ps vita
نتيجه اينكه با ipad مقايسه نكنيد*

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
منم یک همچین حسی رو داشتم.

ویتا سخت افزار قوی ای داره، گرافیک عالی داره و .... ، اما دقیقا مثل psp ، حال نمی ده.

psp اصلا حال نمی داد بازی کردن باهاش، اینم همون داستانه.

من البته خودم نخریدم اما با مال دوستم بازی کردم خسته کننده به نظر میومد.

البته سلیقه ها فرق داره، شاید برای من اینحوری بوده.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
من نمیدونم کلا دوستان چند صد تا بازی باهاش تموم کردن که اینقدر خسته شدن از دست ویتا!
بابا یکم صبر کنید مثلا همین مورتال کامبت بیاد یا بازی های خوب دیگه.سونی کلی برنامه داره واسه ویتا.کلی اپلیکیشن قراره بیاد واسش.یکم صبور باشید با آیپد میخواید انگری بردز اسپیس بازی کنید؟ اوکی.
مقایسه ویتا با آیپد کاملا غلطه از پایه.گیم های آیپد فقط به درد کسانی میخوره که تا حالا توی عمرشون یه گیم هم بازی نکردن.همون قشری که نینتندو هم با wii جذبشون کرد.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
من نمیدونم کلا دوستان چند صد تا بازی باهاش تموم کردن که اینقدر خسته شدن از دست ویتا!
بابا یکم صبر کنید مثلا همین مورتال کامبت بیاد یا بازی های خوب دیگه.سونی کلی برنامه داره واسه ویتا.کلی اپلیکیشن قراره بیاد واسش.یکم صبور باشید با آیپد میخواید انگری بردز اسپیس بازی کنید؟ اوکی.
مقایسه ویتا با آیپد کاملا غلطه از پایه.گیم های آیپد فقط به درد کسانی میخوره که تا حالا توی عمرشون یه گیم هم بازی نکردن.همون قشری که نینتندو هم با wii جذبشون کرد.
این حرف شما اشتباه دوست عزیز! یعنی چی آخه؟ یعنی هر کی از WII خوشش بیاد و جذبش بشه گیمر نیست؟

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
این حرف شما اشتباه دوست عزیز! یعنی چی آخه؟ یعنی هر کی از WII خوشش بیاد و جذبش بشه گیمر نیست؟

:)نخیر دوست عزیز.ببینید من خودم بهترین تجربه هام رو با کرکترهای نینتندو داشتم با ماریو و ...منظور من رو بد برداشت کردین یا من بد بیان کردم.
منظور من اون عده ای بودند که اصلا تا حالا هیچ گیمی بازی نکردن.مثلا شما پدر و مادر خانواده رو در نظر بگیر.یا افرادی که هیچ تجربه ای با یک کنترلر گیم نداشتن.یهو مواجه میشن با کنترلر wii که اصلا احساس ناخوشایندی نسبت بهش پیدا نمی کنن و حتی عاشقش میشن.
منظور من اون عده گیمر کژوال بودن.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
:)نخیر دوست عزیز.ببینید من خودم بهترین تجربه هام رو با کرکترهای نینتندو داشتم با ماریو و ...منظور من رو بد برداشت کردین یا من بد بیان کردم.
منظور من اون عده ای بودند که اصلا تا حالا هیچ گیمی بازی نکردن.مثلا شما پدر و مادر خانواده رو در نظر بگیر.یا افرادی که هیچ تجربه ای با یک کنترلر گیم نداشتن.یهو مواجه میشن با کنترلر wii که اصلا احساس ناخوشایندی نسبت بهش پیدا نمی کنن و حتی عاشقش میشن.
منظور من اون عده گیمر کژوال بودن.
دقیقا.من هم این قضیه را از نزدیک تجربه کردم.مثل بازی کردن با Wii و X360 می مونه که کلی با هم تفاوت دارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر